News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 01, 2024, 02:37:08 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 26.05.2010.

Started by El Fenomeno, May 26, 2010, 12:23:58 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Majsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dj.zare

br. 16
skor: 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15 6/15   a ne 3/10 kako stoji u tabeli, molim administratore da mi uracunaju tipove 21.-25. maja. Ne trazim objasnjenje jer se nadam da se nece ponoviti! Hvala unapred!
vreme: 03:00
Par: PHX Suns - LA Lakers
Tip: 2 (Money Line tip - dakle, pobeda se racuna i posle produzetaka, a tip je bez hendikepa)
kvota: 1.76
kladionica: BET365

Analiza: Veceras se u Feniksu igra cetvrta utakmica finala istocne konferencije NBA lige. Feniks pred svojom publikom ima mogucnost da izjednaci rezultat u seriji, ali mislim da se ovo nece desiti, ali ne zato sto navijam za LA, vec mislim da su se u prethodnoj malo opustili, pa da ce veceras dobiti, jer oni to svakako mogu i u gostima. A i LA je prve dve kod kuce dobio sa lepom razlikom, dok je prethodnu u Feniksu izgubio sa razlikom manjom od 10 poena. Mislim da ce se veceras malo uozbiljiti i da nece dozvoliti izjednacenje. Ipak nije Feniks toliko losija ekipa, uostalom stigao je do finala zapada potpuno zasluzeno i furizno pobedivsi 4-0 u seriji San Antonio sledecim rezultatima: 111-102, 110-102, 110-96, 107-101.
Lejkersi su takodje pregazili Jutu u polufinalu sledecim rezultatima: 104-99, 111-103, 111-110 i 111-96.
Sto se tice prethodnih rezultata ova dva tima, prve dve utakmice su Lejkersi kod kuce dobili sledecim rezultatima:
LA Lakers - PHX Suns 128-107
LA Lakers - PHX Suns 124-112
a zatim je Feniks dobio kod kuce rezultatom:
PHX Suns - LA Lakers 118-109

Dakle, zahvalno je sve utakmice igrati na over, medjutim verujem da ce se veceras to mozda promeniti, pa se zato odlucujem za Moneyline tip, koji ukljucuje i pobedu Lejkersa nakon produzetaka ukoliko ih bude. Ovakav tip sam odigrao i proslu noc na pobedu Orlanda, koji je dobio utakmicu u Bostonu posle produzetka protiv favorizovanih Seltiksa. Nazalost, veceras je LA favorizovan pa je kvota manja, ali je ipak igram, jer sam oduvek navijao za LA Lakers. Srecno!

dragands

#2
br. 5
skor: 3/4
vreme: 20:30
Par: Estonija- Hrvatska   FT 0-0
Tip: 1x
kvota: 2.10
kladionica: BET365

Analiza: Hrvatska u talinu danas bez: Petrica, Olica, Eduarda, Simunica, Srne, Modrica Mandzukica...znaci bez napadaca i dolaze sa ukupno 16 igraca od kojih dosta ne igra u reprezentaciji. Estonija jste slaba reprezentacija, ali protiv oslabljene hrvatske i to kod kuće ima velike Å¡anse. eStonija je prethodne 3 utakmice kod kuće zavrÅ¡ila bez poraza i to protiv jakih reprezentacija - Finska i belgija. Hrvati se danas bore samo za FIFa rang listu, drugi motiv nemaju. i mislim da im stanje na rang listi nije u glavama.  Hrvatsak je u proteklih 10 utakmica zabelezila samo jedan poraz i 9 pobeda, ali sa najjacim sastavom. Kvota n 1 i na X pada, pa je to jos jedan dobar znak za moj tip.

ivan-dzo

#3
br.8
skor:3/7 +125
vreme:20
Par:Holandija - Meksiko   FT 2-1
Tip:4+
kvota:3.25
kladionica: BET365

Analiza: Prijateljska u Frajburgu, Nemacka...

Gledao sam Meksiko protiv Engleza, igrali napadacki, solidno, izgubili 3-1, ali se svakako nisu obrukali...Drzali su loptu, imali par odlicnih prilika, ali su u zavrsnici bili slabi. Ipak, holandjani su slabiji od Engleza pozadi i tu treba traziti sansu za Meksiko...
Nevidim ni jedan razlog da se veceras neponovi ista igra, otvoreno, napadacki za gol vise, posebno sto i Holandjani gaje istu igru. Moguce da ce Meksiko malo tumbati sastav, ali i taj drugi ce biti ofanzivan sigurno...

Stekelenburg
Boulahrouz, Heitinga, Mathijssen, Braafheid
De Jong, Schaars, van der Vaart
Kuyt, Affelay, van Persie  moze biti pocetna postava za Holandjane, nema Robena i Snajdera, ali zato ima par igraca koji se bore za status, jer trener sutra objavljuje 4 prekobrojna  ;D ti ce biti extra motivisani sto je dobro.

Da neduzim vidim ovde nesto kao 2-2 ;) neuzimam keca, vec 4+ za 5/10 ulog.

Pozdrav i stedite lovu za SP....




[SiMa]

#4
broj tipa - 1
skor - 0/0
vreme - 21:00h
par - Francuska - Kosta Rika  FT 2-1
tip - X2
kvota - 3.50

Nemam neku preteranu analizu za ovu utakmicu, sem nekog "osecaja" da ce francuzi opet kiksnuti. Desavalo im se to i u proslosti protiv slabijih reprezentacija, pa su u poslednjih deset utakmica (sto prijateljskih, sto kvalifikacije) odigrali nereseno sa Rumunijom i Srbijom 1:1, izgubili od Irske u Parizu 0:1 (kvalifikacije), izgubili od Spanije 0:2 u jedinoj reprezentativnoj utakmici ove godine i od Nigerije 0:1. Od poslednjih deset utakmica sto su odigrali, sedam su igrali na domacem terenu, gde imaju poprilicno los skor za reprezentaciju ovakvog kvaliteta - po tri pobede i poraza, uz jedan remi. Kosta Rika je po imenu slabasna reprezentacija, no u poslednjim utakmicama poprilicno su namucili favorite. Pre cetiri meseca jedva su izgubili od Argentine u gostima 2:3, sa Urugvajem odigrali dve ravnopravne utakmice (0:1, 1:1), a nereseno odigrali sa SAD-om 2:2. Francuzi su ogromni favoriti, ali najvecu sansu za X2 vidim u ne-igranju Riberija i u vidu Domeneka na klupi.

the_90

#5
br.1
skor:0/0
vreme:01:30
Par:Orlando Magic - Boston Celtics  FT 113-92
Tip:2 *moneyline
kvota:2.60
kladionica: BET365

Analiza:
ovako
Utakmica se igra u orlandu u Amway Areni.

boston je propustio prvu sansu za finale u veoma gustoj utakmici u Orlandu, magics-i su odigrali jednu od boljih utakmica,i opet su im trebali produzetci da bi pobedil,Dwight howard se razigrao,trojke su im isle , a neki igraci bostona su podbacili!!, trenutni skor je 3-1 za boston
E sad ,tu utakmicu sam i ja igrao na magics-e iz prostog razloga,jelr sam znao da ce dati sve od sebe da uzmu bar jednu pobedu i ne razocaraju navijace,i uspeli su u tome,i to je to
i sad svi pricaju neke price kako ce sad da krenu u seriju da ce se istorija ponoviti i ne znam sta, ja vam kazem da od toga nema nista i da boston dobija ovu utakmicu,nece dozvoliti sebi da ponove gresku,utakmica je opet u gostima,ali se zna da su oni odlicni kad gostuju.(mislim da im je skor 5-2 u gostima)

Moj tip je pobeda Bostona, Srecno svima koji budu odigrali. 8)