News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 08:44:08 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 16.05.2010.

Started by El Fenomeno, May 16, 2010, 12:22:57 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Majsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#1
br. 2
skor: 0/1
vreme: 15:00
Par: bari-fiorentina   FT 2-0
Tip: 3+
kvota: 1.53
kladionica: BET365

Analiza:


 utakmica poslednjeg kola italijanske serije a u kojoj sam siguran da cemo gledati i dosta vise golova od 3
ali ja se odlucujem za skromnih 3+. sastaju se 10 i 11 ekipa na tabeli. ni jedni ni drugi ne strahuju za opstanak
a niti se nadaju evropi. dakle mogu da odigraju jednu rasterecenu i efikasnu utakmicu bez ikakvog rezultatskog
znacaja. i jedni i drugi gaje ofanzivan fudbal, lep za gledanje i sada kada je sezona gotova nema razloga
da ginu jedni protiv drugih vec mogu slobodno da krenu u ofanzivu. bari je odigrao sezonu iz snova i zeli
da se pred svojim navijacima oprosti na pravi nacin dok je fiorentina najavila podmladjivanje iovako mlade
i poletne ekipe i u poslednjih par kola su sansu dobili neki novi klinci a ti klinci su supertalentovani igraci iz
italije ali i sirom evrope i juzne amerike pa bi u praznicnom ambijentu i oni da se dokazu da vrede i da su
na pravom mestu. svaki rezultat je neizvestan, samo su golovi sigurni. srecno

dr.j

#2
br. 3
skor: 0/1
vreme: 01:30
Par: Rosario Central v Velez Sarsfield    FT 0-0
Tip: 2
kvota: 1.50
kladionica: BET365

Za malo više od pola sata se igra utakmica iz Argentinske lige. Velez gostuje kod Rosaria. Na tabeli je Velez na 9.mjestu koje je za njih jako slabo. Inaće je Velez odlična ekipa i ko više prati južno-amerikance zna, da igraju odličan nogomet i sigurno si zaslužuju više mesto na tabeli. Rosario koji će se ove sezone boriti za obstanak je trenutno na 18.mjestu. I kao što je i njihov trener izjavio ovo danas će biti pa skoro nemoguće uzet bodove proitv Veleza. Jer je Velez bolja i jaća ekipa (a to su mu i navijači zamjerili jer je to javno izrekao). Isto tako je najavio i B-ekipu koja će danas odigrat tekmu protiv Veleza! Informacija je procurila vrlo brzo u javnost i več se vidi po padu koeficienta kolko je uplaćeno na ovu utakmicu. Ja nisam bio prije na ovom forumu pa nisam ni postovao, ali za kakav double @1.50 na Velez se isplati uzeti i vjerujem u pobjedu gostiju, koji će se sa tim bodovima malo približit vrhu.


Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije do 23h 59' 59''/Admin

dr.j

Quote from: dr.j on May 16, 2010, 12:57:23 AM
br. 3
skor: 0/0
vreme: 01:30
Par: Rosario Central v Velez Sarsfield    
Tip: 2
kvota: 1.50
kladionica: BET365

Za malo više od pola sata se igra utakmica iz Argentinske lige. Velez gostuje kod Rosaria. Na tabeli je Velez na 9.mjestu koje je za njih jako slabo. Inaće je Velez odlična ekipa i ko više prati južno-amerikance zna, da igraju odličan nogomet i sigurno si zaslužuju više mesto na tabeli. Rosario koji će se ove sezone boriti za obstanak je trenutno na 18.mjestu. I kao što je i njihov trener izjavio ovo danas će biti pa skoro nemoguće uzet bodove proitv Veleza. Jer je Velez bolja i jaća ekipa (a to su mu i navijači zamjerili jer je to javno izrekao). Isto tako je najavio i B-ekipu koja će danas odigrat tekmu protiv Veleza! Informacija je procurila vrlo brzo u javnost i več se vidi po padu koeficienta kolko je uplaćeno na ovu utakmicu. Ja nisam bio prije na ovom forumu pa nisam ni postovao, ali za kakav double @1.50 na Velez se isplati uzeti i vjerujem u pobjedu gostiju, koji će se sa tim bodovima malo približit vrhu.

zhinfuncvn

#4
Match : Bari - Fiorentina
Pick: Draw
Odd: 3.10
Bookmaker: Bet365
Alansys:
Prandelli needed a new environment, larger parking facilities, enough to help her conquer the noble titles. From Turin, Juventus won reputation. Not even the Football Federation Italy Prandelli is also considered the best heavyweight candidates sitting in this chair to lead national team after 2010 World Cup finals.

In the year to lead Fiorentina coach Prandelli La Viola has turned into one of the strongest teams in Serie A, but the peak is reached the Champions League knockout round 2009/10. But this time, the magnitude of Fiorentina Prandelli was too small to show off military financial situation.

What fun it is to the disabled and probably at the end of this season, this talented strategists will say farewell Artemio Franchi. So, tonight's game against Bari will carry special meaning. So, despite all fighting force but Fiorentina still going to play hard because Prandelli. La Viola disadvantage is they do not have the services of two pillars Gilardino and Vargas (most likely leave after this season) because of injuries. In such circumstances, two young talents Keirrison Ljajic and the stone will have the opportunity


Tip odbijen jer analize na engleskom jeziku nisu dozvoljene/Admin


Banega

#5
br. 2
skor: 1/1
vreme: 21:00
Par: San Jose Scharks - Chicago Blackhawks   FT 1-2
Tip: 1
kvota: 2.25
kladionica: BET365

VS  

Sutra u 21 cas po nasem vremenu satace se u svojoj prvoj polufinalnoj utakmici NHL play offa sezone 2010,  ekipe San Jose Sharksa i Chicago Blackhawksa. Sharksi ce ugostiti veoma neugodnu ekipu Blackhawksa i udarice kako ja to kazem sila na silu, nasuprot drugog polufinalnog para koji po meni dosta slabiji, mada su sve ekipe naravno dobre kada su stigle vec tu gde jesu. U NHl hokeju ne volim preterano da igram na domacu ekipu jer prednost domaceg leda po meni dosta manje utice na skor u odnosu na druge sportove, i na dvice obicno idu i dosta veci koeficijenti pa se to da nekada lepo iskoristiti. Ovo je njihova prva utakmica u play offu i ona je uvek nezahvalna za prognoze, ali ja ovde dajem prednost domacinu jer iako su SAn jose zavrsio na prvoj poziciji u regularnoj sezoni sa 113 bodova, a odmah ispod njih je Cikago sa 112 bodova, mislim da ce konacni pehar podici ajkule, to sam rekao jos dok je sezona bila u toku. Njih nije nesto preterano sluzila sreca u playoffu i prosle sezone su recimo ispali odmah u prvom kolu iako su bili isto prvoplasirana ekipa zapadne konferencije. Po meni dosta bolja koncepcija u igri ajkula , dosta mudro igraju ove sezone, kvalitet igraca na vrhunskom nivou, ne igraju oni nista sada da kazem spektakularno kao Capitalsi recimo, ali to je i ta njihova cvrstina koja Pavelski i ekipa imaju uliva poverenje i ponavljam da ce po meni oni podici konacni pehar. Nasuprot imamo ekipu Chicaga koja igra nekako promenljivo, takodje skupina veoma dobrih igraca, ali po meni nisu oni tim iako su zavrsili na drugom mestu koja moze nesto napraviti, cak sta vise me je malo i zacudilo ovo njihovo probijanje u polufinale playoffa.
evo i njihove statistike koju sam napravio, koja bas i ne ide u prilog ajkulama, ali kada bi sve bilo statisticki gde bi onda bio kraj kladionicama, inace nisam pristalica takvih podataka, ali eto za nekog ko i to gleda;



Sto se tice raspolozivih strelaca kod ajkula su svakako to Pavelski koji je postigao 9 golova, a nadrugoj strani raspolozeni Patrick Kane sa 7. Ocekuje se po meni ovde takodje iako ce ovo biti tvrda utakmica tako bi bar trebalo biti, po meni ovde treba biti i dosta golova, ali svakako manje u mrezi odlicnog Nabokova koji ce cuvati mrezu San Jose Scharksa. Srecno!

Banega

Quote from: Banega on May 16, 2010, 10:59:31 AM
br. 2
skor: 1/1
vreme: 21:00
Par: San Jose Scharks - Chicago Blackhawks
Tip: 1
kvota: 2.25
kladionica: BET365

VS  

Veceras u 21 cas po nasem vremenu satace se u svojoj prvoj polufinalnoj utakmici NHL play offa sezone 2010,  ekipe San Jose Sharksa i Chicago Blackhawksa. Sharksi ce ugostiti veoma neugodnu ekipu Blackhawksa i udarice kako ja to kazem sila na silu, nasuprot drugog polufinalnog para koji po meni dosta slabiji, mada su sve ekipe naravno dobre kada su stigle vec tu gde jesu. U NHl hokeju ne volim preterano da igram na domacu ekipu jer prednost domaceg leda po meni dosta manje utice na skor u odnosu na druge sportove, i na dvice obicno idu i dosta veci koeficijenti pa se to da nekada lepo iskoristiti. Ovo je njihova prva utakmica u play offu i ona je uvek nezahvalna za prognoze, ali ja ovde dajem prednost domacinu jer iako su SAn jose zavrsio na prvoj poziciji u regularnoj sezoni sa 113 bodova, a odmah ispod njih je Cikago sa 112 bodova, mislim da ce konacni pehar podici ajkule, to sam rekao jos dok je sezona bila u toku. Njih nije nesto preterano sluzila sreca u playoffu i prosle sezone su recimo ispali odmah u prvom kolu iako su bili isto prvoplasirana ekipa zapadne konferencije. Po meni dosta bolja koncepcija u igri ajkula , dosta mudro igraju ove sezone, kvalitet igraca na vrhunskom nivou, ne igraju oni nista sada da kazem spektakularno kao Capitalsi recimo, ali to je i ta njihova cvrstina koja Pavelski i ekipa imaju uliva poverenje i ponavljam da ce po meni oni podici konacni pehar. Nasuprot imamo ekipu Chicaga koja igra nekako promenljivo, takodje skupina veoma dobrih igraca, ali po meni nisu oni tim iako su zavrsili na drugom mestu koja moze nesto napraviti, cak sta vise me je malo i zacudilo ovo njihovo probijanje u polufinale playoffa.
evo i njihove statistike koju sam napravio, koja bas i ne ide u prilog ajkulama, ali kada bi sve bilo statisticki gde bi onda bio kraj kladionicama, inace nisam pristalica takvih podataka, ali eto za nekog ko i to gleda;



Sto se tice raspolozivih strelaca kod ajkula su svakako to Pavelski koji je postigao 9 golova, a nadrugoj strani raspolozeni Patrick Kane sa 7. Ocekuje se po meni ovde takodje iako ce ovo biti tvrda utakmica tako bi bar trebalo biti, po meni ovde treba biti i dosta golova, ali svakako manje u mrezi odlicnog Nabokova koji ce cuvati mrezu San Jose Scharksa. Srecno!

Veceras je utakmica, a ne sutra, nego sam jos juce napisao analizu, pa sam zaboravio prepraviti taj detalj.  :)

Montenegro88

#7
br. 3
skor: 1/2
vreme: 17:00
Par: Telecom Baskets Bonn - TSK uniVersa Bamberg  (-3.5)    FT 82-84
Tip: H1
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:  
Veoma komplikovan mec igra se danas u Njemackom play off, dva tima koja se nalaze u odlicnoj formi ali sto se tice domace ekipe Bonna definitvno su podbacili u ovoj play off seriji.Trenutno gube sa 2-0 i ovo im je kljucni mec za nastavak nade da mogu proci dalje. Bamberg je napravio taj vazni brejk u prvoj njihovoj utakmici, slavio je u Bonnu sa 78-80 iako je tokom citavog meca Bonn diktirao tempo,vodio apsolutno sve do kraja kada se uslo u penal zavrsnicu gdje je vise srece imao Bamberg.
U drugom mecu Bonn je gostovao u Bambergu i ocekivano je porazen sa 83-71. Sada imaju sansu za popravni i ova utakmica je postavljena kao moranje,jer tim koji je ligu igrao odlicno ne zasluzuje da ispadne odmah iz play off-a ,barem ne sa 3-0 . Ligaski dio zavrsili su na 4-om mjestu i to samo sa pobjedom manje od prvoplasiranog Oldenburga! To govori da Bonn nije ni malo naivna ekipa, a i potcijenili su ga sa kvotom danas, svudje se krece od 1.55 pa cak do 1.70 . Mogao je Bon da zavrsi i 3-ti i izvuce lakseg protivnika ali imao je isto pobjeda kao i Gotingen koji je medjutim bolji u medjusobnim duelima.
Ove seozne ako iskljucimo tu utakmicu play offa Bon je slavio na svom terenu protiv danasnjeg protivnika sa ubedljivih 10 razlike.
Smatram da ce igraci Bonna dati sve od sebe da produze nadu i da podignu malo samopouzdanje i zato ih igram u hednikepu danas...Mec pocinje u 17:00
Srecno...
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

krko

#8
br. 5
skor: 3/4 (425)
vreme: 15:00h
Par: Atalanta v Palermo  FT 1-2
Tip: 2
kvota: 1.53
kladionica: BET365

Analiza: italijanska prva liga, zadnje kolo, ostala je jos borba za titulu i za izlazak u evropska takmicenja, odnosno jedina nepoznanica kod toga je borba izmedju Palerma i Sampdorie ko ce u ligu prvaka. Trenutno je Samp 4 sa 64 boda, a Palermo 5 sa 62 boda, sto ce reci Palermu treba pobjeda uz kiks Sampdorie(igra kuci), naravno bice to tesko, ali sto da ne, borba traje do zadnjeg minuta. Dakle domacin Atalanta vec putuje u drugu ligu, katastrofalna sezona, na tabeli 18ti sa cak 20 poraza i sigurno da im je ova sezona sramotna tako da nema tu ni motiva u zadnjem kolu. Sa druge strane kao sto rekoh Palermo 5 na tabeli, 62 boda, cak 17 pobjeda i dakle treba im danasnja pobjeda da probaju dohvatiti ligu prvaka. Osim toga imaju daleko kvalitetniji tim od Atalante, dakle osim kvalitete imaju i veci motiv(liga prvaka), za razliku od domacina koji se ne bori nizasta i koji je vec drugoligas, prema tome meni dovoljno za jednu solidnu 2.

Jolerus

#9
br.            3
skor:         0/2
vreme:      17:30
Par:          Federer-Nadal     FT 0-2
Tip:          1
kvota:       3,4
kladionica: BET365

Analiza: Duel najboljih tenisera sveta,Federer 1i, Nadal 3-i,al od sutra bice opet drugi. Igra se na sljaci,gde je Nadal najbolji,ali je ove sezone nije u takvoj formi kao prosle. prosle godine Federer je osvojio ovaj turnir,pobedivsi upravo Nadala u finalu. U medjusobnim susretima Nadal vodi 13:7. Gledajuci kladionice, Nadal je veliki favorit,ali u mecevima medju njima dvojicom,moze odluciti jedna lopta i zato igram Federera.

nk1507

#10
br. 3
skor: 0/2
vreme: 15.00
Par: Bari-Fiorentina  FT 2-0
Tip: 1
kvota: 2.20
kladionica: BET365

Analiza: U zadnje kolo za ovu sezonu Bari docekuje ekipu Fiorentine. Ovaj susret nista bitno ne odlucuje na tabeli. Bari je na 11 pozicii sa 47 poena a Fiorentina na 10 pozicii sa isto toliko bodova.  Dosta igraca ne ce nastupiti na ovaj susret. Za Bari nece igrati Donda, Ranocchia, Langella, Kutuzov, Meggiorini i suspendirani Belmonte. Ekipa Fiorentine igrace bez povregene  Santana, Vargas, Gamberini, Felipe, Pasqual, Komoto i suspendirani Kroldrup. Oba tima imaju slabe igre u zadnja mesec dana. Bari u zadnje pet utakmice ima jednu pobedu ( protiv Genove), nereseno sa Udinese i tri izgubljena meca( Juventus, Napoli i Siena). Fiorentina je izgubila cetiri utakmice (Milan, Chievo, Atalanta, Inter) i izigrala nereseno sa Sienom. Zbog slabe Fiorentinine reziltate a i dosta povregena igraca kod gostujuce ekipe odlucio sam se za pobedu domace ekipe.




bozicso

#11
br. 2
skor: 0/1
vreme: 14:30
Par: FC Utrecht v Roda JC   FT 4-1
Tip: 1
kvota: 1.85
kladionica: BET365


Analiza:  Revans mec finala Play-ofa za Ligu Evrope. Utreht je opravdao ocekivanja da je prvi favorit za osvajanje prvog mesta i plasman u Ligu Evrope i u polufinalnim mecevima pobedio obe utakmice a u prvoj utakmici finala je pobedio i danasnjeg gosta sa 2-0. znaci poslednja utakmica pred svojim navijacima gde nema nikakvog pritiska na rezultat jer je i gostima jasno da su sve sanse izgubili na svom terenu, zato ocekujem goleadu domacih i na ovom mecu. inace moram da napomenem da Roda nije pobedila Utreht na njegovom stadionu jos od davne 2001. godine
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

ivan-dzo

#12
br.4
skor:1/3 +30
vreme:16
Par:Bresin - Kaudenbit  FT 0-3
Tip:2
kvota:2.70
kladionica: BET365

Analiza: Ove sezone vec su ih tukli 4-0 kod kuce, i odigrali nereseno dva puta 0-0 sad u play-offy i 3-3.
E sad moj pik se bazira strogo na utakmici koju sam gledao prosle nedelje. Kaudenbit je bio puno bolji tim, imali su nekoliko odlicnih sansi, i uopste uzev, po mom misljenju su oni daleko organizovanija ekipa, sa vise solidnih igraca. Ako se secate za tu utakmicu Bresin je imao nekoliko izostanaka i mislim da je to uticalo na domacina da malo strpljivije igraju. Danas nema vise nikakvih kalkulacija, igra se od prvog minuta napadacki i ofanzivno i mislim da ce gosti dobiti...

Kaudenbit ulog 5/10.

Srecno !!!

nisterlo

#13
br.2
skor:1/1
vreme:21:00
Par:Santos   -   Ceara   FT 1-1
Tip:Over   4, 4.5
kvota:3.1
kladionica: BET365


Verovatno postajem dosadan svima koji citaju ove analize sa svojim tipovanjem na golove na mecevima Santosa,ali sta da radim??? Kad nesto ide treba to iskoristi..A Santos ne da ide na golove nego razvaljuje...Prosi put kad su igrali u kupu doneli su mi zaista lepe dobitke,cak je prosao i singl na 7+... U medjuvremenu se nije nista bitnije promenilo,idalje je ovo najludja druzina koja ganja loptu na planeti,s tim sto ce veceras biti pojacana svojim najboljim napadacem koji je izostao u kupu...Bez njega su dali 3 gola,a sa njim??? Tesko jadnoj Ceari veceras.... Ova analiza je kraca nego inace zato sto sam vec potrosio reci hvale na Santos...Da isticem statistiku medjusobnih duela mislim da nema smisla jer sam i prosli put naglasio da nikakva statistika iz prethodnih sezona nije merodavna jer Santos pre nije igrao ovakav fudbal...Ne samo Santos,mislim da nikad pre niko nije igrao ovakav fudbal,bar ja to nisam gledao...Naravno da cu opet pokusati u lokalu i sa gadjanjem na jos vecu granicu golova jer mislim da bi veceras zaista mogla da bude posebno luda tekma...
Sretno svima koji isprate
Pozz

nishlije

#14
br.4
skor:1/3
vreme:17h
Par:BSK Borca-OFK Beograd    FT 1-0
Tip:2
kvota:4
kladionica: BET365

Analiza:

Mec prve Srpske lige.
Bsk "docekuje" ekipu beograda ako moze da se kaze da docekuju jer oni igraju na njihov (ofk beograd) stadionu. Ofka se bori za trece mesto sa ekipom spartaka koji docekuje zvezdu. Borcani se nalaze u najpovoljnijoj poziciji od cetri ekipe koje se broe za opstanak: bsk, hajduk k, cukaricki i napredak.
Poslednja 6meca beograda:
 OFK Beograd   Partizan   0:3   
 Cukaricki   OFK Beograd   0:0   
 OFK Beograd   Hajduk Kula   2:1   
 Habitfarm Javor   OFK Beograd   0:1   
 OFK Beograd   Borac   3:2   1.48   
 Mladi Radnik   OFK Beograd   0:2   
Ofka na gostujucem terenu ima skor od 7 pobeda, 2 neresene i 5 izgubljenih sto uopste nije lose uz gol razlikom 15:13
Posdnja 6meca bsk-a:
 CZ Beograd   Borca   1:3   
 Borca   Smederevo   0:0   
 Metalac GM   Borca   1:3   
 Borca   Napredak   1:1   
 Rad   Borca                   2:0   
 Borca   Jagodina   1:4   
Mislim su borcani pored mladog radnika najgora ekipa u ligi. Oni imaju skor na domacem terenu 4p, 4n i 4i sto ih svrstava kao najgoreg domacina u ligi.
U prvom mecu je pobedu odneo bsk ali mislim da im ofka nece dopustiti i po drugi put da odnesu pobedu pre svega sto bsk igra na stadionu ofke!

Srecno!