News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 10:30:31 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 13.05.2010.

Started by El Fenomeno, May 13, 2010, 12:09:43 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Majsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 11.05.2010. a zavrsava se 11.06.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dj.zare

#1
br. 3
skor: 1/2
vreme: 20:15
Par: Arau - Grashoper  FT 1-4
Tip: 1
kvota: 3.40
kladionica: BET365

Analiza: Arau je poslednji na tabeli, ali sa sansama da pretekne Belinzonu. Kvota fina za pobedu domacina, a i gosti su bez bilo kakvih ambicija, jer ne mogu ni gore ni dole od 3. mesta, posto je ovo pretposlednje kolo u prvenstvu. Arau je ovo prilika, tj. poslednji voz da prestigne Belinzonu i poslednje kolo bas igraju sa njima tako da ako udju u taj mec posle danasnje pobede, onda bi im odgovarao i neresen rezultat sa njima. Zato im je ovde potrebna pobeda, a da ne zaboravimo da su poslednja 2 meca izmedju njih i Grashopersa na ovom stadionu pripala Arau sa po 1:0. Zanimljivo je da oba ova tima vec 10 kola nisu odigrali nereseno. Grashopers u poslednjih 10 utakmica ima samo dve izgubljene, a Arau samo 3 pobede. Sto se medjusobnog skora tice, Grashopers je vecinom pobedjivao, dosta puta su odigrali nereseno, ali je i Arau upisao nekoliko pobeda i to vecinom minimalnim rezultatom na svom terenu. Ocekujem da ovo i danas ponove, posebno sto Grasphopers nema nikakvih ambicija u ovom mecu i vrlo je moguce da nece igrati u najjacem sastavu. Srecno!

nash

#2
br. 1
skor: 0/0
vreme: 12:00
Par: Na Li - Alona Bondarenko  FT 2-0
Tip: 2
kvota: 2,37
kladionica: BET365


      Pre svega da se osvrnem na jučeraÅ¡nji meč Bondarenkove protiv Wozniacki koja je juče bila totalno nemoćna protiv Bondarenkove koja je bila fantastična. Ukrajinka je imala odgovor na apsolutno sve, sjajno se kretala i bila na svakoj lopti u pravo vreme, dok  Wozniacki nije mogla apsolutno niÅ¡ta i ukoliko je Bondarenko sposobna ponoviti takvu igru i u ovom meču onda ni kineskinja nema nikakve Å¡anse.

      Li Na je igračica koja ne voli baÅ¡ igrati na Å¡ljaci i u pravilu na Å¡ljaci igra samo velike turnire. Ove godine je na ovoj podlozi igrala jedino u Å tutgartu i ispala je u trećem kolu od Stosur u 2 seta. Ovde, u Madridu, dobila je u prvom kolu kolo protiv Vidagany, ali u drugom kolu se namučila protiv mnogo ozbiljnije Cibulkove koju je pobedila sa 6-2 3-6 7-5.

      Bondarenko se dosta muči s pronalaženjem forme ove sezone, ali ako je suditi po jučeraÅ¡njem meču definitivno ju je pronaÅ¡la i kineskinja ne bi trebala biti veća prepreka.

Jolerus

#3
br.            1
skor:         0/0
vreme:      18:30
Par:          Gulbis-Lopez  FT 2-0
Tip:          2
kvota:       4
kladionica: BET365

Analiza:   Duel 34 i 32og igraca na ATP listi. Sastajali se 2 puta i rezultat je 1:1. Sastali se pre 10ak dana u Rimu. Tad sam hteo staviti njih u tip dana,al sam zakasnio. Mislio sam da ce dobiti Lopez,srecom sam zakasnio. U tom mecu bilo je 2:0 za Gulbisa. U prvom setu igrao se tajbrek i Lopez imao velike sanse,ali ih nije iskoristio. U drugom setu je Lopez pao psihicki. Danas opet igram na Lopeza,iz razloga sto je na domacem terenu i spanci su najbolji na sljaci. Kad sam mogao juce njega staviti protiv Rodika,stavljam i danas protiv Gulbisa. Gulbis sinoc kasno zavrsio naporan mec protiv Bagdatisa i jedva je uspeo da pobedi. Mislim da ce umor da odradi svoje i da ce Lopez pobediti.

ado_x

#4
br. 1
skor: 0/0
vreme: 15:00
Par: Benoit Paire   v   Ramon Delgado  FT 2-0
Tip:1
kvota:2.37
kladionica:BET365

Analiza:

*Gulim tenis,jer od neceg drugog u zadnje vrijeme i nema zarade.Radi se o veoma jakom  challengeru koji se igra u  Bordeauxu,na kojem se mogu naci imena poznatih tenisera,koji se vracaju u svoju karijeru,ili je privode kraju.Prosle sezone ovaj challenger osvojio je Marc Gicquel,koji je eto sticajem okolnosti francuz.Sto se tice podloge ovaj turnir se igra na crvenoj zemlji,a sluzi slabije rangiranim teniserima da poboljsaju,iskristaliziraju,ali i preispitaju svoju formu pred Roland Garros.Sigurno ce mnogi od njih dobiti priliku da igraju kvalifikacije RG-a,pa tako i mnogima znaci ovaj challenger.Za analizu sam uzeo mec,izmeÄ'u starosti i mladosti,da to tako nazovem.Pa krenimo...
*Ramon Delgado je teniser koji dolazi iz Paragvaja. RoÄ'en je 24.11.1976,u vec spomenutom gradu,te ima 33 godine.Kao prebivaliste prijavio je rodni grad Asuncion.Siguran sam da su mnogi od vas dosad culi za ovog tenisera,jer je vec dugo vremena u ovom sportu.Trenutno se nalazi na 147 mjestu ATP ljestvice,sa tendencijom pada.Inace njegov najbolji ranking karijere je 52 mjesto davne 1999 godine,a u karijeri nije napravio nista posebno.Ovo „nista posebno“,potkrijepiti cu cinjenicom da u cijeloj karijeri nije osvojio niti jedan turnir,a samo jednom se nasao u finalu i to u Bogoti davne 1998 godine,uz to ga je i izgubio.Dakle karijera nije vrijedna pomena,kada su u pitanju trofeji,ali uvijek se motao po tim nekim kvalikifacijama jacih turnira.Ove sezone Delgado je prosjecan,ima skor 15/8 na svom podlogama.Od toga je 2/1 na zemlji, na hardu 8/5,i u sali ima 4/2.Mene zanima zemlja,pa cu najvise da se skoncentrisem na rezultate koje je postigao na toj podlozi.Ove sezone  igrao je 2 zemljana turnira,Curitibu(Brazil),te sada Bordeaux. U Curitibi je prosao prvi krug pobijedivsi Gullerma De La Rica Olasoa sa 2:1 u setovima(63,36,62),ali je u drugom krugu ispao od Caio Zampieria sa 2:0 u setovima(76,63).E sada ide jedan veoma zanimljiv info.Prema mojim podatcima,Delgado nije odigrao niti jedan turnir na bilo kojoj podlozi u zadnje tri godine sto se tice Evropskog tla.Ove  sezone takoÄ'er nije odigrao niti jedan mec na evropskom tlu dok nije dosao u Bordeaux. Ljudi moji nije to malo,dakle 2008,2009,i eto gotovo pola 2010 lik nije igrao u Evropi.Sada je u Bordeauxu,a u prvom kolu dobio je Karola Becka sa 2:0 u setovima(63,75).Da ne bude zabune,mislim da i ja bolje igram tenisa od Becka sto se tice zemlje,jer  taj u cijeloj karijeri na zemlji ima score 10/34,toliko o njemu.Dakle nas Ramon Delgado,posle gotovo tri godine odsustva sa evropskih terena vraca se i prolazi prvo kolo,pobjedom na Beckom.Sada bi se osvrnuo malo na njegovu igru.Udara desnom rukom,a njegovo najjace oruzije je servis.Omiljena podloga za Delgada je hard,kako sam kaze,mada ni tu nema neke velike rezultate.Jos da spomenem da na zemlji Delgado za svoje 33 godine ima score 130/101.Tu bi se zaustavio sa analiziranjem Ramona Delgada,da ne bi nasao jos kakav razocaravajuci podatak.
*Benoit Paire dolazi iz Francuske,a roÄ'en je 08.05.1989.,dakle 21 godina.Za njega su govorili da je velika  nada francuskog tenisa,a sada sa 21 godinom i ne moze se reci da se bas razvio u neku veliku zvijezdu,no da ima i vremena i prostora za napredak,ima.Kako citam na jednom tenis forumu,Paire se dosta popravio za razliku od prosle sezone.Trenutno se nalazi na 243 mjestu ATP ljestvice,sa tendencijom rasta i siguran sam da ce ovu sezonu zavrsiti ispod 200 mjesta.Trenutno je na scoreu 30/8 na svim podlogama.Od toga ima 14/1 na hardu,2/1 u sali i  14/6 na zemlji.Pas bi bio a da ne spomenem da je vecina rezultata ostvarena na razoraznim Futuresima,ali polako Benoit pocinje da gradi svoje ime u svijetu tenisa.Rekao sam da je poboljsao svoju igru,i odma se vidi na rezultatima.Iako su ove pobjede ostvarene protiv malo manje vrijednih protivnika,odnosno njegovih vrsnjaka,i te pobjede sa dakako racunaju.Eh sada bi se osvrnuo na njegove igre sto se tice zemljane podloge.Kako sam vec napisao,ove sezone je ima 14/6 na ovoj podlozi,a proslu sezonu je zavrsio 35/15 glede zemlje.Od turnira igrao je Futurese u Januaru i Aprilu,i mogu reci da je pruzio dosta dobre partije.Od onih malo poznatijih i jacih turnira njegovog ranga,nasao se na challengeru u Saint Brieucu,koji se igrao krajem Marta i pocetkom Aprila.Na tom turniru njegov put krenuo je pobjedom nad Rylerom de Heartom sa 2:0(76,64),u drugom kolu pobijedio je Marcela Granollersa Pujola sa 2:0(64,63),ali je u cetvrtfinalu izgubio od Samuela Grotha sa 2:0(63,62).Potom je uslijedio Futures,a u Maju mjesecu okusao se i na challengeru u San Remu te ispao u prvom kolu od Francesca Aldia sa 2:1(62,06,76),veoma tijesno je bilo mora se reci.Izgubio je mec u kojem je osvojio vise gemova od svog protivnika,ali eto presudio je tie break treceg seta u korist italijana.Posle ovog turnira dolazi u Bordeaux,gdje nastupa u kvalifikacijama.U prvom kolu kvalifikacija pobijedio je Adriena Puqueta sa 2:0(76,63),u drugom kolu bio je bolji od Juliena Mathieua sa 2:0(76,60).Kada je usao u glavni zdrijeb za protivnika u prvom kolu dobio je Josea Checa Calvu sa 2:0(62,62).Zadrzao bi se malo na ovim rezultatima i rekao da u prvom kolu kvala protivnik i nije bio bas po mjeri i snazi,te je pobjeda ocekivana,a onda je pobijedio i dva solidna zemljasa za ovakve turnire.Paire svoju formu dize pred nadolazeci Roland Garros,gdje bi trebao nastupiti u kvalama kao i prosle godine.I tu bi malo zastao,i spomenuo da je prosle sezone na RG,Paire prosao prva dva kruga kvalifikacija izbacivsi Lapenttia,i Elgina,a u trecem krugu nije mogao protiv Fogninia,i tu je bio njegov kraj.No to svakako nije razocaravajuce,jer Paire je sada i iskusniji ali bolji nego prosle sezone.Opet se vracam na ono sto sam citao o njemu.Njegova igra bazira se na desnoj ruci,ima odlican backhand,ali i solidan forehand.Omiljena podloga mu je zemlja,mada voli igrati i na hardu.

*Mislim da su kladionice podcijenile ovog igraca,jer kvote nikako nisu realne,barem ne za mene.Da li su se bazirali na neku tamo karijeru i iskustvo Delgada u ovom mecu,i ne bih bas bio siguran,jer o njemu sam nasao sve i svasta a to svasta nije bas za pohvalu.Mladi Paire ima odlicnu sansu da se dokaze u ovom mecu,koji je veliki ispit za njega.Na kraju ja bi ovaj mec ocijenio kao pogresku kladionica,jer Delgado za 1.53 nema sanse,ma i da je vise ja na njega ne bi igrao.Paire je u prednosti,domace tlo(ako to vise ista znaci),dobra forma,zemljana podloga,dok Delgado gotovo pa 3 godine nije zaigrao u Evropi.Ja ovo uplacujem bez da trepnem,kao sto bi rekao moj kolega i dobar drug sentinell!

T.o.r.c.a.

#5
br. 1
skor: 0/0
vreme: 14:00
Par: Verdasco, Fernando-Melzer, Jurgen  FT 0-2
Tip: Over 2,5 sets
kvota: 3.50
kladionica: BET365

Analiza:
Verdasco igra kao lud ove godine...Već ima 3 finala(2 osvojena) ove godine...Ima score 27/6 i protiv ljevorukih igraća(č.Melzer) ima 4-1.Ne vidim neki razlog zaÅ¡to ne bi pobijedio i danas ali kako to obično u tenisu bude kvota je mižerija pa potraga za nekom većom kvotom se nastavlja.Tako sam pri traženju meÄ'usobnih dvoboja pronaÅ¡ao da su melzer i verdasco ove godine igrali već 2 puta :o i oba puta verdasco igra triler u drugom setu 3:6 7:6 6:1...,3:6 7:6 6:3. :o :o :o.....dakle dolazimo do toga da mu je ove godine melzer odlučio skinuti skalp.....Sumnjam da će to biti baÅ¡ danas u madridu na domaćem terenu ali da bi ga mogao Melzer ''napatiti'' i uvući u treći set za 3.50 kvotu neću da sumnjam.G.L.

krko

#6
br. 2
skor: 1/1
vreme: 17:00h
Par: Inter Zapresic v NK Lokomotiva Zagreb  FT 4-2
Tip: 1
kvota: 1.50
kladionica: BET365
analiza: Racunica je jednostavna, utakmica hrvatske lige, zadnje kolo, borba za opstanak u ligi posto je pitanje sampiona vec rijeseno. Dakle dilema postoji dosta, cak 5 ekipa se bori za opstanak u ligi, a medju njima je i Inter iz Zapresica. Trenutno su upravo na tom 14 mjestu koje vodi u drugu ligu sa skorom od 9-3-17 i 30 bodova, dakle kao sto rekoh 10 mjesto im bjezi samo 3 boda, sto znaci danasnja pobjeda bi ih mogla ostaviti u ligi s obzirom da se dosta ekipa bori za ostanak. Forma im je srednja zalost, zadnjih 5 tekmi 3 poraza i 2 pobjede, dakle bez nerijesenih, a i u skoru vidimo da nerijesenih ima veoma malo, dakle i danas sumnjam da ce tako biti, dakle moraju ici na sve ili nista. Lokomotiva sa druge strane na 8 mjestu sa 42 boda, skor 12-6-11, dakle mogu ici naprijed 2-3 mjesta, ali ne mogu ispasti iz lige sto ce reci ova utakmica im ne znaci ama bas nista. U dosta dobroj su formi, zadnjih 5 utakmica samo 1 poraz, ali bez obzira na to kao sto rekoh, domacinima gori pod nogama i nista drugo osim pobjede im ne garantira ostanak u ligi.

Montenegro88

#7
br:   1
skor:  0/0
vreme:   18:00
Par: Frankfurt Skyliners - Alba Berlin  FT 76-63
Tip:   2
kvota:   1.60
kladionica: BET365

Analiza:
Njemacki play off se nastavlja ,posle prvih utakmica ,gdje je bilo iznanadjenja nadam se da ce stvari poceti da dolaze na svoje. ALBa je mocan Njemacki tim ,ove sezone igrali su uporedno i EuroCup zajedno sa Njemackom ligom, i naravno da je to moralo ostaviti traga na ligu jer ALBa nije igrala epizodnu ulogu u Eurocupu nego je cak stigla do Finala tog takmicenja gdje je izgubila od Pamese...
Sto se tice lige tu su ipak zavrsili na 2-om mjestu,ispod aktuelnog sampiona Njemacke Oldenburga .
Njihov danasnji protivnik je Skyliners , poznata Njemacka ekipa ali ne tako jaka kao nekada odkada je ja pamtim jos iz ULEb cupa , zavrsili su ligaski dio tek na 7-om mjestu i sa te pozicije za protivnika su dobili ALBu .
U prvom mecu izmedje ove dvije ekipe, Skyliners je napravio veliko iznenadjenje i slavio u Berlinu i sada u seriji vode sa 1:0 .ALBA vec sada ima problema u ovoj seriji, igraju se dva meca u Frankfurtu i jednostavno mora da "brejkne" domacina vec u ovom mecu,jer ako izgubi paklena atmosfera poslednjeg meca mogla bi da ih definitivno i potpuno izbaci u ovoj seriji.
Ono sto ohrabruje je to da je ALBA najbolja gostujuca ekipa u Njemackoj ligi ove sezone , a zanimljivo je i to da je Skyliners pobjedjivao vec 2 puta ove sezone ALBu, i zato mislim da za igrace Luke Petrovica to moze da bude dovoljno dobar motiv da danas pruze mnogo bolju igru nego u prvom mecu i savladaju Skyliners i izjednace se u seriji na 1:1
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

Petar

#8
br. 2
skor: 0/1
vreme: 19:30
Par: Ferrer - ÄŒilić u/o 22.5 games  FT 2-0(6-3, 6-2)
Tip: over 22.5 games
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Analiza:

U 3. kolu Madrida sastaju se domaći igrač Ferrer i ÄŒilić.Ovo je četvrti njihov meÄ'usobni meč, a u dosadaÅ¡nja tri koji su odigrani na betonu Ferrer vodi 2:1.Ferrer je u prvom kolu 2:0 u setovima pobijedio Chardyja, a u drugom kolu je nakon gubitka prvog seta pobijedio Baghdatisa.ÄŒilić je bio slobodan u prvom kolu, a u drugom kolu je lagano pobijedio Schwanka 6:3 6:0.Bookmakeri daju malu prednost Ferreru zbog domaćeg terena i zemlje na kojoj je, kao i svi Å¡panjolski tenisači, vrlo dobar.ÄŒilić je proÅ¡li tjedan igrao finale Munchena na zemlji gdje je unatoč porazu od Youzhnyja dokazao da je vrlo dobar na toj podlozi.Očekujem neizvjestan meč izmeÄ'u dva vrlo dobra tenisača koji će prema mom miÅ¡ljenju biti odlučen u tri seta.
GL  ;)

josko01

#9
br.2
skor:1/1
vreme:20:15
Par:Zurich-Sion FT 2-0
Tip:2
kvota:3,60
kladionica: BET365

Analiza:
Predzadnje kolo švicarske Super League. U sjeni važnih dvoboja za naslov prvaka i mjesta koja vode u niži rang, odnosno doigravanje, igra se ovaj susret koji je važan za gostujuću ekipu Siona.
Tablica je slijedeća: 1. Young Boys 77, 2. Basel 74, 3.Grasshoper 62, 4. Luzern 52, 5. Sion 48...

Četvrto mjesto je važno jer vodi u EL i za njega se bori Sion. Luzern danas ima super teško domaćinstvo protiv vodeće ekipe Young Boysa, a zadnje kolo gostuju kod Grasshopera. Lako moguće da ne osvoje niti jedan bod. Tako da je cilj Siona pobjeda danas i tri boda doma zadnje kolo koje igraju protiv St. Gallena. Sion je dobroj formi. U zadnjih deset utakmica imaju score 5-2-3. Ove godine vani su odigrali osam utakmica i samo jednom pobjedili i jednom remizirali. Sa Zurichom su odigrali tri puta neriješeno. U Zurichu je bilo 1:1.

Igraci Zuricha u zadnjih deset utakmica imaju formu 2-1-7. Samo je Bellinzona loÅ¡ija od njih. Od zadnjih Å¡est utakmica pet su izgubili. Ove godine doma su odigrali osam utakmica sa scorom 3-2-3 sa time da su ova tri poraza sa tri zadnja domaćinstva Zuricha. Imaju dosta problema oko sastavljanja ekipe. Buff (sub-mid) je suspendiran, duže ozlijeÄ'eni su Barmettler (def) i Chikhaoui (mid), nedavno ozlijeÄ'eni su Aegerter (regular mid) i Alphonse (regular att), a danas će joÅ¡ izostati Magnin (regular def) i Vonlanthen (sub mid), dok je dvojben za utakmicu Djuric (regular mid).

Motivacija i izostanak dosta igrača domaćina bi trebali donijeti Sionu važna tri boda u borbi za mjesto koje vodi u EL.