News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 01, 2024, 01:38:39 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 30.04.2010. (kraj takmicenja)

Started by El Fenomeno, April 30, 2010, 12:09:00 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje se zavrsava!O novom takmicenju sledi obavestenje odmah posle praznika

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nisterlo

#1
br.10
skor: 8/9
vreme:20:30
Par:Waregem - Anderlecht FT 0-0
Tip:over 2.5
kvota:1.75
kladionica: BET365

Analiza:
Iskreno danas mi se u ponudi nista ne svidja,ali posto je zadnji dan takmicenja evo da ispostujem broj tipova u jednom mesecu....Odabrao sam over na paru iz Belgijskog pleyoffa,pre svega zato sto mislim da ce ovo biti jedna opustena utakmica,jer maltene nista ne odlucuje,a kada je tako onda timovi znaju narodski receno odigrati za raju...Kvota na gosta je u laganom padu jer je trener gostiju najavio da ce veceras njegov tim zaigrati u punom sastavu...Do sada je kod postavljanja overa u ovom takmicenju uglavnom statistika bila na mojoj strani,ali to danas nije slucaj...Od 10 zadnjih meceva Anderlechta haj da kazem SAMO 6 je otislo u over 2.5 ,dok je domacin ovog meca od poslednjih 10 meceva isto tako njih 6 odveo u over 2.5 gola...Ni medjusobni susreti na terenu Waregema nisu obilovali mnstvom golova...Od njih 5 samo su tri otisla u over...Dakle,mnogo je stvari koje bi me trebale oterati od ovog tipa jer ima mnogo izglednijih danas,ali ja imam neki filing da bi se danas Belgijanci mogli raspucati i moram taj filing da ispostujem...
Kako god da zavrsio ovaj tip cestitke svima na mnostvu dobrih tipova postavljenih ovaj mesec...

Bili

#2
br. 10
skor: 7/9
vreme: 21.00h
Par: Elche(-0.5) - Villarreal B  FT 2-3
Tip: 1
kvota: 1.75
kladionica: BET365

Iako je ostalo jos 8 kola do kraja, euforija u gradu je ogromna, i navijaci domacini su spremni za ovu utakmicu kao da je finale. Uprava je pozvala navijace da dodju u sto vecem broju na stadion, cene su minimalne, organizovane su razne zabave do pocetka meca, grad je sav u obelezijima kluba. I bice totalna ludnica na stadionu. Trener domacina je pokusao da sklonu igrace od euforije, ali ja verujem da su igraci maksimalno motivisani, i da ce uciniti sve da pobede. Elche je veoma dobar tim, ima sansu da ako pobedi skoci privremeno na 2. mesto, a prva 3 tima idu u Primeru. U odlicnoj su formi. Nisu uzgubili u ptrthodih 6 meceva, od kojih su 5 dobili! U proslom kolu su na gostovanju pobedili Betis 0-3!!!

Villarreal B je je rezervna ekipa Villarreal-a i kao takvi ne mogu da se plasiraju u visi rang. Mogu biti motivisani samo za privlacenje paznje na sebe, kako bi zaigrali u prvom timu. I oni su u solidnoj formi, u zadnjih 5 meceva skor 2-2-1... Ali, za ovaj mec imaju 4 veoma bitna izostanka Musacchio, Costa, Gaspar i Catalá nece igrati, to ce sigurno oslabiti gosta...

Jolerus

#3
br.         10
skor:      5/9
vreme:    22:00
Par:    Bryan B./Bryan M. - Almagro N./Granollers-Pujol M.  FT 2-1
Tip:   1:2
kvota:     6 (po pravilima 4)
kladionica: BET365

Analiza:  Zakasnio sam danas da stavim tip da ce Lopez dobiti Gulbisa, zato sad mi ostaje iz tenisa ovaj par i to je jedina kvota koja moze da me izvuce na vrh tabele. Braca Brajan su najbolji dubl na ATP listi posle Zimonjica i Nestora. Poslednje vreme nisu u najboljoj formi, ne gledajuci sto su osvojili turnir ovog meseca u Americi. Na prethodna dva turnira ispadali su u cetvrtfinalu, nadam se da ce taj niz i danas da se nastavi. Na ovom turniru odigrali su samo jedan mec. Nasuprot sebe imaju dva spanca,kojima mnogo leži sljaka. Oni su odigrali 2 meca na ovom turniru. Savladali su Lopeza/Verdaska i Moodi/Normana. Medjusobno sa Brajanovima nisu se sastajali dosad. Mislim da ce dobiti danas i nadam se da ce biti 2:1 u korist spanaca, koji dominiraju na ovom turniru.