News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 30, 2024, 07:08:17 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Dojave

Started by El Fenomeno, November 14, 2007, 02:02:33 PM

Previous topic - Next topic

ddjuric85

bazel ne da nije bila cista utakmica nego ne znam, prvo poluvreme egal, onda prekid i autogol u 43' minutu.
u drugom poluvremenu bazel odmah poceo da se brani i naravno primise tri komada...

El Fenomeno

Nadam se da je neko odigrao kontru ovde i da je uzeo pare.
Ja sam imao drugu teoriju...da obe ove utakmice koje su bile kao dojave odigram na golove, over 2,5 ali nisam bio zadovoljan kvotom na Bazel i odustao sam od te ideje...naravno velika greska!!!  .[/o].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Stuttgart (Am) - Sandhausen 2  3.60
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ddjuric85

lepa saradnja ta dva kluba  .[;-)].

kao i ovih Kecskemeti TE - Debreceni

El Fenomeno

Videcemo sta ce biti, nije nista sigurno ali postoji neki info da moze doci 2.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

 .[ap]. Bravo gazda, nadam se da si uzeo lepe pare.

El Fenomeno

Quote from: legend88 on March 04, 2011, 09:04:04 PM
.[ap]. Bravo gazda, nadam se da si uzeo lepe pare.

Sta da ti kazem sem da  .[/o].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ddjuric85

Portsmouth - Sheff.Utd X/1 kao dojava ...ko hoce nek isprati za mali ulog

El Fenomeno

Dosta se prica o ovom mecu pa da ga postavim.

DUISBURG - BIELEFELD 2-1
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

makedonec

#174
ZENIT - Twente

Evo jedan interesantan info: Sinoc u teskoj saobracajnoj nesreci preminula Marina Malafeeva, supruga prvog golmana ekipe iz St.Petersburg - Vyacheslav Malafeev. Dok je trajao poslednji trening ekipe Zenita, stigla je ova sokantna vest, nakon sto jew trening prekinut, a svi u ekipi su u soku. Vyacheslav i Marina su bili u braku 10 godina i imaju 2 dece. Vyacheslav na danasnoj utakmici nece biti u timu i to je 100% sigurno, a kako ce se taj nastan odraziti na psihu njegovih timskih kolega to mozemo samo pretpostaviti.

R.I.P. MARINA
http://www.malafeev.ru/marina.jpg

Inace zadnji poraz ekipe Zenita na svom stadionu je od ekipe Reala, a nakon toga imaju seriju od 11 meca bez poraz.

El Fenomeno

Ovo moze da se odrazi tako da momci na terenu izginu za svog druga koji je doziveo tragediju a mogu i psihicki da padnu zbog toga pa da cak i izgube. Ko zna...po meni prvi scenario je varovatniji.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns


El Fenomeno

I to je vrlo moguce!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ddjuric85

#178
CROTONE - SIENA X-X
Jagodina-Indjija X-1
"dojave"

naravno "dojave" su pale  .[::].

kockar_ns

Numancia-Huesca e ovako ovo je tema br 1 u kladionicama prica se iz 2-1 u mozzartu daju samo na 100 din i na 90 i to samo na tiketu kod odes malo na internet kladionice kvote su bas pale npr bet365 kvota je 5 bet-at-home kvota je 12 neznam sta je ali sam ispratio u mozzartu cisto radi reda neznam za ostale kladionice kakvo je stanje!! mozzart kw 27

                                                       .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz]. .[pozz].