News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 09:26:08 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 16.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 15, 2010, 11:59:37 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nemsy

#1
br.6
skor:5/5
vreme:20:45
Par:FC Internazionale vs Juventus FC   FT 2-0
Tip:1
kvota:1,61
kladionica: BET365

Analiza:
Roma vodi sada glavnu rec u Italiji , posle dugo vremena Inter vise nije na prvom mestu. Posle kiksa u Firenci protiv Fiorentine 2:2 Inter od sada mora dobijati sve utakmice da bi osvojio skudeto.Juventus je u zadnje cetiti utakmice kao gost zabelezio cetiri poraza , dok je Inter zabelezio tri pobede i jedan neresen ishod kao domacin. Juventus je ove sezone ocajna ekipa , jedina njegova pobeda vredna pomena je protiv Fiorentine a i to su za Fiorentinu igrao drugi tim. Trezege je povredjen i mislim da nece sutra igrati. U tim Intera se vratio Dejan Stankovic pa ce ekipa biti standardno jaka na sredini sa Snajderom koji je ove sezone pokazao da je vanserijski igrac.Kad je na Meaci gubio Celzi zasto ne bi i Juventus . Juve nema sta da trazi na Meaci.

Moj tip 1.

mitask

#2
br.6
skor:2/5
vreme:3:30
Par:kolmbija-Ind. Medellin - Atl. Nacional    FT 2-1
Tip:1
kvota:2,05
kladionica: BET365

Analiza:
Ovo je dvoboj izmeÄ'u dva kolumbijska kluba.Ind. Medellin bi trebao ici na pobjedi jer bi mu ta pobjeda donesla vodeću poziciju u prvenstvu i do sada su izgubili samo 1 utakmicu.Atl. Nacional stoji čvrsto na sredini tablice i nije u nikakvoj situaciji za ispadanje pa im ova utkmica nije toliko bitna.Posljednji meÄ'usobni susret je slavio IND.Medellin u gostima sa 2-1.Ind.medellin od 6 odigranih utakmica kod kuće nezna za poraz.

Posljenji meÄ'usobni dvoboj:

07/02/2010  Liga Postobon  Nac. Medellin vs. Ind. Medellin  1:2  

Difre

#3
br.1
skor:0/0
vreme:20:00
Par:Arles - Guingamp    FT 1-1
Tip:H1
kvota:4,2
kladionica: BET365

Analiza: Arles je prolse godine usao u 2 ligu i cilj im je bio opastti u ligi ali su napravili rezultat kakav ni samo nisu ocekivali i dospjeli su u poziciju da se bore za ulazak u 1 ligu. Kuci igraju dosta dobro imaju skor 24:8 postignutih golova i postizu dosta golova skoro svaku utakmicu dobijaju sa dva ili vise gola razike zbog toga mislim da ce i veceras da dobiju ovu utakmicu koja im je bitna. Guingamp ove sezone igra dosta lose ispod svakih ocekivanja zadnjih pet utakmica u gostima su porazeni i pri sam dnu su tabele ova utakmica i nije im toliko bitna koliko arlesu zbog toga ja tipujem na H1.

Jolerus

#4
br.         2
skor:      0/1
vreme:    12:00
Par:        Nadal R. - Ferrero J.C. +6  FT 2-0(6-4, 6-2)
Tip:        H2
kvota:    1,8
kladionica: BET365

Analiza:  Nadal je 3i igrac, Ferero 16i. Obojica su spanci,tj odgovara im ova podloga. Nadal se smatra kraljem sljake,zbog svoje "nepobedivosti" na njoj. Dok se nije pojavio Nadal u tenisu, kraljem sljake smatrao se Ferero. Znaci susrecu se dva kralja. Nadal ima dva poraza na sljaci kolko se secam. Jedan je prosle godine na Rolan Garosu od Soderlinga i drugi u Rimu 2008 godine upravo od Ferera. Ove godine Ferero je u dobroj formi, ima vec jednu titulu i jedno finale. Dok je Nadal zbog povrede koju je imao, ne nalazi se bas u 100% spremnosti. Na ovom turniru je on dobio dvojicu tenisera,tacnije ih je razbio,ali smatram da to nisu neki jaci protivnici,i tek ce se sad pokazati pravo stanje spremnosti Nadala. Igram ovde hendikep gemovi, jer mislim da Nadal tesko ce lako dobiti Ferera (ako uopste i dobije njega). Mislim da je previse ovde stavljeno hendikep gemova i zato to je moj danasnji tip dana.

Cobaltbra

#5
Br. 6
Skor: 3/5 (+123)
Vreme: 18:00
Par: Greuther Fürth - Paderborn  FT 1-1
Tip: 1
Kvota: 1.80
Kladionica: BET365

ProÅ¡le sezonae Paderborn je igrao u nemačkoj tećoj ligi. Za ovu sezonu nisu mu davane prevelike Å¡anse u vezi nekakvog uspeha, Å¡taviÅ¡e smatran je jednim od kandidata za ispadanje. U grupiu kandidata su takoÄ'e bili i Koblenz i Oberhausen i Ahlen, ali je jedini Paderborn uspeo malo da umakne. Mada treba obratiti pažnju, da naprimer izmeÄ'u 7me i 14te pozicije razlika je samo 7 bodova. Sa druge strane Greuther Fürth je tim sredine za ovu ligu, ali moglo bi se reći sa driftom ka jačim timova. U takvu grupu sa njim spadaju joÅ¡, recimo, i Aachen i München 1860. Aachen je neÅ¡to pdbacio ove sezone, mada tu je, Å¡ta? Takmičarski i u odnosu na poredak ova utakmica ne menja situacije nijednog od ova dva kluba. Oba imaju isti broj bodova niti jedan može dostići trećupoziciju niti, realno, pasti do 16te. Kako rekoh imaju isti broj bodova ali ipak se ne radi o timovima istih mogućnosti, radi toga u ovoj utakmici treba pobediti onaj koji je jači, koji uz to igra na domaćem terenu. Dakle bez puno dileme i briga: Greuther Fürth.



nisterlo

#6
br.5
skor:4/4 +451
vreme:04:00
Par: SJ Sharks-COL Avalanche    FT 5-5
Tip: 1
kvota:1.62
kladionica: BET365


San Jose me je kao i mnoge neprijatno iznenadio posto je izgubio u prvom susretu 1:2...Ja zaista ne mogu da verujem da ce dvaput vodeca momcad zapada kiksati na svom ledu! Nema sumnje da je San Jose kvalitetnija ekipa, sto su i pokazali u regularnom delu sezone, osvajanjem prvog mjesta na zapadu. Druga zlatna olimpijska navala Kanade Heatley, Thornton i Merleau, na golu fenomenalni Nabokov da nakon dva meca na svom ledu ima skor 0:2?? Sve je moguce,ali ja u ovaj scenario zaista ni najmanje ne verujem vec danas sa vecim ulogom napadam ovog keca...Razmisljao sam cak i da pokusam da ganjam pobedu u hendikepu na San Jose,ali sam ipak odustao od toga...U medjusobnom skoru domacin je vecinom znao pobedjiati sa jednim golom razlike zato sam i odustao od te varijante...
Sve u svemu ja mislim da ovde veceras nema nikakve sanse da dodje iznenadjenje...

[SiMa]

#7
broj tipa - 5
skor - 4/4, +518
vreme - 18:00h
par - Kolbenz - Karlsruher   FT 2-2
tip - 1
kvota - 2.40

Razlika izmedju ova dva tima je 10 bodova i 5 mesta na tabeli. Dok se Koblenc grcevito bori za opstanak, Karlsrue bi sa jos dva-tri osvojena boda sigurno obezbedio da i sledece sezone igra u "cvajti". No, da pocnemo od domacina. Trenutno se nalaze na 17tom mestu na tabeli i imaju cetiri boda manje od Hanze i Frankfurta, koji igraju medjusobni duel sutra. U poslednje vreme igraju solidno, pa su na poslednjih pet meceva zabelezili tri pobede, remi i poraz. Kod kuce ove sezone igraju jako lose, te su drugi najgori domacin u ligi. No, u 2010. godini zabelezili su samo jedan poraz na svom stadionu, uz dva remija i tri pobede. U poslednjem kolu odigrali su nereseno sa Alemanijom Ahen na gostovanju, timu koji je jedno mesto ispod Karlsruea. Imaju dva povredjena igraca, no nijedan nije toliko bitan za tim. Karlsrue je 12ti na tabeli sa sest bodova i cetiri mesta iznad zone ispadanja. U gostima igraju dosta promenljivo sa 17 osvojenih bodova i skorom 5-2-8, no ove godine osvojili su samo cetiri boda sa sest gostovanja (pobeda, remi i cetiri poraza). Zanimljivo je to sto su sve tri utakmice koje su igrali protiv timova iz donjeg dela tabele izgubili! U poslednjem kolu dobili su Hanzu, dok su pre toga remizirali sa Union Berlinom na gostovanju. Po vestima sa njihovog zvanicnog veb-sajta nedostajace im cak pet igraca iz prve postave.

Medjusobni susreti

27.11.2009.       1:2           O   Germany 2   2009/2010
15.04.2007.       1:3           O   Germany 2   2006/2007
10.11.2006.   1:1           U       Germany 2   2006/2007

Kao sto se vidi, nemaju ova dva tima veliku istoriju duela, prvi put su se sastali tek pre cetiri godine. Koblenc nema nijednu pobedu u tri meca, ali mislim da je ovo savrsena prilika. U sutrasnjem, jako bitnom duelu, sastace se 15ti i 16ti tim na tabeli i koji god ishod da bude, Koblenc ce se pribliziti na samo par bodova (naravno, pod uslovom da dobije). Domacin je u solidnoj formi, pogotovo na svom terenu, Karlsrue ima problema sa povredjenim igracima i nije pod "moranjem" dobrog rezultata, posto im posle ove utakmice predstoje jos dve na svom terenu, gde ce traziti bodove za definitivan opstanak. Po meni, dovoljno za "keca".

balulec

#8
br. 6
skor: 3/5
vreme: 20-45
Par: Inter â€" Juventus  
Tip: Under 3.5
kvota: ne mogu naci
kladionica: BET365

Analiza:
Samo je 5 kola do kraja prvenstva,a Inter je sebe doveo u jako teÅ¡ku poziciju,nakon Å¡to su svi ,a i oni,već bili sigurni da će osvojiti naslov ove sezone. No,Roma nije mislila tako i serijom odličnih rezultata,te ponekim kiksom Intera,sada je zasjela na vrh tablice sa bodom prednosti. Da za Inter stvar bude gora, danas dočekuju neugodni Juventus, a uz to se nebi smjeli previÅ¡e potroÅ¡iti jer im stiže Barcelona sljedeći tjedan. No, vjerujem da se Mourinho neće kockati i ići na odmaranje nekih igrača,jer je valjda i njemu jasno da će teÅ¡ko proći Barcu,a nikako mu se ne smije dogoditi da se danaÅ¡njim eventualnim kiksom polako i oprosti i od naslova. Inter nije u nekoj formi, u zadnjih 6 kola po 2 pobjede,remija i poraza. ProÅ¡li su u finale kupa preko Fiorentine, i tamo imaju priliku za joÅ¡ jedan naslov. S druge strane je Juve,takoÄ'er u problemima. Forma nije dobra, samo 2 pobjede i jedan remi u zadnjih 6 kola,a vijesti da je za danaÅ¡nju tekmu izgubljen Trezeguet,te da Giovinco neće moći igrati do kraja sezone nisu nikako dobre pred ovu utakmicu. Ipak,nije to sve. Zbog ozljeda sigurno neće moći igrati ni Caceres, Chimenti i Grygera,a itekako su upitni i pitanje je hoće li se zaliječiti Diego, Salihamidzic, Del Piero, Felipe Melo i Marchisio. Prava bolnica na kraju grada, i tko zna kako će zapravo izgledati sastav Juvea danas. Inter nema nekih prevelikih problema, Chivu je suspendiran, Santon i Toldo su ozlijeÄ'eni,dok je jedini veći problem Å¡to je upitan Sneijder. Juve se bori za Europu i svaki bod im je potreban,no to nije niÅ¡ta u odnosu na Inter koji ne smije ni pomisliti na kiks danas. Gledajući raspored do kraja prvenstva, i Inter i Roma imaju joÅ¡ barem po jednu Å¡kakljivu utakmicu i zato bi ovo mogla biti jedna od važnijih za Inter i za rasplet lige. S obzirom na ovu bolnicu kod gostiju, te važnost utakmice, ja ću dati prednost Mourinhu,jer vjerujem da će smisliti neÅ¡to da doÄ'e do 3 boda danas.


Tip odbijen jer je kvota manja od dozvoljene/Admin

austin100

#9
-
br. 4
skor: 2/3 (62.00)
vreme: 01:00 noć
Par: Alianza Lima v Jose Galvez  FT 3-2
Tip: Alianza Lima
kvota: 1.50
kladionica: BET365

Analiza: Bez obzira na igranje Cope Libertadores sljedeceg tjedna Alianza Lima ide na pobjedu danas da bi tim dobio dodatno samopouzdanje za moguce sustizanje ekipa iz vrha! Danas dokekuju u mix sastavu ali sa najboljim igracima u ekipi slabi Jose Galvez. Jose Galvez ima financiskih problema i ovog tjeda igraci su cak i strajkali nisu trenirali i sa vrlo slabom motivacijom danas dolaze u Limu! Di stvarno sanse da uzmu bodove su minimalne!
-

Aca91

#10
br.5
skor:2/4
vreme:20
Par:Arles - Guingamp   FT 1-1
Tip:HX
kvota:3.6
kladionica: BET365

Analiza:

Vidim postavljena je analaliza za H1 na ovu utakmicu u sta ja sumnjam da ce doci ... pretpostavljam da ce na ovoj utakmicu da bude Kec kao kuca ali je samo  pitanje da li cu na njemu da profitiram ja ili Difre.
Arl igra kuci odlicno u poslednje tri nije  primio gol a mislim da je danas vreme da ga prime i da dodje sa hendikepom jer sumnjam jako da ce i danas ostati prazne mreze. u poslednje 3 pobede su dali 7 golova ali gengam je izgubio dve sa po jedan pogodak razlike i primili su 21 u toku lige sto i nije lose s'obzirom da su izgubili cak 10 urakmica a imaju minus od 13 golova sto znaci da je na 10 utamica samo jedan pogodak presudio. Mislim da ce i danas jer arl sumnjam da ce navaliti ako da jedan pogodak jer im tri boda jako znace ... A postoji i megocnost da prime jedan pogodak.

Ipak moj tip je HX


Neshone

#11
br.7
skor:2/6
vreme:20:45
Par:FC Internazionale vs Juventus FC   FT 2-0
Tip:2
kvota:4.00
kladionica: BET365

Evo da razocaram nemsya posto vidim da je cekao sinoc da mu neko nebi uzeo tip ali po meni ova utakmica je utakmica velikog rizika, Igra moj omiljeni italijanski klub Juventus i mislim da je ovde utakmica odluke za obe ekipe ... ako roma stekne prednost 4 boda 4 kola pre kraja mogli bi se porostiti od titule ... isti slucaj je i ako bi odigrali nereseno jer neresen ishod ne odgovara ni interu ni Juventusu jer roma sa plus 3 boda sumnjam da bi ispustila ... A i Juventus sa porazom ili iksom bi mogao da se oprosti od lige sampiona sto bi bilo jakoslabo od njih za ovu sezonu ... Jer su neki igraci najavili odlazak u slucaju da ne budu u kvalifikacijama... Inter ima velikih problema sada jer mora da izbaci Barsu jer samim izbacivanjem bi jednom rukom podigli trofej.

Juventus igra dosta lose u poslednje vreme ali inter je posle mnogo vremena izgubio lidersku poziciju i ne igraju vise samouvereno kao na pocetku sezone ...

Moj navijacki tip 2 (vraca se juve !!!!!!!!!!!!!!!)

davorvar

#12
br.2
skor:1/1
vreme:20:00
Par:Cambur-Helmond  FT 2-0
Tip:2
kvota:5.75
kladionica: BET365

Analiza:
Na netu pada tečaj na domačina ,početni tečaj je bio oko 1.70 ,trenutno je oko 1.55 sa strelicama put dolje ...
Odlučujem se na pobjedu gostiju iz sljedečeg razloga :
Izostanci kod domačina-nedostaju : Sandor van der Heide (kapetan,vezni igrač,25 nastupa,11 golova,8 asista), Leon Hese (obrambeni, 30 nastupa,3 gola ,1 asist), Danny Guijt (vezni,33 nastupa,5 golova,9 asista) i prvi strijelac momčad i najbolji igrač Mark de Vries (32 nastupa,21 gol,13 asista) ...otprije je ozlijeÄ'en obrambeni Nuelson Wau (18 nastupa,2 asista) .
Druga razlog je caka u njihovom plejofu: U plej of idu ekipe plasirane od 2-5.mjesta i pobjednici 4 perioda. Ukoliko neki period osvoji ekipa koja se direktno plasirala u 1.ligu ili ekipa koja je već ranije osvojila neki period, mjesta u plej ofu se popunjavaju sa najbolje plasiranim ekipama iz tabele.
De Graafschap je već osigurao nastup u prvoj ligi sljedeče sezone ,a u ovom 4. periodu je na prvom mjestu sa 6 bodova prednosti pred drugoplasiranim Camburom (koji će svakako nastupiti u plej of jer je osigurao 2. mjesto po ukupnoj tablici)...
znači,nevažna utakmica za domačine protiv gosta koji još ima šanse za osvajanje 6. mjesta na tablici ...6.plasirani Den Bosch im bježi 3 boda sa utakmicom više...
Nisam 100 % siguran da li će se mjesto u plejofu popunjavati možda sa trećeplasiranom ekipom u 4. periodu ili sa 6.plasiranom ekipom na ukupnoj tabeli ...prošle sezone plejof je igrao i 6.plasirani Mastricht iako nije bio pobjednik nijednog perioda ...
uglavnom ,mislim da je u pitanju navlakuša i igram na goste

davorvar

pardon,par je Cambur-Helmond ,Nizozemska 2. liga

Duzlen

#14
br.2
skor:1/1
vreme:20:00
Par:Brest vs Bastia  FT 4-0
Tip:over2.5
kvota:2.30
kladionica: BET365

Brest je momentalno drugi na tabeli , 9 bodova vise od 4to plasirani Arles . Trebaju im jos 2 ili 3 pobede do kraja akko bi osigurali ulazak u prvu ligu. Brest je jedan od najboljih domacina so skor od 11 pobeda 1 remi i 4 poraza. Isto oni su najbolja gostinska ekipa i oni ce da idu an pobede na svaku utakmicu do kraja dok ne obexbede svoj plasman u prvu ligu. Za Bastija ovo je jedna od najgorih sezona do sada , oni ni su pokazale ocekivane rezultate ali bilo je vrlo teskih perioda za Korzikance , mucili su ih mnogo povreda tokom sezone . Baskijci nisu los tim i probudili su se na kraju kako imaju tri pobede u nizu . Ovo je za njih vrlo tesko gostovanje a i imaju probleme sa povredama , napadac Pentecost je otsutan tako da nivni trener Hadzibegic ubacice igrace sa mladinske skole u napadu . Jos dvojica igraca sa odbrane nedostajace u gostinskom timu a to su Cahuzac i Harek .
Ocekujem da oba time udzu u ovu utakmica sa imperativ tri boda i smatram da ce bidi vrlo otvoren i napadacki futbal iz pocetka i nadam se da ce ima puno golova kako je i dosada bilo u medzusebnim utakmicama.