News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 11:57:36 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 15.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 15, 2010, 12:05:32 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

cikabox

#1
br.3
skor 0/2
par:Geylang-Sengkang Punggol   FT 3-2
tip:2
vreme 13.45h
kvota 4
kladionica bet365
U osmom kolu singapurske lige sastaju se dve ekipe koje nisu dobro zapocele tekuci sampionat i nalaze se na devetom i desetom mestu lige sa 7 odnosno 9 bodova.Treba napomenuti da je sadasnji trener gostiju do pre neko vreme bio trener dzejlanga i da odlicno poznaje ekipu domacina.Medjutim ovaj moj tip se zasniva iskljucivo na tome sto ekipi domacina nedostaju nekoliko bitnih igraca i prvi golman.Ove nedostatke ekipa domacina ne moze nadoknaditi i pored toga sto se u ekipu vraca prvi strelac posle bolesti ali je veliko pitanje koliko on moze izdrzati.Mislim da ovaj tip dolazi i ja cu ga igrati sa prilicno visokim ulogom.SRECNO

daks

#2
br.4
skor:2/4 +290
vreme:18:00
Par: Molde v Stromsgodset FT 3-2
Tip: X2
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza: Molde lose krenuo sezonu,ostvarili su svega jednu pobedu,jedan remi i 3 izgubljene.Proslu utakmicu kod kuce su igrali protiv Brana,gubili su 2:0 da bi na kraju preokrenuli na 3:2.Ocigledno se nisu jos dovoljno zagrejali da bi ostvarivali rezultate kakve oni zele,tako da mislim da bi olako mogli da kiksnu i u ovom mecu.Stromsgodset u dobroj formi krenuo,ostvario skor 3-1-1,bolje igraju kod kuce dok u gostima izvlace remije.Proslu utakmicu u gostima su izgubili od prvoplasiranog Rozenborga ali to je bilo i ocigledno,ipak je Rozenborg favorit.Medjusobni susreti iz prosle sezone su oba u korist Moldea, 2:0 i 2:1. Mislim da ce ovaj put Stromsgodset iskoristiti njihovu nepripremljenost i uzeti im mozda cak i 3 boda.Za svaki slucaj ja ovde igram X2.

Ravnjak

#3
br.5
skor:3/4
vreme:19:00
Par:Trelleborg   -   IFK Göteborg   FT 1-2
Tip:2
kvota:2.10
kladionica: BET365

Analiza: evo jedan tip od mene za danas svedska liga iako je tek pocelo prvenstvo geteborg sa sampinskim ambincijama,dok nejegov danasnji protivnik ima samo jedan bod do sada i predstojimu grcevita borba za opstanak ali treba napomenuti da je prosle godine geteborg izgubio obadvije utakmice od svog danasnjeg protivnika tako da mislim da ce danas da se osvete za te poraze od prosle sezone eto moj predlog je 2 pa srecno svima  :-*

Josip_17

#4
br.1
skor:0/0
vreme:20:00
Par:Sparta Prag - Slavia Prag   FT 0-1
Tip:1
kvota:1,95
kladionica: BET365

Analiza:
Evo ovako gradski derbi , radi se o uzvratnoj utakmici polufinala kupa i ja mislim da je Sparta kvalitetnija ekipa od Slavie iako to bas i ne pokazuje u zadnj vrijeme rezultatima u prvenstvu ipak je zadnjih par godina u ceskom prvenstvu sparta klub broj 1 i gotovo uvijek sa gradskim rivalom izlazi kao pobjednik.Cinjenica je da slavia ima odlican rezultat iz prve utakmice i da ce zapoceti ovaj susret u defanzivnoj formaciji cuvajuci rezultat ali ja misli da ce im se to obiti o glavu i da ce Sparta slaviti u ovome susretu i to uvjerljivo. Jednostavno imam neki predosjecaj da ce Sparta u ovome susretu odigrati jedan veliki mec na rezini imena kluba i da ce oni proci u finale kupa jer su ipak kvalitetniji od Slavie.
Sretno svima !!!!!!!!!!!!

icanik88nis

#5
br.2
skor:1/1 +120
vreme:20:00
Par:Almeria-Real Madrid  FT 1-2   VOID
Tip:over 3 goals
kvota:2.20
kladionica: BET365
Ne samo sto je Real 99% izgubio titulu u medjusobnom duelu sa svojim konkurentom Barcelonom, vec se i obrukao, nije stvorio gotovo ni jednu sansu, delovali su skroz bezidejno.
Ali cisto sumnjam da ce Real odustati od borbe za titulu bez obzira sto sve deluje da je to gotovo nemoguca misija, ipak ce oni igrati do kraja, a posle proslonedeljne uzasne partije protiv Barce mislim da ce pokusati da se sa sto vise golova u mrezi Almerie bar malo iskupe svojim navijacima! Do sada nemaju pobedu u gostima protiv Almeria-e iz dva meca jednom su izgubili a jednom remizirali, tako da mislim da ce i to biti dodatni motiv igracima Reala da pokazu dobru igru i postignu dosta golova !
Srecno svima !!!

nisterlo

#6
br.4
skor:3/3
vreme:18:00
Par:Partizan Belgrade v Vojvodina     FT 1-3
Tip: Draw or Vojvodina
kvota:3.25
kladionica: BET365


Partizan je za vikend izgubio bodove u Jagodini i ako Bog da na taj nacin izgubio sve sanse da se domogne titule...Gledao sam tekmu i zaista po mom misljenju Partizan nije ni zasluzio da pobedi..Mogao je nekadasnji prvotimac Zvezde i Real Madrida Perica Ognjenovic da svom timu donese sva tri boda,a nama Delijama radost do neba(ipak ni ovako nije lose)...Doduse imao je i Partizan svoje sanse,ali napad im je blago receno smesan...Veca bi korist za Partizan bila da u protivnickom senaestercu posade drvo nego sto u njemu imaju Washingtona  ;D (NEUSPELU KOPIJU nekadasnjeg prvotimca Zvezde VELIKOG Nikole Zigica)....
Prosto receno decko nebi ubacio loptu ni u olimpiski bazen,kamoli u onako mali protivnicki gol.... ;D ;D
Sta reci za danasnji mec osim da je moje misljenje da je Partizan ovde precenjen...I jedni i drugi danas spasavaju sezonu,jer su i jedni i drugi u prvenstvu uprskali stvar...Po mom misljenju duel dve podjednake ekipe,a posto su kvote postavljene na ovaj nacin bio bih lud da ne odigram na gosta na ovu fenomenalnu kvotu....Sta da kazem osim da bi sve dao da sve dalje prognoze na ovom takmicenju promasim,samo da ova danas bude prolazna... ;D ;D ;D ;D

Edit: Tek sad vidim u statistici takmicenja da mi je ovo cetvrti,a ne treci par ovog meseca,zato sam uredjivao post..

skalar

#7
br.6
skor:3/5
vreme:01:00
Par:WASHINGTON-MONTREAL   FT 2-2
Tip:1 h(+1,5)
kvota:2,00
kladionica: BET365

Analiza:Veceras opet americki hokej mada me je sinocnji poraz San Josea iznenadio.Regilarni diosezonenajvise su obiljezili Wasshington Capitalsi,koji su osvojili rekordan broj bodova.Oni su predvodjeni sjajnim Oveckinom uvjerljivo osvojili prvo mjesto u Istocnoj konferenciji i slobodno se moze reci da su jedni od glavnih favorita za nalov. U vecerasnjoj utakmici trener Capitalsa moze da racuna na kompletan sastav jer nemaju povrijedjenih igraca.Montreal vecerasnji playof startuje sa osme pozicije i nema neke sanse za prolaz dalje. Ocekujem uvjerljivu pobjedu Washingtona  SRETNO

ivan-dzo

#8
br.7
skor:4/6 +439
vreme:22
Par:Valensija - Bilbao   FT 2-0
Tip:4+
kvota:2.74
kladionica: BET365

Analiza: Vec sam napisao post i puce mi racunar...

Ukratko, oba tima danas idu na pobedu. I jednima i drugima trebaju bodovi, dokaz je da Bilbao dolazi sa 4-3-3 formacijom u nameri da napadne. Ljorente igra u sasvim solidnoj formi i ovaj tim je od vecitog borca za opstanak , stigao nadomak Lige Sampiona. Vilja i kompanija sa druge strane ima takodje imperativ pobede pa ce i oni napasti. Iz ovoga mozemo samo videti golove.

Zadnje 3 tekme oba tima igrala overe...Poslednje 4 medjusobne utakmice:

2009-12-06 Ath.Bilbao 1-2 Valencia
2009-05-30 Valencia 2-0 Ath.Bilbao
2009-01-18 Ath.Bilbao 3-2 Valencia
2008-04-20 Ath.Bilbao 5-1 Valencia

Za mene srednji ulog 4+.

Pozdrav