News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 08:02:44 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 13.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 13, 2010, 12:03:06 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

#1
broj tipa - 3
skor - 2/2, +262
vreme - 21:45h
par - Benfica - Sporting Lisboa (-1)  FT 2-0
tip - H1
kvota - 2.12

Benfika sjajno igra ove sezone, ne samo u prvenstvu, nego i u evropskim takmicenjima. Ipak, posle poraza od Liverpula u 1/4 finala Lige Evrope, mogu se okrenuti i sve snage usmeriti na domace takmicenje. U njemu imaju jednu utakmicu manje i tri boda vise od drugoplasirane Brage. Sa skorom 11-1-0 drugi su najbolji domacin u celoj ligi (sa vecerasnjom pobedom imali bi isti skor na domacem terenu kao Braga), uz impresivnu gol razliku 37:5. Imaju sest uzastopnih trijumfa u prvenstvu, a jedini poraz doziveli su jos krajem 2009. godine. Sporting je cetvrti na tabeli sa cak 23 boda manje od lidera i vecerasnjeg rivala. Lose igraju u gostima, pa su na 12 utakmica osvojili samo 17 bodova (skor 4-5-3). U 2010. godini samo su na jednom gostovanju ostvarili pobedu, i to protiv poslednjeplasiranog Belenensesa. U ostale dve utakmice zabelezili su dva remija i dva poraza, uz samo dva data gola. Mora se naglasiti da su na svim gostovanjima vecim timovima izgubili (Porto - kup, 2:5; Braga 0:1, Porto 0:1).

Medjusobni susreti

09.02.2010.       4:1           O   Portugal, LC - Final Stage   2009/2010
28.11.2009.       0:0           U   Portugal 1   2009/2010
21.03.2009.       1:1          U   Portugal, LC - Final Stage   2008/2009
21.02.2009.       2:3           O   Portugal 1   2008/2009
27.09.2008.   2:0           U       Portugal 1   2008/2009

Kao sto se vidi, jedinu pobedu u dve sezone ostvarili su prosle, no tada su timovi bili mnogo ujednaceniji (Sporting tada bio drugi, Benfika treca sa 7 bodova manje). Pre nesto vise od dva meseca Benfika je ubedljivo slavila protiv velikog rivala, i to na njihovom terenu. Ocekujem pobedu sa dva gola razlike, ali cisto da budem "siguran", ostavicu tip "-1", u slucaju da dobiju sa jednim golom razlike.

Jolerus

#2
br.       1
skor:     0/0
vreme:   10:00
Par:     Dulko-Erani    FT 6:2, 1:6, 6:7
Tip:      1
kvota:   1,72
kladionica: BET365

Analiza: Dulko je 37,a Erani 39 na WTA listi. Razlika u poenima 35. Igra se na sljaci,koja je poznato da vise odgovara argentinkama nego italijankama. U poslednjih mesec dana Dulko je pobedila Bondarenko, Zvonarevu i Heninovu, sastajala se sa jacim protivnicama nego Erani. Rezultat njihovih medjusobnih meceva je 2:0 u korist Dulko. Tako da mislim i ovde ce se nastaviti ta tradicija pobede argentinke.

Aca91

#3
br.4
skor:2/3
vreme:20:45
Par:Monaco - Lens  FT 0-0
Tip:HX
kvota:3.85
kladionica: BET365

Analiza:

Monaco je domacin koji postize veoma malo pogodaka i samim tim kao i prosli put cu da se odlucim za HX. Da sam i juce stavio imao bi sada skoro 900 bodova ali jbg mislio sam da ce biti H1. Ali MOnaco i lens su dve ekipe koje stvarno ili uklapaju u HX kao nijedna druga ekipa. KOeficient ne prelazi 4.00 ali je dovoljan i sada koliki je dosta je. Lens u gostima gubi ali je zanimljivo da su ovo njegovi rezultati :
Marseille vs. Lens       L - 1:0      
AS Nancy vs. Lens    L - 5:1    
Lorient vs. Lens      L - 1:0    
Toulouse vs. Lens    L - 1:0    
Lyon vs. Lens            L - 1:0    
Lille vs. Lens               L - 1:0    
Kao sto vidimo cak su 4 od pet poraza dosli sa jednim pogotkom razlike ... Dok tri pobede MOnaca koje je pobedio su takodje sa jednim golom razlike. MOnaco je kao sto sam i prosli put rekao zavrsio 6 uzastonih 0:0 ali mislim da moraju postici gol protiv Lensa i onda ce se braniti kao i po obicaju sto rade. Za njih je ostao kup jedini trofej koji osvojiti mogu jer ni u ligu europe ne mogu ici. Monaco je izbacio i veoma jake protivnike kao sto su Bordo i ostali dok je se Lens provlacio protiv drugoligasa i slabih prvoligasa....

Znaci kec skoro siguran ali nadam se da ce doci sa Hendikepom X

Neshone

#4
br.6
skor:2/5
vreme:20:00
Par:Hihon - tenerife  FT 0-2
Tip:H1
kvota:3.95
kladionica: BET365

Analiza:

Ne znam samo kako su uspeli da ponude ovako visok koeficient na ovu utakmicu jer Tenerife u gostima je ocajna ekipa koja nema jos nijednu pobedu i to malo bodova sto su osvojili osvojili su kod  kuce ... Hihon je prosecna ekipa kod kuce i ima skor 7 6 3 i mislim da je to dovoljno da odvale tenerife bar sa 3 gola razlike a kamo li samo dva .. Tenerife je po meni otpisana ekipa i cak je i od poslednje ekipe Xereza izgubila sa dva gola razlike ... Moram da gadjam kvotu 4.00 jer nisam u situaciji ali mislim da je ovo najsigurniji fik danas ... I ne mogu da  verujem daje bet365 dao visok koeficient i na keca koji iznasi 1.91 jer je to poklon danas najveci os svih ... Sporting je dao cak i realu jedan gol koji je bio u jako lepoj formi ... Tenerife je i onako ispao i mislim da nemaju sanse ali ni Hihonu ne treba ali bitan je prestiz jer izgubiti od tenerifea kuce je ponizenje veliko ...


mata2304

#5
br.4
skor: 3/3
vreme:15:00
Par:TOMAS BERDYCH VS RICHARD GASQUET   FT 6:2, 6:0
Tip:Tomas Berdych to win 2-0
kvota:2.20
kladionica: BET365

Analiza:
Tomas Berdych trenutno je u naletu,nalazi se na 15.mjestu, i u ovom trenutku izgleda nezautavljivo. Nakon odlične igre u Miamiju,gdje je od Roddicka izgubio u finalu,eliminiravÅ¡i prije finala Federera,Soderlinga i Verdasca ,nastavio je sa njom i u Monte Carlu, pomevÅ¡i Lopeza sa 63 61. S druge strane, Gasquet, igrač koji je daleko bolji nego Å¡to mu to renking pokazuje(trenutno 79.) jučer je imao dosta prolema sa Gimeno-Traverom. Nakon kraja 2.seta sve se činilo da će Gimeno odnijeti pobjedu,ali njegovo neiskustvo i proživljavanje izgubljenih poena donijeli su priliku Gasquetu da pobijedi i plasira se u 2.kolo. U njihovim meÄ'usobnim dvobojima vodi Gasquet sa 2-0, al ti su mečevi bili 2006. i  2007. pa se u to vrijeme dosta toga promijenilo i očekujem da će danas Gasquet prvi put napustiti teren pognute glave nakon njihovog obračuna.

mitask

#6
br.5
skor:2/4
vreme:13:30
Par:AZIJA KUP:Shandong Luneng - Hiroshima  FT 2-3
Tip:1
kvota:2,75
kladionica: BET365

Analiza:
Ovo je sraz izmeÄ'u kineskog Shandong Luneng-a i japanske Hiroshime koji su smjesteni u skupinu F i oboje imaju po samo 3 boda te im je pobjeda nuzna.Kineska liga je tek krenula i Shandong Luneng je sjajno startao te ima skor 2-1-0 i trenutno drži vrh tablice,a japanska Hiroshima je u 5 odigranih utakmica upisala 2 pobjede,1 remi i 2 poraza.Shandong Lunengu dajem laganu prednost zato jer igra kod kuće i ta pobjeda bi im je jedina nada za prolaz u daljnje natjecanje.Isto tako im dajem prednost zato jer su proslu meÄ'usobnu utakmicu slavili u gostima sa 1:0.

Posljednji meÄ'usobni susret:

24/02/2010  AFC Liga Prvaka, Skupina H  Hiroshima vs. Shandong Luneng  0:1  

daks

#7
br.3
skor:1/2 +200
vreme:20:45
Par: Fiorentina - Inter   FT 0-1
Tip: 2
kvota: 2.90
kladionica: BET365

Analiza: Velika sansa za Inter da se osveti za nedeljni mec,gde su igrali nereseno sa Fiorentinom i izgubili prvo mesto u ligi.Ovog puta se Fiorentini ne pise dobro,verujem da ce Inter igrati ofanzivno i samo ofanzivno dok ne ostvare ono sto su naumili, a to je da osvetnicki pobede.Prosli mec kupa,bio je u korist Intera ali minimalnom pobedom od 1:0.Inter se sada ne sme kockati,jer lako moze da izgubi tu prednost,tako da moraju dati sve od sebe i ostvariti neki jako dobar rezultat.Inter lako moze da izgubi Skudeto i verujem da i oni to znaju,tako da ce se za rezervu usmeriti,za sada,na ovaj kup da ga osvoje.Bice ovo zanimljiva borba sa obe strane.Oba tima su u ok formi i oba tima idu na pobedu,dok je po meni Inter veliki favorit ovde.Zato i igram na njega.

Cobaltbra

#8
Br. 4
Skor: 1/2 (+093)
Vreme: 20:00
Par: Alkmaar - Twente FT 1-0
Tip: 1
Kvota: 2.30
Kladionica: BET365

Alkmaar AZ i Twente Enschede su dva veoma slična tima u svakom pogledu. Ipak sada, pred sam kraj sezone u Dutch Eredivisie Twente-u se smeÅ¡i osvajanje prve pozicije. Trebaju im par dobrih rezultata iz preostalih utakmica. Jedan od tih dobrih rezultata može upravo biti u ovoj utakmici i zato mislim da je kvota na domaći tim viÅ¡a od realne. Ovo je, ako sam ja u pravu, dobro za nas koji stavljamo novac naovakve utakmice. Hoću reći, neteba zaboraviti realne snage svakog od tima i samo gledati u tabelu. Tabela može reći samo mali deo potrebnog. OK, motivacija postoji na strani Twente-a, ali to ne mora biti dovoljno u situaciji kada im preko puta (kao domaći tim) stoji ekipa jednake snage ili jača. TakoÄ'e dodatna motivacija postoji i kod Alkmaar AZ-a, jer se oni bore za 4tu poziciju koja je za ovu ligu bitno bolja od 5te kada su u pitanju evrotakmičenja za narednu sezonu. Konkurent Alkmaar AZ-a za tu 4tu poziciju je Feyenoord koji sutra ima relativno lagan posao protiv Sparte. Dakle neće biti jednostavno ni Alkmaar-u ni Twente-u, ali mislim da je ipak Twente bliži pobedi.
.

[Razlog edita: najpre upisah (-093) umesto (+093) o mojoj statistici].
.

Nikola15

#9
br.3
skor:1/2 +15
vreme:22.00
Par: Hetafe-Viljareal   FT 3-0
Tip: 2
kvota: 2.63
kladionica: BET365

Borba za cetvrtu poziciju se nastavlja. Najozbiljniji konkurenti su Majorka, Sevilja, Bilbao i Viljareal. U toj poziciji najvise zaostaje Viljareal. U poslednja tri kola su najzad usli u formu kakva se od njih ocekuje. Svi igraci ce biti raspolozivi na ovoj utakmici za gosta. Napad ce najverovatnije ciniti trio: Nilmar, Ljorente, Rosi. Imaju zaista dobre igrace u sredini: Pires, Cani, Sorijano, Sena (motor ekipe), Fuster, Kazorla i Ibagaza. Na drugoj strani imamo Hetafe koji se takodje bori za Evropu. Ko iole prati spansku ligu znace da je glavni igrac Hetafea Soldado. On nece nastupiti na ovoj utakmici. Migel Tores i Diaz nece nastupiti na ovoj utakmici. Ako se jos uzme u obzir da je mozda najbitniji igrac ove ekipe Leon, suspendovan, Hetafe je hendikepiran... Trener Hetafea ce imati velikih problema da uklopi prvih 11 za svoju ekipu... Kvalitet je na strani gostiju, a to ce i pokazati na terenu. Prva utakmica ove sezone se na Madrigalu zavrsila 3:2, strelci za Hetafe su bili Leon i Soldado.....

cikabox

#10
br.2
skor 0/1
vreme 20.30
par.RAPID-LASK LINC   FT 0-0
TIP 4+
KVOTA 2.1
kladionica:bet 365
Ovo je susret dve uz Salcburg najefikasnije ekipe u austrijskoj prvoj ligi.Rapid je postigao 64 gola a lask 54 u dosadasnjem toku prvenstva.Treba naglasiti i to da je lask jedna od ekipa koja je najvise primila golova cak 65 u ovoj sezoni.Lask je takodje ekipa na cijim utakmicama je palo najvise golova cak 119 u dosadasnje 29 utakmice.Takodje su na njihovim utakmicama u dosadasnjem toku sampionata pala cak 17 golova u tri utakmice(4-1;3-3;2-4).Imao sam prilike da gledam zadnji mec ove dve ekipe na kojem je slavio lask sa 4-2 u kojem je rapid konstantno napadao a lask iz kontri davao golove.Ovaj moj tip se zasniva iskljucivo na statistici.Sto se tice sastava timova koliko mogu da vidim nema vecih izostanaka ni kod jednih ni kod drugih.
SRECNO

krko

#11
br.10
skor 4/9
vreme 20.3045
par. Fiorentina - Inter   FT 0-1
TIP over 3
KVOTA 3.60
kladionica:bet 365
analiza: utakmica polufinala kupa, Fiorentini mozda i jedina prilika da izadje u Evropu, ali i da osvoji neki trofej kojeg odavno nisu osvojili. U prvoj utakmici bilo je 1-0 za Inter, dakle sve je otvoreno. 1-0 daje nadu Fiorentini, ali i obavezu da se moraju otvoriti i zabiti 2 gola za prolaz, a s obzirom sa igraju protiv sampiona Italije, rijetko ko ce vjerovati da Inter ne moze zabiti gol Fiorentini koja u zadnje vrijeme i ne igra na vrhunskom nivou, naravno u slucaju takve situacije, Fiorentini su onda potrebna 3 gola. S obzirom na situaciju u kojoj se nalazi i Fiorentina a i Inter predvidjam utakmicu sa puno golova, cak su i neki dan igrali utakmicu u prvenstvu gdje je zavrsilo 2-2 uz pregrst prilika na obje strane. Fiorentina kod kuce daje 1.6 golova po utakmici, ali i prima 1, dok Inter u gostima daje 1.76, a prima preko 1. A s obzirom na specificnost kup utakmice, onda je i ovdje sigurna jedna stvar, a to je da ce biti golova.

chale86

#12
br.3
skor:0/2
vreme:21:00
Par:Reading vs. Newcastle   FT 1-2
Tip:1
kvota:2.50
kladionica: BET365

Analiza: Danas sam se odlučio za ovu utakmicu da odigram na Reading mislim da reading je u fantastičnoj formi pogotovo kod kuće kad igraju Reading ima jos sanse da se izbori za baraž da se vrati u elitu u premier ligu dok Newcastle je već osigurao sebi prolaz u Englesku premier ligu oni se nalaze na prvom mestu sa 92 boda igraju odlično ali ipak mislim da će u ovu utakmicu ući opušteno trener će probadi mlade igrače dok Reading igra u prvom sastavu trebali bi nastupiti kompletni i u ovu utakmicu ulaze sto posto spremni Reading od zadnjih 10 utakmica u championchipu kod kuće ima skor 7 pobeda i 3 nerešena bez poraza su dok Newcastle ima na strani zadnjih 10 utakmica 3 pobede 6 nerešenih i 1 poraz mislim da će danas Reading slaviti i da će se dočepati mesta koje vodi u baraž. SRETNO SVIMA