News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 09:35:28 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 11, 2010, 12:01:55 AM

Previous topic - Next topic

Aca91

#15
br.2
skor:1/1
vreme:20:45
Par:Sampdorija-Genoa(+1)  FT 1:0
Tip:HX
kvota:4.00
kladionica: BET365

Analiza:

Samdorija je dobar tim i igraju dobro kod samo se mnogo pate da postignu pogodak i ako postignu jedan odma prime jedan tako da i ako dobijaju dobijaju sa veoma malom razlikom najcesce sa jednim pogotkom razlike ... cak u poslednjih 5 utakmica u kojima su pobedjivali dobili tek po jedan gol razlike.  Samim tim me ovaj mec privlaci da odigram keca na samdoriju ali sa hendikepom da dobiju samo jedan  pogodak razlike. Genova je jako tvrda ekipa u gostima i tesko postize pogotke ali i tesko prima stim da su u poslednjih 5 meceva u gostima tri 0:0 zavrsene ... jedino su od Fiorentine izgubili 3:0 ali fiorentina je mnogo jacim tim od samdorije. Mislim da veceras moze maximalno da se zavrsi 2:1 ili 1:0 jer Samdorija mora da dobije posle rezultata koji su sada zavrseni ako zele u ligu sampiona danas ne smiju propustiti ... Genoa nema nikakve sanse za mrdanje a i ne zele koliko se videlo kada su proslu utakmicu odigrali sa livornom 1:1sto je bilo razocaravajuce ...

nk1507

#16
br. 5
skor: 2/4
vreme:21:00
Par:Mallorca - Valencia  FT 3-2
Tip:2
kvota: 2.87
kladionica: BET365

Verovatni sastavi:

Mallorca:
Aouate; Mattioni, Ruben, Nunes, Ayoze; Valero, Mario, Marti, Castro; Victor, Aduriz

Valencia:
Cesar; Alexis, Maduro, Navarro, Jordi Alba; Albelda, Banega; Pablo, Silva, Mata; Villa


Valencia je u Cetvrtak odigrala 0:0 u revans susretu UEFA Europa lige sa Atleticom iz Madrida. To nije bilo dovoljno da se plasira u polufinale jer je prvi susret na Mestalli zavrsen 2:2. Mislim da je Valencia zasluzila da se plasira dalje, ali bila je ostecena sudijskim odlukama. Digla se velika prasina oko ovog meca, posebno oko dresa Nikole Zigica koji je bio pocepan (zvanicnici Atletica su rekli da su sadasnji dresovi slabog kvaliteta). No svejedno, kako je evropski pohod sada zavrsen, ocekujem da se Valencia okrene domacem prvenstvu.

U ovom susretu mislim da je Valencia bliza pobedi. Kvalitet je na njihovoj strani. David Villa i Silva su reprezentativci, oni su ekstra igraci. Ne verujem da Mallorca moze da im se suprotstavi. Tacno je da Mallorca ima dobar skor na domacem terenu, ali isto tako je tacno da je dva puta porazena i to od ekipe koje se nalaze u vrhu tabele (Barcelona i Sevilla) kao i Valencia. Gostujucim igracima ce odgovarati i teren na stadionu ONO Estadi koji je veoma sirok i daje prostora brzim igracima. Mislim da je i trener Valencie Unai Emeri daleko bolji takticar od svog kolege Gregoria Manzana i da ce uspeti da pronagje dobitnu kombinaciju.  

cikabox

#17
br.1
skor 0/0
vreme 20.45h
par:Sampdorija-Genoa     FT 1-0
tip 2
kvota 3.6
kladionica: BET365
    analiza
Gradski derbi u Djenovi gde nema favorita iako samdorija bolje stoji na tabeli i ima jos sanse za LÅ  IPAK MISLIM DA DJENOVA IMA KVALITETNIJI TIM I DA CE VECERAS ODNETI POBEDU.OVO JE VEROVATNI SASTAV ZA SAMPDORIJU VECERAS: Storari; Zauri, Gastaldello, Lucchini, Ziegler; Semioli, Palombo, Poli, Guberti; Pazzini, Cassano,DOK CE DJENOVA NASTUPITI VEROVATNO U OVOM SASTAVU Amelia; Papasthatopoulos, Bocchetti, Moretti; Rossi, Milanetto, Zapater, Criscito; Palacio, Sculli, Palladino.Udarne igle gradskih rivala su Cassano sa jedne strane koji igra u zivotnoj formi i trio napadaca sa druge strane Palacio, Sculli i Palladino.Sto se tice medjusobnih utakmica poslednja tri dobila je Djenova a u prvom delu sezone bilo je cak 3-0 za Djenovu.U ovom mecu sampdorija je nominalno domacin jer oba tima igraju na istom stadionu.Gledam vrlo cesto seriju a i po mojem skromnom misljenju Djenova ima bolji i kvalitetniji tim od sampdorije bez obzira na tabelu i da je ona platila ceh velikom broju povreda tokom sezone kao i igranju u evropi ali mislim da veceras nece propustiti priliku da zabeleze pobedu protiv velikog rivala.

mikica

#18
br. 2
skor: 0/1
vreme: 21:00
Par: Majorka - Valensija  FT 3-2
Tip: X
kvota: 3.30
kladionica: BET365

Analiza: Domaći tim Majorke u, do sada, odigranih 14 utakmica na svom terenu, još uvek nema nerešen ishoda, a pošto se u ovom kolu sastaje sa timom Valensije, koja se nalazi na relativno bezbednom 3. mestu i plasmanom u Ligu šampiona, i kojoj bi osvajanje i jednog boda sa direktnim konkurentom za to mesto mnogo značilo, mislim da je vreme za prvu nerešenu utakmicu. Po mom mišljnju, u prilog tome ide i činjenica da Valensija već pet kola nije odigrala nerešeno, kao i to da su na prošloj utakmici, kada je domaćin bila Valensija, igrali nerešeno.
Majorka mnogo dobro igra na svom terenu i samo zahvaljujući tim rezultatima nalaze se na mesti na kojem su sada i imaju velike izglede da se u narednoj sezoni plasiraju u kvalifikacije za Ligu šamiona ili u Ligu Evrope.