News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 12:34:12 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 11, 2010, 12:01:55 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#1
br. 3
skor: 1/2
vreme: 15:00
Par: Juventus    -    Cagliari    FT 1-0
Tip: H1 (kec sa hendikepom)
kvota: 2.40
kladionica: BET365

Analiza:

         utakmica u kojoj juve jednostavno mora da ide na pobedu i ogroman imperativ je nad njima jer u slucaju neuspeha liga sampiona je sve dalje. ovih dana se pominju mnoga pojacanja (pa cak i tores, benitez, kacar,,,) i od toga svega nece biti nista ako se ne plasiraju u ls. sa jedne strane imaju ogroman budzet, sponzore, dolazak vrhunskih igraca, povratak na kolosek slave,,, a sa druge strane imaju ponor, krizu, raspad,,, te stoga im je ova utakmica oznacena kao biti ili nebiti.
sto se tice tradicije ona je na poslednjih 10 susreta 6-3-1, a taj jedan poraz je se desio prosle sezone pa je mozda vreme i za malu osvetu.
jedan od razloga zbog kojih tipujem na pobedu juvea je i taj sto u sledecem kolu gostuju interu i ne bi im bas bilo zgodno da taj susret docekaju u jos vecem zaostatku za palermom od sadasnja tri boda jer ako danas ne dobiju a izgube od intera (vrlo izvesna opcija) onda se moze dogoditi da palermo vec tad dodje do nedostine prednosti..
jos jedan od razloga je taj da se kaljari nalazi duboko u bezbednoj zoni na 12-om mestu i sve i da hoce nemoze ni gore ni dole do kraja prvenstva, dakle do kraja sezone igraju za prestiz. ipak je juventusov motiv danas mnogo mnogo veci.
juve je konacno knacno manje vise kompletan i osim bufona i diega svi ostali bi trebalo da su spremni za jedan od odlucujucih meceva sezone. ocekivani sastav je sledeci:
 Manninger, legrotalje, sisoko, melo, zebina, kanavaro, markizio, kamonarezi, kandreva, amauri i delpjero.
a priliku bi mogli dobiti i trezege, djovinko, jakinta, groso, grigera.
kaljari bi trebalo da istrci u sledecem sastavu:
Conti, cossu, biondini, lazari, astori, pisano, canini, markieti, ragatzu, agostini i matri          
  po mom misljenu dosta slabiji tim nego juventusov i sve osim pobede juventusa u utakmici za spas cele sezone nebi smela da dodje u pitanje. srecno.  forza juve

[SiMa]

#2
tip broj - 2
skor - 1/1, +182
par - Ajax - VVV Venlo    FT 7-0
tip - over 3.5
kvota - 1.80

Ajaks se trenutno nalazi na drugom mestu tabele i zaostaje 7 bodova za prvoplasiranim Tventeom, uz jednu utakmicu manje. Sutrasnjom pobedom bi se priblizio lideru na 4 boda i ostavio kakve-takve sanse u trci za titulom. Ubedljivo su najefikasniji tim u celoj ligi sa cak 89 postignutih golova na 30 meceva (skoro 3 gola po mecu). Ove sezone cak devet timova primilo je cetiri ili vise gola kada su gostovali na Amsterdam Areni. Na 15 utakmica koje su odigrali kao domacini postigli su cak 53 gola, a primili samo 4. Venlo se nalazi na 14om mestu sa pet bodova prednosti u odnosu na Den Hag, prvi tim ispod "crte". U gostima igraju ocajno, pa su tako bez pobede vec 14 kola (0-5-9), uz gol razliku 9:22. Zanimljivo da u 2010. godini nisu primili vise od dva gola na nekom gostovanju, mada nisu imali ni tako tezak raspored (NAC, Sparta, Viljem II, Groningen, Den Hag).

Medjusobni susreti:

20.09.2009.       4:0           O   Holandija 1   2009/2010
30.12.2007.       2:2           O   Holandija 1   2007/2008
30.09.2007.   6:1           O       Holandija 1   2007/2008

Kao sto se vidi, sve tri utakmice zavrsene su sa cetiri ili vise gola, te mislim da ce i danas tako biti.

nemsy

#3
br.4
skor:3/3
vreme:14:00
Par:Palermo vs Chievo    FT 3-1
Tip:H1
kvota:2,20
kladionica: BET365

Analiza:

Palermo negostoljubivi domacin 11 5 0 , Kjevo ekipa koja je u velikoj meri obezbedila opstanak sa skorom u gostima 5 3 8 . Palermo je u proslom kolu u Sicilijanskom derbiju porazen od Katanije sa 2:0 i to nije olako palo navijacima Palerma , pa sada igraci moraju nekoga isprasiti da bi povratili ljubav svojih navijaca.
27/03/2010    Serie A    Palermo vs. Bologna    W - 3:1    
20/03/2010    Serie A    Palermo vs. Inter Milan    D - 1:1    
07/03/2010    Serie A    Palermo vs. Livorno    W - 1:0    
21/02/2010    Serie A    Palermo vs. Lazio    W - 3:1    
06/02/2010    Serie A    Palermo vs. Parma    W - 2:1    
24/01/2010    Serie A    Palermo vs. Fiorentina    W - 3:0
Koga sve nije Palermo isprasio kod kuce zasto ne bi i Kjevo u proslom njihovom susretu Kjevo je pobedilo sa 1:0 i smatram da je idealno vreme za osvetu.Velika je guzva u vrhu tabele i pitanje je ko ce se sve naci od 4 do 6-og mesta , zato Palermo mora dobijati utakmice kuci kao osiguranje , ako misli da igra u Evropi sledece godine.

dejzik

#4
br.2
skor:0/1
vreme:12h
Par:Zenit-Lokomotiva Moskva    FT 1-0
Tip:1
kvota:1,9
kladionica: BET365

Analiza:

Sastaju se dva tima sa najvećim budžetom u Rusiji.
Domaćin Zenit sa bogatim sponzorom Gazpromom iza sebe, šampion 2007 i osvajač UEFA kupa. Na početku sezone doveli novog trenera Spaletija i nekoliko značajnih pojačanja : Kerzakow (Dinamo m.), Lazović (PSV),golman Zewnov.... Sezonu otvorili solidno u gostima dobili Krila Sovjetov i Dinamo M. gde su prikazali vrlo dobru igru. Kod kuće imaju jedan meč protiv Spartaka 1:1.
Sa druge strane Lokomotiva nikako da se vrati na staye stare slave ,uvek je u prvih pet šest ali uvek nešto nedostaje za titulu. Od značajnih pojačanja za ovu sezonu spomenuo bih Alieva (Dinamo Kijev) i Tarasova (FK Moskva). U gostima izgubili od Rubina i Spartaka, kod kuće ubedljiva pobeda protiv K.Sovjetov i pobeda u gradskom derbiju 3:2 protiv Dinama.
Mislim da je Zenit ozbiljnija ekipa i da je Spaleti sklopio kockice već na početju sezone ( u prilog ovog ide izjava našeg Lazovića koji kaže da se odlično uklopio i da nije imao boljeg saigrača od Danija) i da će danas iskoristiti prednost domaćeg terena. Malo me zabrinjava statistika koja kaže da su od zadnjih šest medjusobnih mečeva gde je Zenit bio domačin četiri završena nerešeno ali se nadam da to danas neće biti slučaj

Neshone

#5
br.5
skor:2/4
vreme:17:00
Par:Lion - Lille (+1)    FT 1-1
Tip:H1
kvota:4.00
kladionica: BET365

Analiza:

Lion je se vratio iz MRTVIH nakon starta sezone kada su igrali katastrofalno. Sada se nalaze na drugoj poziciji i imaju relativno velike sanse za titulu. Posle kiksa Bordoa Mompeljea danas ima jos Marsej u slucaju da i na tom mecu bude iznenadjenja lion bi se ponovo vratio na prvo mesto. Niko ne moze da kaze da igraju lose, sve su svoje greske ispravili i nalaze se u odlicnoj situaciji. Sumnjam da je iko mogao da veruje u njih da ce ovoliko dogurati u ligi sampiona a oni imaju veoma velike sanse da se zateknu u finalu lige sampiona jer mislim da su kvalitetniji tim od Bajerna. No sada im je glavni zadatak liga u kojoj moraju da uzmu bar jedno mesto za ligu sampiona dok nije lose pokusati napasti titulu na koju su do skora bili navikli da osvajaju. Lille je dobra ekipa to moram priznati s'obzirom na prethodnu utakmicu kada su spektakularno okrenuli za 4:3 bas protiv liona. Lion ih mora dobiti bar zbog osvete za lion ce danas navaliti od samoga pocetka. Na ovoj utakmici ocekujem jako puno golova pa mislim da ce doci sa hendikepom kec a i potrebna mi je malo jaca kvota. Lille je u padu forme izgubili su od bordoa nakon sto su vodili i to sa hendikepom su izgubili u prosloj su izgubili od valensijena koji je takodje u poslednje vreme jako pao a da ne pricam o tome kako su deklasirani na enfildu...

Moj tip je H1 jer mislim da ce biti bar 3 gola za lion do lile eventualno da mozda 1


srecno svima .... :P

mitask

#6
br.3
skor:1/2
vreme:20:30
Par:CLUB BRUGGE-GENT  FT 1-1
Tip:1
kvota:1,90
kladionica: BET365

Analiza:
U play-offu brugge i gent se bore za 2.mjesto te finale protiv anderlechta.po meni brugge je kvalitetnija momcad sto se vidjelo u osnovnom dijelu natjecanja gdje je zauzeo 2.mjesto odmah poslije andelechta.brugge od 6 domacih utakmica ima 5 pobjda i samo jedan poraz dok gent ima u gostima 3 dobivene i 3 izjednacene utakmice...stoga vrijeme je da gent padne i upise poraz...toliko od mene

nando

#7
br.4
skor:2/3 +130
vreme:15:00
Par:Roma -Atalanta   FT 2-1
Tip:Roma -1.5
kvota:1.95
kladionica: BET365

Analiza:
Posle jucerasnjeg kiksa Intera,Roma ima sansu , koju verujem nece propustiti, da prvi put ove sezone zauzme prvo mesto.
Roma je u pobednickom ritmu, vezali su 4 pobede, na 7 poslednjih utakmica bez poraza dok Atalanta uglavnom pobede osvaja na svom terenu, na poslednja 4 susreta osvojili su samo 1 bod, ukupno 2pobede,3remija,i cak 11 poraza.
Claudio Ranieri sutra ima na raspolaganju sve igrace, najjaci sastav :
ROMA (4-2-3-1): Julio Sergio, Cassetti, Burdisso, Juan, Riise; Pizarro, De Rossi; Taddei, Totti, Vucinic; Toni
dok Atalanta ima dosta izostanaka:Barreto, Zanetti, Talamonti, Bellini, Chevanton and Garics ne putuju u  Rim dok su Guarente i  Peluso suspendovani.
ATALANTA(4-4-2): Consigli, Capelli, Bianco, Pellegrino, Manfredini; Ferreira Pinto, Padoin, De Ascentis, Valdes; Tiribocchi, Amoruso
Pobeda je fiks ali ne verujem da ce domaci rizikovati i stati na samo jednom golu.

daks

#8
br.1
skor:0/0
vreme:15:00
Par: Bolonja - Lacio   FT 2-3
Tip: 2
kvota: 4.75
kladionica: BET365

Analiza: Bolonja i Lacio,oba tima na granici zone ispadanja,veliki mec za oba tima.Bolonja je skroz ispala iz forme i ne pise joj se dobro,naredjala je 4 uzastopna poraza i poslednju pobedu je imala pre mesec dana.Bolonja ulazi u ovaj mec sa sigurnoscu da i ako izgubi nece pasti ispod crte,jer je ispod nje i ispod crte Atalanta,koja gostuje velikom favoritu u tom mecu,Romi.Sa druge strane Lacio,koji pokusava na sve nacine i uz veliki trud da se izmigolji od te granicne crte,u ovaj mec ulazi sa 2 prethodna remija (jedan protiv Milana) i 2 pobede.Lacio se u poslednje vreme trgo iz dubokog sna i shvatio da mu preti velika opasnost ako ne krene bolje da igra i mislim da ce tu bolju igru upravo pokazati u ovom mecu.Ovo im je velika prilika da uzmu sva 3 boda od Bolonje,koja uopste nije u formi i na taj nacin se obezbede kolko tolko od te zone ispadanja.Moj tip ovde je cista 2. Srecno!  8)

nishlije

#9
br.1
skor:0/0
vreme:16h
Par:Varzim v Penafiel    FT 2-2
Tip:X
kvota:3.1
kladionica: BET365

Analiza:

Utakmica druge portugalske lige, nemam mnogo informacija o ovoj ligi pa zato i analiza nece biti nesto opsirnija.
Ostalo je jos 5kola do kraja prvenstva a domacinu gori pod nogama mada i gostima nije sve jedno jer su oni tu blizu. Varzim ovde moze da iskoristi priliku i da prestigne sp.covilha jer oni gostuju trece plasiranoj ekipi prvenstva.
Varzim je druga ekipa prvestva po neresenim rezultatima (11) a cak sedam na svom terenu gde daju/primaju manje od jednog gola po mecu, na 12meca na svom terenu imaju gol razliku 10-9.
Penafiel je ekipa koja se nalazi u malo boljoj poziciji na tabeli od domacina ali ni njima nije sve jedno pa bi njima bod odgovarao. Oni su ove sezone od 25meceva odigrali 16 ispod dva gola a na gostovanju imaju skor 3-4-5 sa gol razlikom 14-16.
U poslednjih 8 medjusobnoh duela 7 su zavrsena 0-2gola. Prvi mec u ovoj sezoni je zavrsen 0-0 tako da i sada ocekujem da podele bodove!

srecno!

Cobaltbra

#10
Br. 3
Skor: 0/1 (-017)
Vreme:13:30
Par: Frankfurt - Oberhausen    FT 1-0
Tip: 1
Kvota: 2.10
Kladionica: BET365

Å to se tiče Frankfurta i Oberhausena, ovde imamo dva slična tima u pogledu generalnih mogućnosti. naime radi se o dva slabija tima German 2nd Bundeslige. Prema mojim procenama Oberhausen je neÅ¡to slabiji od Frankfurta ali se trenutno nalazi na boljoj poziciji na tabeli i moglo bi se reći da su relativno bezbedni. Sa druge strane Frankfurt se nalazi na 16oj poziciji i to nije baÅ¡ zgodno za njih, a opet Hansa je iznad njih i ova dva tima će imati težak zadatak da se maknu sa te nezgodne Å¡esnaeste pozicije. Ova pozicija, ukoliko se ne varam, ne vodi direktno u niži rang ali preko doigravanja možda da. Zaista će teÅ¡ko biti za izvesne timove za koje možemo reći da su negativna iznenaÄ'enja ove sezone: Hansa Rostock, Karlsruher (doÅ¡ao iz German Bundeslige, a eto može posle samo jedne sezone u drugom nivou joÅ¡ i niže), Aachen Cottbus (za njih važi isto kao za Karlsruher), a tu su joÅ¡ i Frankfurt, Oberhausen, Union Berlin pa i Paderborn. Svi oni izuzev Frankfurta su u rangu bodova od 6, a ima 9 kola do kraja. Zato bi Frankfurtu danaÅ¡njih tri boda bila veoma značajna za konekciju u gore pomenutu grupu. Ipak, od jučeraÅ¡njih i rezultata od petka treba pomenuti Cottbus uzeo 3 boda te je za sada umakao od ove priče, Union Berlin je uspeo da uzme bod Kaiserslauternu, Aachen je uzeo samo bod kod kuće, a Paderborn takoÄ'e uzeo 3 boda te je za sada umakao, kao i Cottbus, od ove priče. Ne baÅ¡ povoljni rezultati za Frankfurt od pojedinih timova ali sa 3 boda danas ipak u sledeći vikend mogu ući sa dobrim pogledom, u suprotnom sve postaje mnogo teže, te danaÅ¡nja utakmica može imati smisao nekave raskrsnice. Naravno, ni ostajanje na 16oj poziciji joÅ¡ uvek ne znači niži rang ali Koblenz je na 17oj sa veoma malom razlikom tj. od juče samo jedan bod. TeÅ¡ko mi je sve baÅ¡ objasniti, ali ipak se čini da Frankfurt potrebno da danas osvoji 3 bod, a protivnik nije pretežak.

Hellboy321

#11
br.6
skor:2/5 (-45)
vreme: 21:15
Par: Guimaraes - Olhanense  FT 1-1
Tip: H1
kvota:3.6
kladionica: BET365

Analiza:

Domacinu svakako trebaju bodovi ako zeli u Evropu , a to je jos moguce ako danas pobede. Fali im 5 bodova da mesta koje vodi u baraz za Ligu Uefa , dok gosti beze 6 bodova od zone ispadanja , i veoma lose igraju na strani. Gimaraes jedino dobro igra kao domacin i mora da pobedi , mislim da ce doci H1 iz razloga jer je Giamares zadnja 2 puta dobio Olhanense sa 2 ili vise golova razlike . 1 je siguran tip , mislim da je i h1 takodje sigurno , ako se uzme u obzir i ova prelepa kvota onda sigurano treba probati h1 ;) Pozdrav !

nisterlo

#12
br.3
skor:2/2 (141)
vreme:15:00
Par: Roma-Atalanta     FT 2-1
Tip: over 2.5
kvota:1.65
kladionica: BET365

Analiza:
Roma igra odlicno,a posle sinocnjeg neresenog rezultata Intera u Firenci, svi ocekuju lagani trijumf Rome i izbijanje na celo italijanske serije A..Roma je zadnji put osvojila prvenstvo Italije 2001. i ove godine imaju stvarno dobru momcad, pogotovo napad i danas ce po mom misljenju navaliti od samog starta, sa namerom da sto pre zavuku neki gol…. Totti,Vucinic,Toni mogu svima dati par komada, pa vjerujem i Atalanti i pokusati ponoviti uspeh iz 2001. godine sto realno na pocetku prvenstva ni oni sami nisu mogli da sanjaju... Na igri ove trojke najvise i zasnivam svoj danasnji tip...Kad oni protivnika uhvate u masinu to je lepota gledati... u zadnjih 10 utakmica kod kuce imaju 1 remi (Milan 0-0) i nesretan poraz od Panate u ligi Evrope,dok su u ostalih 8 utakmica ostvarili svih 8 pobeda i dali su 20 golova….Ako daju gol u ranoj fazi utakmice moglo bi ovde da padne jedno zesce trpanje Atalante koja je u gostima zadnju utakmicu dobila jos u 11. mesecu prosle godine(Sienu)....
Gosti su u opasnoj zoni…zauzimaju 18. mesto(3 boda od spasa im bezi Lazio), i ne vjerujem da ce se samo braniti jer znaju da ce im Roma vrlo vjerovatno dati bar dva gola…
Danas mislim da ce kao retko kada ceo Rim navijati za Romu, cak i navijaci Lazia, jer pobedom pomazu i njima u borbi za opstanak u Serie A…Pa kad ce vec biti tako mislim da bi bilo lepo da Roma na celo zasedne jednomubedljivom pobedom sa dosta golova...

icanik88nis

#13
br.1
skor:0/0
vreme:15.30
Par:Bochum-HSV   FT 1-2
Tip: 2
kvota:2.20
kladionica: BET365
Analiza : Proslo kolo HSV je docekao kuci Hannover i gledajuci taj mec zakljucio sam da HSV nije hteo ili nije smeo do pobede ! igrac vise od 60 minuta, sansa Guerrero-a koji je sa 5 m cekao da mu izbiju loptu umesto da je smesti u mrezu, jednostavno ovaj mec mi je delovao neregularno, ali to je samo moje misljenje. U ovom mecu oba tima trebaju bodove, ali bochum deluje kao da je zalutao u Bundesligu, u uzasnoj su formi, i mislim da HSV nece ispustiti evropu tako lako, vec da ce se boriti do zadnjeg kola, a imajuci u vidu da do kraja docekuju mainz i nurnberg, a gostuju hoffenheim-u i u zadnjem kolu gostuju werderu, mislim da ce to zadnje kolo odluciti da li ce hsv mozda i u ligu sampionu ! Licno smatram da ako HSV ne dobije ovaj mec sigurno gubi sansu za evropu .

Bili

#14
br.4
skor:3/3
vreme:17.00h
Par:Syrianska FC â€" Ljungskile   FT 2-0
Tip: 1
kvota:1.83
kladionica: BET365

Posto je ovo prvo kolo, nema mnogo filozofiranja, nego cu odmah reci najvaznije za ovaj tip.

Propustio sam bolju kvotu, ali i ova ima value. Syrianska ce sa Hammarbijem i Assyriksom biti glavni kandidat za promociju. Syrianska ima veoma dobar tim i visoke ambicije. Napravili su dobar posao u prelaznom roku, a izmedju ostalih su stigli i Peter Ijeh and Abgar Barsom, igraci sa bogatim iskustvom igranja u najvisem rangu. Ljungskile je napravio dosta izmena, ali kvalitet je i dalje nizak... Oni ce verovatno biti u sredisnjem ili donjem delu tabele. Domacin ako hoce u visi rang, mora da pobedjuje ovakve meceve, kvota je malo precenjena, realna je @1.70... Kratko, ali receno sve sto je bitno...

GL  ;)