News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 02:19:32 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 06.04.2010.

Started by El Fenomeno, April 06, 2010, 12:00:08 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Aprilsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
BET365

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : BET365
I mesto - 80 eura,  II mesto - 40 eura,  III mesto - 20 eura, IV mesto - 10 eura

Napomena: Nagradu je potrebno obrnuti samo 1x pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.04.2010. a zavrsava se 30.04.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

#1
br. 1
skor: 0/0
vreme: 20:30
Par: Morton - Inverness CT   FT 0:2
Tip: Over 2.5
kvota: 1.85
kladionica: BET365

Analiza:

sedmi tim lige docekuje lidera na tabeli. Utakmica vazna za oba tima, lider zeli ostati na prvom mestu i sledece godine igrati u elitnom drustvu, dok domaci imaju 4 bodova vise od ekipe koj ce igrati baraz. U zadnjih 6 kola obe ekipe se nalaze na prva 2 mesta po broju osvojenih bodova. proslo kolo Inverness je dobio kuci Rait koji ima samo bod manje od danasnjeg rivala sa 4:3 golom u 92.minuti dok je Morton igrao  kuci 3:3 sa prosecnim Queen of The South.

Oba tima u najjacem sastavu, prostora za kalkulacije nema, oba tima zele bodove i ocekuje se napadacki fudbal. kvota po malo neocekivano velika verovatno zbog vaznosti meca za oba tima  ali ocekujem  goleadu s obzirom da je gost najefikasniji tim lige a Morton redovno zabija kod kuce (zadnjih 7 utakmica bar jedan gol)


opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

tuninho

#2
br.5
skor:1/4
vreme:18.30
Par:CSKA-Inter    FT 0-1
Tip:over 2
kvota:1,685
kladionica: BET365

Analiza:Vidim da kladionica ovdje očekiva under igru, ali vidjet čemo otvorenu igru, uzrok Inter trener Mourinho nikad ne igraju obrambenu da bi dobio rezultat, to nije njihov stil, videlo se to kad su igrali sa Chelsea u gostima, gdje je Inter igrao s 2 napadača. Dakle danas opet očekivam ofenzivnu igru Intera, ali i domača momčad CSKA če u potrazi za golom, jer oni gube 1-0 u Milanu, a danas če biti posljednja Å¡ansa za njih, i mislim da oni danas ne mogu parirati ovdje bez problema,biti če vrlo motivirani, stadion če biti pun,imače podrÅ¡ku navijača, prisiljavajuči ih da odu i postignu Å¡to viÅ¡e moguće. Po viÄ'enem u Milanu prvi meč CSKA imao je punu sreče i samo zahvaljujuči njihovom vrataru koji je bio savrÅ¡en ostalo je 1-0.U drugom slučaju rezultat bi trebao biti 3-0 ili 2-0. Ja ne očekujem,da če igrači Intera sjednuti u obrani,oni mogu zabit ovdje bez problema,obrana CSKA je prosječna. Dakle ovdje imamo dvije momčadi koje preferiraju ofenzive igru,CSKA treba najmanje gol,to će biti uzrok "biti ili ne biti" za momčad. TakoÄ'er ponuda kladionice je vrlo dobra za viÅ¡e od 2.
                                                                                                         sretno i lp

Jolerus

#3
Br: 1
Skor: 0/0
Vreme: 01:30
Par:  Fish M. - Niland C.   Mec je otkazan
Tip: 2:0
Koef: 1,9
Kladionica: Bet365

Analiza: Fish je trenutno 97 igrac,dok je Niland 228. Njiland ne secam se da je ikad igrao neki veci turnir,samo celendzere. Fish u polsednje vreme vraca se u formu, za poslednjih 20-ak dana dobro je odigrao 2 turnira u Majami i Indijan Velsu. Namucio je Djokovica, a dobio je i Mareja. Vlada odlicnim servisom, mislim da nece prepustiti brejk protivniku. Igra u svojoj zemlji,tako da mislim, kada se sve uzme u obzir kvota 1,9 na rezultat 2:0 je veca od realne i zato ga igram.

Neshone

#4
br.3
skor:1/2
vreme:18.30
Par:CSKA-Inter   FT 0-1
Tip: 2
kvota:2.30
kladionica: BET365

Inter danas ide u rusiju da pobedi sto se vidi iz postave koji ce krenuti sa cak 3 napadaca kao sto su krenuli i na celzi a mozda ce krenuti i ofanzivnije , sto znaci da CSKa ce tesko uspetida izdrzi pored napadaca Etoa Milita i Pandeva dok ce veoma tesko probiti odbranu kao sto je interova kojoj nije ni celzi mogao nista. Da igraju prljavo i na faul smo i sami videli ali sve je to fudbal i sve je dozvoljeno samo je bitna pobeda na kraju do koje ce inter doci i danas nema sanse da se brane nego ce napasto od samog pocetka i nadam se da nece propustati sanse koje su propustali u italiji jer ne sme da se masa zicer u ligi sampiona pogotov sledecu u takmicu najverovatnije je barsa na njihovom vratu a mislim da Murinjo ima i za to leka i mislim da je jedini oni mogu izbaciti iz lige sampiona ... A CSKA danas je jako oslabljen neigranjem Krasica i Honde koji su ih doveli do ovoga gde se sada nalaze i mislim da je to za njih i sada uspeh ... prvi put su dosli do polufinala u istoriji. Ovde moraju stati i mislimda ce cak izgubiti sa vise golova razlike jer inter je neuporedivo jaci od njih .... cska nema rezultat povoljan i mora napasti intera ali mislim da ce tu i da presudi jer inter ce da im uzvrati ali sumnjam da ce se odbraniti dok inter ima jako dobru odbranu poput samuela lisuija majkona i cezara na golu...

Ovo je jako dobra koeficient na inter nemojte propustiti...

Srecno svima !!!!

shec

#5
br.1
skor:0/0
vrijeme:20:45
Par:Barcelona-Arsenal     FT 4-1
Tip: over 3, 3.5 *
kvota:2.025
kladionica: BET365

Mnogi zaboravljaju da je Chelsea proÅ¡le sezone pokazao kako se može pobijediti Barcelonu, ali nisu uračunali suca u tu jednadžbu, a ove godine je to joÅ¡ bolje pokazao Rubin Kazan, na Nou Campu je opalio Å¡amar Barceloni i odnio sva 3 boda. Po meni Arsenal je ipak bolja ekipa od Rubina, no sa druge strane treba uzeti u obzir i stil igre, a Arsenal je ekipa koja NE ZNA igrati obrambeni nogomet. Oni mogu izgubiti ili odigrati nerijeÅ¡eno, ali se ne znaju braniti, Å¡to se jako dobro vidjelo u Londonu. Mnogi nagaÄ'aju da bi Wenger mogao sutra zatvoriti igru i čekati kontru, ali ovo nije ni Inter, ni Rubin, ni Chelsea, ovo je Arsenal i oni znaju igrati samo prema naprijed, a to je upravo ono Å¡to Barceloni treba. Ozljede i suspenzije su ozbiljno uzdrmale obje ekipe, no Arsenal ipak viÅ¡e. Arshavin, Van Persie, Gallas, Fabregas i Ramsey su kralježnica topnika, i kao da to nije bilo dovoljno, i Song je ozlijedio koljeno, a on je držao taj vezni red u zadnje vrijeme. Diaby, Nasri i Rosicky su izvrsni igrači, ali iskreno ne mogu ih usporeÄ'ivati sa Fabregasom i Gallasom. U obranu ulazi ponovo Campbell, a on je pokazao ove sezone da je postao prespor za ovaj nivo igre, radi previÅ¡e prekrÅ¡aja jer se ne može nositi sa brzim promjenama smjera, a igra Barcelone upravo obiluje time. Barceloni nedostaje centralni par braniča Pique i Puyol, a Puyol nije samo jedan od najboljih igrača na terenu, on im je i voÄ'a, i njegov izostanak je veliki udarac. Osim njih i Ibrahimović i Iniesta će propustiti ovaj susret zbog manjih ozljeda. Iniesta je jučer proÅ¡ao test, ali Guardiola ga sigurno neće poslati u igru jer ga u subotu čeka veliki El Clasico, a baÅ¡ taj El Clasico je možda i najveća opasnost za Barcelonu. Zadnjih 5 dana sam čitao El Marcu i omjer članaka o El Clasicu i ovom susretu je 3-1 u omjer susreta sa Realom. Za novinare kao da ne postoji Arsenal, smatraju da je to nakon igre iz prvog susreta gotova priča i slažu se da bi se Ibrahimović i Iniesta trebali odmoriti za subotu, kao da je Arsenal neki Xerez i kao da se ne radi o utakmici koja odlučuje o prolazu u polufinale Lige prvaka. Tečaj na Barcelonu od 1,35 je samo za ljude sa jakim živcima, ne isplati se. Mogu proći dalje i sa remijem, a mogu i ne proći uopće. Svi koji ne vjeruju u takvu mogućnost neka se sjete Reala i Chelsea doma u osmini finala. Lopta je okrugla i jedan karton, jedna ozljeda ili loÅ¡ dan ključnih igrača može ovaj susret odvesti u bilo kojem smjeru, i najpametnije bi bilo potpuno izbjeći klaÄ'enje na ovaj susret, no ipak moja preporuka je zbroj golova, jer Arsenal ne može dalje bez postignutog gola, a Barcelona ipak ima niz od 21 utakmice sa postignutim golom doma.

* If there are three goals exactly half the stake will be returned and half will be lost.

FILIP123

#6
br.1
skor:0/0
vreme:19:30  
Par: Taylor Dent - Horacio Zeballos
Tip: tacan rezultat ( Horacio Zeballos to win 2 - 0 )  mec prekinut, tip se ne racuna
kvota: 2.00
kladionica: BET365

Analiza:

Ovo je prvo kolo turnira u Hjustonu.Argentinac je 54 igrac sveta ali po igri koju prikazuje u poslednje vreme zasluzuje bolju poziciju. Na ovom turniru postavljen je za sestog nosioca.Ranije ove godine vec je igrao nekoliko turnira na sljaci.I iako mu je to omiljena podloga nije imao narocito zapazenih rezultata tada.Delimicno zbog forme u kojoj se tada nalazio a delimicno i zbog povrede koja ga je tada mucila.Medjutim i pored svega igrao je cetvrt-finale na turniru u njegovoj Argentini.
Za Denta ovo ce biti nastavak serije turnira na americkom kontinentu na kojima je on ucestvovao u poslednjih dva meseca.Medjutim ukoliko na predhodnim turnirima koji su se igrali na tvrdim podlogama nije imao narocitog uspeha,ne vidim kako ce sada nesto popraviti s obzirom da mu igranje na sljaci nije jaca strana.
Zeballos je posle nekoliko turnira u Juznoj Americi igrao sasvim solidno i na turnirima u USA.Tako da ocekujem da i sada u Hjustonu nastavi na isti nacin.S ozirom na podlogu koja njemu mnogo vise odgovara kao i bolju formu u kojoj se nalazi od Amerikanca,mislim da pobeda nece dolaziti u pitanje.
Srecno!

icanik88nis

#7
br.1
skor:0/0
vreme:18.30
Par:CSKA-Inter
Tip: over 2.5
kvota:2.25
kladionica: BET365

Analiza:najavljeni sastavi za ovaj mec su:
CSKA: Akinfejev - A. Berezucki, V. Berezucki, Ignaševič, Šenjikov - Semberas, Rahimić - Džagojev, Honda, Gonzalez - Necid
Inter:Julio Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Chivu - Zanetti, Cambiasso - Sneijder - Balotelli, Milito, Eto'o
Moskovljani u danasnjem mecu nemaju sta da izgube, a s obzirom da im je gol potreban verujem da ce krenuti otvoreno od samog starta, sto ce ostaviti interu dosta prostora za kontre, a napad intera je kompletan, a sa druge strane tu su opasni trio Dzagoev-Honda-Necid sto ukazuje na to da su golovi vrlo moguci.


Tip odbijen jer je vec uzet od strane drugog takmicara/Admin

Futura

#8
br.1
skor:
vreme: 18h
Par:    FC Flora Tallinn - FK Ekranas   FT 0-0
Tip:2
kvota:1.95
kladionica: BET365

Analiza:

Evo i mene posle druzeg vremena. Ne igra mi se Liga Sampiona pa da probam sa Baltickom ligom. Prvi mec cetvrfinala i ja dajem prednost gostima kao iskusnijoj i kvalitetnijoj ekipi. Domaca Flora Talin ima prilicno mladu i neiskusnu ekipu i mislim da Ekranas koji igra vise sezone u slicnom sastavu, ako se izuzmu neke manje promene danas ne bi trebao da ima problema.U domacoj ligi igraju dobro i na poslednja cetiri gostovanja imaju cetiri ubedljive pobede gol razlikom 11:2. Sa druge strane Flora je u poslednjoj utakmici porazena na gostovanju Levadiji pre tri dana. Kvota je vise nego solidna da se ne proba. Mislim da im je ovo prva zvanicna utakmica, ocekujem da kvalitet i iskustvo donesu prevagu.

madeintrn

#9
br.1
skor:0/0
vreme: 19:00
Par: Ã...tvidabergs FF v Kalmar FF   FT 0-0
Tip:2
kvota:1,61
kladionica: BET365

Analiza:

Novi clan prve svedske lige (allsvenskan) Ã...tvidaberg u fudbalu se nije bas proslavio u dosadasnjem dijelu prvesntva,naime imaju 0 bodova i isto toliko su dali golova na tri prvenstvene utakmice(0:7 gol razlika).
U goste Ã...tvidabergu dolazi "ljuti" Kalmar koji se nada svojoj prvoj pobijedi u prvenstvu.Trenutno trinaesto mjesto uz skor 0-2-1 nije ono sto zadovoljava ni igrace pa tako ni trenera Nanne Bergstranda.
Sastav Kalmara bi trebao izgledati ovako4-3-3:Wastå,Nouri,Carslon,Lindberg,Larsson,Eriksson,Rydström,Israelsson,Mendes,Santos,Dauda.
Nazalost do sastava Ã...tvidaberga nisam uspio doci.

Utakmica se igra na stadionu Kopparvallen (7.800).

austin100

#10
br.2
skor: 0/1 (-100,00)
vreme: 16:00
Par: Hungary U19 v Montenegro U19     FT 1:0
Tip: under 2,5
kvota: 1.90
kladionica: BET365

Razlog; Bit ce ovo dosadna utakmica ovih mladih ekipa, prijateljskog zanra i prema najavama ne ocekuje se neka zastoka borba. Stoga ocekuje mali broj pogodatak jer obije ekipe nisu bas previse blistale s golovima u proslo odigranim utakmicama! MaÄ'ari maleni favoriti ovdje, no tesko da ce do pobjede protiv solidnih crnogoraca! Sve u svemu ocekuje je 90min dosade i vrlo malo golova!

krko

#11
br. 6
skor: 2/5
vreme: 18:30
Par: CSKA Moscow v Inter Milan   FT 0-1
Tip: X
kvota: 3.25
kladionica: BET365

Analiza: utakmica lige prvaka, revans, veoma nezgodna utakmica za obje ekipe. U prvoj utakmici znamo svi dobio je Inter 1-0 i stekao minimalnu prednost, naravno iako je Inter bio bolji cijelu utakmicu i CSKA je pokazala da itekako znaju igrati, ne samo sto su izgubili sa minimalnom razlikom protiv Intera nego sjetimo se i njihovog izbacivanja Sevilje. Inter je i protiv Celzija imao minimalnu prednost i igra cijelu utakmicu zatvoreno, na kraju mu se ukazala prilika i poentirao je. Mislim da ce danasnja utakmica biti slicna, mislim da ce se Inter fokusirati na odbranu uz eventualne kontre i time na svaki nacin pokusati sprijeciti napadacke CSKA da daju gol. Cak i ako daju, Inter itekako ima snage i kvaliteta da to izjednaci. Ne vjerujem da ce puno rizikovati prema naprijed, jer su pokazali i protiv Celzija da imaju izuzetno jaku defanzivnu liniju. Ne zaboravimo i to da hladnoca i teren idu na ruku CSKA, dakle nece ni CSKA biti podredjen, sigurno ce traziti rezultat, ali ne po svaku cijenu, jer primljeni pogodak bi ih vjerovatno udaljio od prolaska, dakle cekace svoju priliku u svih 90 min. i nadati se da ce neka lopta proci. Za neki jaci rezultat i pobjedu CSKA ne vjerujem prvesntveno zbog kvalitete Intera. Takve utakmice obicno zavrsavaju sa nerijesenim, a mislim da ce tako biti i danas. Za CSKA u ovoj utakmici ne igraju Krasic i Aldonin, a za Inter je upitan Snajder, iako po novim informacijama trebao bi i on igrati.

Moguci sastavi:
Akinfeev; A. Berezutsky, V. Berezutsky, Ignashevich, Schennikov; Semberas, Rahimic; Dzagoev, Honda, Gonzalez; Necid

Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso; Sneijder; Balotelli, Milito, Eto'o

themacor

#12
br.1
Skor: 0/0
Vreme: 20:45
Par: Barselona - Arsenal     FT 4-1
Tip: draw or Arsenal (x2)
Kvota: 3.20
Kladionica: BET365


I ja smatram da je Barselona bolja ekipa, da igraju odlican fudbal, atraktivan ali ovo je 1/4 finale Lige sampiona - sve je moguce, jedna greska i utakmica zna da ode u potpuno drugom smeru - setimo se samo finala koje su ove dve ekipe igrale kada je greskom Lemana Arsenal izgubio sve sanse za osvajanje trofeja. Sa druge strane Arsenal se takmici u, po mom misljenju, najkvalitetnijoj ligi na svetu engleskoj Premijer ligi, prosle godine je u polufinalu takmicenja bilo 3 engleska tima. U poredjenju sa Spancima, ciji je galakticki Real ispao od "prejakog" Liona smatram da Englezi imaju znatno bolje timove. Sama cinjenica da je Arsenal stigao do ove faze govori za sebe da su oni medju 8. najboljih timova Evrope. A Barselona iako je svi velicaju kao najbolji tim ikada je prosle godine prosla Celsi samo zahvaljujuci sreci i golu u poslednjim sekundama meca. Mozda Venger ne zna da igra odbrambeni fudbal ali sigurno nije glup da pogresno postavi taktiku veceras i vrlo dobro zna sta trazi.

Dosta standardnih prvotimaca nece biti u sastavu za vecerasnji mec i na domacoj i na gostujucoj strani. Izostanak kljucnih igraca za Arsenal i nije neko iznenadjenje jer cele godine muku muce sa povredama, a licno se vrlo dobro secam fenomenalnih partija Arsenalovih 'klinaca'.

Pre svega smatram da je ova kvota poklon i zato tipujem ovako. Na utakmici gde domacin prolazi iako rezultat bude 0.0 ili 1.1 a cak i 2.2 vodi utakmicu u produzetak kvota od 3.20 je fantasticna, za mali stake, po mom skromnom misljenju. Iskreno se nadam uzbudljivom susretu u kome ce biti kvalitetnog fudbala. Kvota 1.30 na Barselonu je smesna ljudi ocekuju 4:0, 4:1 - ja ne mislim tako.


betrocker

#13
br. 1
skor: 0/0
vreme: 18:30
Par: CSKA Moscow v Inter Milan
Tip: 1AH (0, +0,5)   FT 0:1
kvota: 2.025
kladionica: BET365


CSKA ce u ovom mecu sigurno ici na pobedu bez primljenog gola ali nece im biti lako s obzirom da u timu nece biti Krasic i Aldonjin dok bi i Honda mogao da propusti ovaj mec.CSKA ima neku malu prednost na svojoj strani a to je sinteticka podloga na terenu na koju su navikli za razliku od Intera. Medjutim trener Leonid Slucki se ne slaze sa tim:

"Tesko je nadoknaditi odsustvo dva vrlo bitna prvotimca, ali imamo vise od 11 igraca, pa se zato nadam da kvalitet nase igre nece pasti. Nije nam bitna lepota u ovom mecu, jedino Å¡to je vazno da zajedno dodjemo do cilja, siguran sam da nikome nece smetati ako prodjemo na ruzan nacin. Moramo da pronadjemo pravi balans izmedju odbrane i napada. Ne mislim da vestacka podloga predstavlja bilo kakvu prednost za nas", rekao je Slucki.

Druga njihova prednost je ta sto su imali vise vremena za odmor jer je njihova utakmica u ligi odlozena zbog teroristickog napada u Rusiji i nemogucnosti policije da potvrdi visok nivo bezbednosti na toj utakmici.Ovo bi mogla da bude i njihova najveca prednost ali i pored toga CSKA ce morati da pruzi svoj maksimum jer Inter nije ekipa protiv koje se lako dolazi pobede bez obzira na sve prednosti koje neki tim ima.

Inter ima blagu prednost iz prvog susreta od 1:0 i za danasnju utakmicu Murinjo ima na raspolaganju kompletan tim izuzev Vesli Snajdera koji se povredio na treningu.Holandski reprezentativac je svojim igrama ove sezone znacajno doprineo kvalitetu Intera i njegovim partijama u Evropi, pa bi njegovo odsustvo predstavljalo veliki udarac za ekipu Zozea Murinja. Dejan Stankovic bi mogao da preuzme njegovu ulogu ukoliko bivsi fudbaler Reala ne bude spreman jer je kapiten reprezentacije Srbije to isto ucinio i u mecu Serije A protiv Bolonje. Pitanje je kako ce Murinjo pristupiti ovom mecu, da li ce igrati ofanzivno ili ce gledati da sacuvaju prednost i idu na neresen rezultat. Takodje ce mozda igrati malo opreznije i zbog sintetike na terenu iako svi uglavnom tvrde da podloga nece uticati na njihovu igru.Zadnju posetu Moskvi Inter je krunisao pobedom od 2:1 ali ovog puta CSKA je mnogo bolji tim nego tada.

Inter je konacno postao tim sposoban za velika dela, sto je pokazao i prethodni dvomec sa Celsijem, a koliko Masimo Morati i ostali celnici "neroazura" zele uspeh u Evropi govori i cinjenica da je Murinjo postao najplaceniji trener na svetu kako bi ih do toga i doveo.

S obzirom da bi se Inter plasirao dalje u slucaju neresenog rezultata ili ukoliko izgube sa golom prednosti (ukoliko postignu bar dva) verujem da CSKA nece izgubiti ali da se ipak nece plasirati dalje.

Ravnjak

#14
br.2
skor:1/1
vreme: 20:45
Par: Huddersfield   -   Oldham        FT 1-0
Tip:1
kvota:1.55
kladionica: BET365

Analiza:  Evo zicera za večeras. Konačno je po engleskim ligama doÅ¡lo vreme kada suvi kvalitet najjačih mora da prevagne u odnosu na trenutne inspiracije prosečnih timova. Za Hadersfild, nekadaÅ¡njeg učesnika ÄŒempionÅ¡ipa, i Å¡estu ekipu lige, sve je jasno, budući da im pobeda donosi prednost od tri boda u odnosu na sedmi Kolčester koji je juče izgubio kod kuće od Milvola sa 2:1. Kako su "terijeri" u sjajnoj formi, preslabi Oldam koji se Å¡vercuje u ovoj ligi nema Å¡ta da traži na Galfarm stadionu.zbog toga poj predlog je kec nadam se da ce proci poz i srecno svima :)