News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 23, 2024, 10:03:21 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

tipovi dana 11.11.07

Started by duledu, November 11, 2007, 12:42:40 PM

Previous topic - Next topic

duledu

Birmingham v Aston Villa
Tip: over 2,5
kvota: 2,05   7/10       FT  1:2 ;D ;D
Gamebookers



Birmingem se ne moze pohvaliti dobrom formom.Na pet poslednjih meceva doziveli su 4 poraza.Na svom terenu su mnogo opasniji nego na gostovanjima.U goste im dolazi prava domacica,Aston Vila koja mnogo bolje igra na svom terenu nego na gostovanjima gde jos nisu ostvarili pobedu ali zato imaju 3 neresene utakmice.Tradicija ne ide u prilog mom tipu ali mislim da ce Birmingem ici na pobedu i da to otvara ovaj mec,posebno za kontre gostiju tako da ocekujem ovde rezultat nesto kao 2:1.U ostalom tradicija je tu da bi se rusila a to ce se desiti danas.Pozz svima!


7W 2L profit:+34,95 units

El Fenomeno

#1
Trenutni skor:
11W  12L profit: -8,70 units

Juce mi je prosao tip a za danas imam neke utakmice koje mi se bas svidjaju.Izabrao sam dve i nadam se da cu nastaviti dobar posao od juce.Pa da pocnemo:


Atalanta v AC Milan
Tip: 2
kvota:1,70    8/10                Prekinuto  ??? ???
Gamebookers



Atalanta se protiv Milana i ne snalazi bas dobro.Prosle godine su prekinuli niz neuspeha  pobedom od 2:0.Pre toga Milan je bio dominantnija ekipa na gostovanju u Bergamu.Za sada Atalanta igra odlicno i kod kuce nisu doziveli poraz 2-3-0 uz gol razliku 8:5.Sa druge strane Milan jedna od najboljih ekipa na gostovanjima,imaju skor 3-1-1 uz gol fantasticnu gol razliku 15:4.E sada zasto sam se odlucio ovde za 2?
Postoje dva razloga. Prvi je zato sto je Milan mnogo opasniji kao gost sto je pokazao vise puta ove godine jer jednostavno to je ekipa koja se ne snalazi dobro sa ekipama koje se brane sa 10 igraca i u toj  situaciji Inzagi i Gilardino koji su u losoj formi se i ne snalaze.I jos jedna stvar kod takvog nacina igre,Kaka(citaj,najbolji igrac na svetu) ne moze da dodje do izrazaja.
Drugi razlog je povratak mog omiljenog igraca na teren posle duze pauze.On sigurno nije u nekoj formi ali jednostavno to je igrac koji je neponovljiv i koji moze da resi svaku utakmicu i za razliku od Gilardina mnogo bolje koristi ukazane prilike.Ekipa igra mnogo bolje kad je on na terenu,to se videlo mnogo puta pa i prosle godine kada je Milan imao problema sa postizanjem golova i posle njegovog dolaska u klub Milan je zavrsio na 4 mestu.Tako ce biti i sada,od danas Milan pobedjuje i na gostovanjima a mislim da sa Ronaldom pocinju i kod kuce da pobedjuju.Mozda je malo navijacki ali ovde jak ulog 8/10.




Real Madrid v Mallorca
Tip: over 3,5
kvota: 2,60     7/10       FT 4:3   :D :D
Iberobet



Ova utamica mi se bas svidja.Real je moj omiljeni klub i ekipa koja uvek igra na gol vise.Za mnoge je bio iznenadjenje rezultat u ligi sampiona protiv Olimpijakosa od 0:0.To se nece ponoviti jer mislim da Real ne moze da odigra tri utakmice bez golova jer je i u proslom kolu Primere pretrpeo poraz od Sevilje od 2:0Majorka se pokazala u vise navrata da je nezgodan rival i mislim da ce to biti i ovoga puta.Real odlicno igra na svom terenu,imaju maksimalan ucinak 5-0-0 uz gol razliku 12:3 sto je u proseku 3 gola po mecu.Majorka solidna na strani uz 1-3-1 sa malo slabijom gol razlikom 5:6.Bez obzira na sve ovde sa se odlucio za over 3,5 u skladu sa tradicijom kao i podatkom da Real na 2 poslednje utakmice nije postigao gol.Majorka ce platiti za sve ali sam siguran da ce i oni postici bar jedan gol.
Poslednjih 5 meceva ova dva rivala na Santijago Bernabeu:

17.06.2007    D1 Primera Division    Real Madrid    Mallorca    3-1
02.10.2005    D1 Primera Division    Real Madrid    Mallorca    4-0
23.01.2005    D1 Primera Division    Real Madrid    Mallorca    3-1
08.05.2004    D1 Primera Division    Real Madrid    Mallorca    2-3
03.05.2003    D1 Primera Division    Real Madrid    Mallorca    1-5


Ubedjen sam da ovde dolaze golovi i to over 2,5 10/10 ali zbog slabije kvote i cinjenice da sam u minusu i crvenoj zoni moram hrabrije i zato over 3,5 i to 7/10.

Toliko od mene za danas,pozdrav svima i puno srece. ;)


 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana