News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 03:06:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

krko

Quote from: Neshone on April 07, 2010, 06:34:03 PM
Brate krko sta si odigrao ono na Bajern ja ne razumem :((( Jel 4+ ???



pa 2 na bayern,, pardon sam sam vidio ubacio sam kvotu na mjesto tipa, evo ispravio sam valjda je to doizvoljeno, jbg zajeb  ;D

El Fenomeno

Dobio sam potvrdu od Unibeta da bi takmicari koji su osvojili nagrade za prosli mesec trebali da dobiju svoj novac do kraja dana na svojim Unibet nalozima.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

novac stigao.ipak se prijavljujem na slijedece takmicenje ;) ;D

El Fenomeno

Dobro je, ispostovali su da ce biti danas do kraja dana.
Zahvaljujem se ljudima sa Unibeta kao i clanovima naseg foruma koji su vlasnici sajta Pokerigre.rs koji su nam pomogli u organizovanju takmicenja. Nadamo se da cemo ponovo organizovati nesto slicno u narednom periodu.

A sad da se okrenemo ovom takmicenju gde je BET365 glavni sponzor.  :)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

a kak si znao da cu se predomisliti  ;)
znao sam da je ovaj man bio poklon danas.

Ravnjak

bravo za ferarija i njegovu prognozu.ali nadam se da ce nesto promasiti da izgubi neki bod :P

Ernests_Gulbis


Ravnjak

haahaha ja moram biti prvi na forumu u dugovima sam tako da samo sigurice gadjam :P

Neshone

Krko brate sto ne stavi ti tih 4+ sto sam rekao :P nema od tvoje dvojke nista :)

El Fenomeno

Nije krko ali je zato ivan-dzo iskusno opalio na golove i vec posle prvog poluvremna se smeskao...!  ;D
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ravnjak

bogami bice gusto ovaj mjesec za nagrade  ::)

delpjero


Angell

Upozorenje clanu balulec, ali i ostalim takmicarima. Svi nepotpuni tipovi za takmicenje bit ce odbijeni odnosno racunat ce se negativan skor. U ovom slucaju odnosi se na nedostatak kvote koju takmicar balulec nije napisao. Zbog velike kolicine tipova, propustili smo to te nismo uocili da nedostaje kvota :(
Ja sam naknadno upisao prosjecnu kvotu sa http://www.oddsportal.com/ te ce tip bit priznat.

Jos jednom molim sve clanove, ako uoce neke nepravilnosti, da slobodno to prijave.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Evo vam i trenutno stanje tabele bez posljedna dva tipa koja jos nisu odigrana. Stavio sam samo one koje su u zelenom.
Sutra ide normalono full tabela kad svi parovi zavrse.

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Ma usra Bayern sa onih prvih 10min, gdje primise 2 gola, da su izdrzali makar pola sata pobijedili bi.
Pa u drugom su ih razvalili, Roben i Ribery.

Danas imam dobar osjecaj  ;D