News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 03:10:31 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari vezani za takmicenje!

Started by El Fenomeno, April 02, 2010, 12:20:54 AM

Previous topic - Next topic

delpjero

otvori ti ako imas vec spreman par.
samo tamo gore desno klikni na new topic. postavi datum za naslov i iskopiraj par a admin ce sutra to urediti



dragands

imam i ja, a ne mogu da otvorim tmu ko ranije!!  :'( :'( :'( :'(

dragands

ne može sada ko hoće da otvori temu koliko ja znam

dragands

ovaj forum samo nek greške prijavljuje. ne mogu da pogledam jučerašnje tipove i da postavim današnji.

El Fenomeno

Nisu to greske vec smo morali da odradimo upgrade baze. Sve to je trajalo manje od pola sata i sada je sve ponovo u funkciji.
Sto se tice nagrada ocekujem da bi to moglo da bude sutra, najkasnije do cetvrtka.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#37
Quote from: FILIP123 on April 06, 2010, 11:48:44 PM
Stavio sam Zeballos da dobije 2:0. Zeballos je dobio 1. set sa 1:0 ali u drugom setu njegov protivnik je predao mec. Kako se to racuna i kako da u buduce pisem skor kad postavljam tipove?  ???

Da si igrao na pobedu Zeballosa tip bi se racunao. Posto si igrao tacan rezultat a mec je prekinut ovaj tip se ponistava tako da nece uci u skor.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

FILIP123

Pa
Quote from: Admin on April 07, 2010, 02:05:20 AM
Quote from: FILIP123 on April 06, 2010, 11:48:44 PM
Stavio sam Zeballos da dobije 2:0. Zeballos je dobio 1. set sa 1:0 ali u drugom setu njegov protivnik je predao mec. Kako se to racuna i kako da u buduce pisem skor kad postavljam tipove?  ???

Da si igrao na pobedu Zeballosa tip bi se racunao. Posto si igrao tacan rezultat a mec je prekinut ovaj tip se ponistava tako da nece uci u skor.

Pa da , pretpostavljao sam :) . Tako to ide , kvota 1 . Znaci kada danas pisem novi par , pisacu ope skor 0/0 ?

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Molim takmicare, Jolerus i austin100 da u ovoj temi postaju linkove sa rezultatima za njihove jucersnje tipove, jer ja imam problema, tj nemogu da ih nadjem ???
Hvala :)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Mec tenisa izmedju M.Fish - C.Niland je otkazan. http://www.livescore.com/tennis/

A ovaj fudbal kao da je u zemlju propao, nigde rezultata... :-\
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

FILIP123

Evo jedne napomene , da ne bude zabune posle : utakmica Japan - Srbija po
*nasem vremenu igra se u 12:20 , a po bet365 11:20
* kada sam ja stavljao par kvota je bila 1.80 ,  a sada je pala na 1.75

Pozz!

FILIP123


Ravnjak