News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 08:21:13 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pocetnik

Started by IvAn xC, April 07, 2010, 01:49:36 PM

Previous topic - Next topic

IvAn xC

Ja stvarno ne vidim temu za prestavljanje, pa nek admin prebaci ovo gde treba.Nov sam ovde i zanima me neki sajt sa rezultatima iz prethodnih 10-ak kola sa poluvremenom ili jos bolje sa statistikama za golove na poluvremenu.Unapred hvala.

Angell

Pozdrav i dobrodosao na forum :)
Sto se tice sajtova sa statistikama i kvotama betexplorer je jedan od boljih, evo link http://www.betexplorer.com
Pozivam te, ako vec nisi, da se prijavis i na takmicenje.
Ako imas jos nekih pitanja slobodno pitaj.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Ovde ces sigurno naci ono sto te zanima http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=23.0

dobrodosao na forum
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

IvAn xC

Hvala na dobrodoslici.Nasao sam ono sto sam trazio.(u vezi takmicenja) Iskreno malo mi nije jasno, ali ni ne treba mi objasnjenje jer nemam vremena za kuckanje.A i ne igram klasicne tipove 1x2, ds...vec otprilike golove na poluvremenu, pa sam zato ono i trazio.Forum je super 8)Zanima me da li u nekom podforumu moze da se otvori topic i postavi odredjena utakmica ili vise njih i da se komentarise...

El Fenomeno

Svi sportovi su podeljeni tako da npr. imas deo za fudbal http://forum.bonustipovi.com/index.php?board=48.0 koji je podeljen po ligama. Svoj tip napisi tamo gde mu je mesto pa cemo ga rado svi komentarisati.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

IvAn xC

Quote from: Admin on April 07, 2010, 04:07:45 PM
Svoj tip napisi tamo gde mu je mesto pa cemo ga rado svi komentarisati.



Ok.Nadam se da nema problema sto sam -18, iliti 15. ::)

El Fenomeno

Sto se nas tice nema nikakvih problema.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

T.o.r.c.a.

Evo i ja došao da se malo uključim u rad foruma.... :D :D :D..Nadam se da ćemo dobro vrijeme provoditi.......
Pozzzzz. svima....... ;)

El Fenomeno

Dobro nam dosao i puno srece ti zeli urednistvo sajta!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

T.o.r.c.a.

hvala lijepo na dobrodošlici ::) ::).......Evo posta sam i svoj prvi post na takmičenju nadam se da to tako ide ??? ??? ??? Ako nije onda ću da vježbam za sledeći mjesec...... :D :D :D
POzzzzzzz