News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 09:35:14 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana , 08.11.

Started by Petar, November 08, 2007, 01:27:00 PM

Previous topic - Next topic

Petar

20:15 Dinamo – Basel
tip 1
@2,10 10/10
Supersport


Dinamo na Maksimiru do?ekuje Basel u drugom kolu skupine F kupa Uefa.U prvom kolu Dinamo je bio slobodan dok je Basel na doma?em terenu pobijedio Rennes 1:0 i sa tri boda je trenutno prvi na tablici.Dinamo je nakon dugo vremena uspio ostvariti neki zna?ajniji uspjeh u Europi i ovo je posljednja šansa ove generacije da ostvari nekakav uspjeh u euro kupovima prije prodaje Modri?a i ostalih zvijezda.Dinamo suvereno vlada u HNL – u i tu prakti?ki ve? osigurali naslov prvaka tako da im euro nastupi mogu biti prioritet.U posljednjoj utakmici pobjedili su Cibaliju u Vinkovcima 2:1 , dok je Basel na doma?em terenu pobijedio Grasshopperse 2:0.Ovo je susret dvije mom?adi sli?ne kvalitete ali u takvom odnosu snaga ipak dajem prednost Dinamu.Plavi predvo?eni Lukom Modri?em  i nošeni Maksimirskim tribinama mogu pobijediti Basel koji je ipak dosta oslabljen u odnosu na prošle sezone odlascima velikih zvijezda poput Petri?a , Rakiti?a , Kuzmanovi?a...Trener Ivankovi? kaže da mom?ad nema imperativa ve? je prisutna samo njihova velika želja za pobjedom.Modri su velikom predstavom protiv Ajaxa u Amsterdamu pokazali da se mogu nositi s europskim mom?adima.Nošeni punim tribinama uz prave nastupe zvijezda poput Modri?a i Mandžuki?a mislim da Dinamo može ubilježiti pobjedu koja ?e ga pribiližiti tako dugo o?ekivanom prolje?u u kupu Uefe.

_________________________________________________________________________________________

15:30 Junhui D.-Maguire S.
tip 1
@1,65 10/10
Supersport


U osmini final Northern Ireland Trophyja sastaju se dva igra?a koja su u posljednje vrijeme u vrlo dobroj formi.Junhui se nakon kratke krize ponovno vratio na razinu na kojoj je prije igrao , a takva igra mu je donjela i naslov pobjednika na ovom turniru prošle godine.Centuryje pravi kao od šale i vjerovatno je u najboljoj formi od svih igra?a na turniru , samim time i favorit za još jedan naslov.Maguire je protivnik koji je u dobroj formi i kojeg je svatko htio izbje?i i ovo ?e sigurno biti veliki susret.Maguire tako?er igra dobro u posljednje vrijeme , oravi jako malo pogrešaka i daje svojim protivnicima jako malo šanse.Ipak kad sve sagledam dajem prednost Junhuiju jer mislim da je kvalitetniji i konstantniji igra? od Maguirea.O?ekujem dosta neizvjestan me? ali na kraju ipak pobjedu Junhuija.



1W 4L profit: -32,00 units


crazy_serbs

#1
Hapoel tel Aviv - Totenham 2 9/10


totehem je po meni za 2 klase bolji od Hapoela , dolaze bez nekih velikih problema sa povredama i izostancima , izostaju im za ovaj mec 4 igraca King, Rocha, Bale i Gardner
Totehem je doveo novog trenera,bivseg trenera Sevilje koji je dosad osvajao 2x Kup Uefa mislim da ce krenit od prvog minuta da napda

Hapoel je u igrackoj krizi posto se nalaze na dnu Izraelske lige trenutno su zadnji uz 5 poraza za redom.
Suspendovan su im tri igraca zbog izlaska (nocne klubeve sta ja znam cega sve  ;D) imaju problema sa povredam i sunspenzijam te igrace ce verovatno zameniti mladji igraci koji do sad nisi dobijali priliku da zaigraju

ne bi bilo lose probati jos : 2-2 7/10 , H2 7/10 i 3+ 9/10
smoking hill

crazy_serbs

#2
Quote from: crazy_serbs on November 08, 2007, 02:47:03 PM
Hapoel tel Aviv - Totenham 2 9/10[/color]


totehem je po meni za 2 klase bolji od Hapoela , dolaze bez nekih velikih problema sa povredama i izostancima , izostaju im za ovaj mec 4 igraca King, Rocha, Bale i Gardner
Totehem je doveo novog trenera,bivseg trenera Sevilje koji je dosad osvajao 2x Kup Uefa mislim da ce krenit od prvog minuta da napda

Hapoel je u igrackoj krizi posto se nalaze na dnu Izraelske lige trenutno su zadnji uz 5 poraza za redom.
Suspendovan su im tri igraca zbog izlaska (nocne klubeve sta ja znam cega sve  ;D) imaju problema sa povredam i sunspenzijam te igrace ce verovatno zameniti mladji igraci koji do sad nisi dobijali priliku da zaigraju

ne bi bilo lose probati jos : 2-2 7/10 , H2 7/10 i 3+ 9/10


Hapoel Tel Aviv    0 - 2    Tottenham   proslo H2 , Proslo 2-2 samo 3+ nije sve ostalo je proslo znaci sve u svemu dobar pocetak


1W 0L profit: 5,4 units
smoking hill