News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 06:25:45 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 13.02.2010.

Started by El Fenomeno, February 13, 2010, 12:00:32 AM

Previous topic - Next topic

nemsy

#15
br.4
skor:3/3
vreme:19:45
Par:SC Heerenveen - Ajax    FT 0:2
Tip:2
kvota:1.67
kladionica: UNIBET

Analiza:
Ajax u usponu forme , Pantelic je ponovo onaj stari sto je pokazao u prethodnom kolu i to protiv Twetea.Herenven nema sta da trazi u duelu sa Ajaxom.Mislim da ce cak Jol dati priliku Sulejmaniju posto je u njihovom poslednjem susretu Ajax pobedio sa 5:1 pa mislim da je ovo sigurna pobeda Ajaxa.A Ajax mora dalje dalje nastavljati bez kikseva protiv ekipa na koje su kao Herenven na 14 mestu ako misli da pretekne PSV i Twente.

BokiZr

#16
br.005
skor:4/4
vreme:19:00
Par:Monaco-Marseille   FT 1:2
Tip:2
kvota:2.2
kladionica: UNIBET

Analiza: Danasnja utakmica i moj tim Marsej dosta mi zvuci ne pouzdano posle kup utakmice u kojoj je Lens prosto pocistio a isto tako i domaca ekipa Monaka ipresionirala je zvanicnog prvaka Bordoa i porazila ga je na njihovom terenu. Ali mislim da je ekipa Marseja ipak mnogo bolja i objektivno jaca. Domaci bez Parka,koji uglavnom igra usamljenog napadaca i ovo je velik nedostatak za veceras. Luco Gonzales se veceras vraca u tim. Hrabro ali marsej mora da dobije. Moj tip 2

Ernests_Gulbis

#17
br.3
skor:0/2
vreme:04:00 (14.02.)
Par:Roddick, A-Querrey, S   FT 2:6, 7:6, 7:6
Tip:2
kvota:4.10 (4.00)
kladionica: UNIBET

Analiza:Dva miljenika publike sastaju se u polufinalu turnira u San Joseu.Ocekuje se mec sa mnogo kratkih poena,efektivnih asova gdje samo par lopti,par dobrih servisa mogu odluciti pobjednika.Roddick i Querrey su u proslosti 4 puta odmjeravali snage,a Andy je 3 puta izlazio kao pobjednik.Over je ovdje mozda i najsigurnija opcija,jer ce sigurno doci do tie-breaka,medjutim kvota na mladjeg amerikanca je veoma primamljiva tako da cu i ovaj put kontrirati Roddicka,koji se dokazano pati sa ovakvim tipovima igraca.Podsejtimo da je na US-u izbacen od Isnera.Ovdje ce servis i posebno retern da odluce pobjednika,nista vise nista manje.Dva totalno identicna igraca,s tim sto Roddick iza sebe ima bogatu historiju,dok je Sam igrac u nastajanju,nova nada americke teniske skole.Sam Querrey,Tip 2,Sretno.

Hare88

#18
br. 3
skor: 1/2 (+95)
vreme: 20:45
Par: Sampdoria - Fiorentina     FT 2:0
Tip: X
kvota: 3,10
kladionica: UNIBET

Analiza: Veoma zanimljiv duel 24. kola italijanske Serije A a sastaju se Sampdoria i Fiorentina. Kako je Sampdoria počela ovu sezonu, svi su mislili da mogu neÅ¡to ozbiljnije uraditi Å¡to se tiče Å¡ampionske titule, meÄ'utim vrijeme je pokazalo da to nije realno te da je maksimalni domet ove ekipe borba za mjesta koja vode u Evropsku ligu. Nakon niza loÅ¡ih rezultata, opet su se probudili te slavili u Udinama i u Sieni a kući je savladana Atalanta. Znači, veoma dobro su apsolvirali ekipe koje se bore za opstanak ali večers u Genovu dolazi ekipa sredine tabele koja po svim parametrima ne zaslužuju tu poziciju već gornji dio. Istina, imaju i utakmicu manje sa Milanom na svom terenu tako da bi se uz tu pobjedu vrlo lahko mogli priključiti Sampdoriji i ostalim ekipama. U prvenstvu 4 kola ne znaju za pobjedu, posljednji put su pobijedili Bari kući 2:1, dok su u Kupu dogurali do polufinala gdje su se susreli sa Interom i izgubili prvu utakmicu u Milanu 1:0. Mislim da Fiorentina neće izgubiti večeraÅ¡nji meč, a isto tako sam dojma, iako su domaćinska ekipa - nemaju nijedan poraz kući, da Sampdoria neće nastaviti pobjednički niz pa se tako logički nameće nerijeÅ¡en rezultat. Za Sampdoriju sigurno neće nastupiti Castellazzi i Cassano jer su povrijeÄ'eni, Rossi je suspendovan dok je isti slučaj sa Mutuom kod Fiorentine jer je opet pao na doping testu te mu je upitan nastavak karijere.

chale86

#19
br.1
skor:0/0
vreme:21:00
Par:Lion-Lens
Tip:H1
kvota:2.50
kladionica: UNIBET

Analiza:
Lion ima odličnu ekipu samo bila je malo kriza par loÅ¡ih rezlutata ali polako izlaze iz krize mislim da će danas opravdati ulogu favorita sa ubedljivom pobedom. Lens je ekipa koja je pri dnu tabele i bori se za opstanak u ligi a lionu su neophodni bodovi za mesto koje vodi u ligu Å¡ampiona zato mislim da će lion ući u ovu utakmicu 100% spremno i angažuvano i da će slaviti sa dva ili viÅ¡e golova razlike. U zadnja dva meÄ'usobna susreta koja su se odigrala u lionu bilo je 3:0 za lion u oba susreta pa zaÅ¡to ne ponovili i danas.


Tip odbijen jer je vec uzet od strane drugog takmicara/Admin