News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 05:55:32 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 11.02.2010.

Started by delpjero, February 11, 2010, 12:20:35 AM

Previous topic - Next topic

delpjero

Takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.02.2010. a zavrsava se 28.02.2010. Srecno!

___________________________________________________________________

br 6
skor 3/5
vreme 18:45
par: Marousi - Partizan    FT 57:49
tip: under 145.5
kvota: 1.90
kladionica UNIBET


ocekujem tvrdu, krajnje neizvesnu utakmicu sa jakim i cvrstim odbranama, i naravno sa malo koseva.
dule vujosevic je poznat kao trener koji forsira cvrstu odbranu i partizan ce pokusati da svede domacina
na mali broj poena. partizan nije mnogo efikasan a kada se toj cinjenici doda i podatak da im nece igrati
najbolji i najefiksniji igrac alex maric i ne ocekuje se puno poena ni od gostiju. mislim da je utakmica isuvise
vazna i za jedne i za druge pa ocekujem odredjenu nervozu i grc kod graca oba tima koji ce dovesti do malo
nepreciznosti, dovoljne da bude manje od 146 koseva.

BokiZr

#1
br.003
skor:3/3
vreme:18:45
Par:Marousi-Partizan   FT 57:49
Tip:1H(-4.5)
kvota:1.95
kladionica: UNIBET

Analiza:Partizan je u euforiji pobedivsi Pao i Barselonu ali danas na vrucem terenu gostuje u Marusiju. Domacin Marusi u nedeljnom derbiju prosto je rasturio Olimpijakos i u fantasticnoj atmosferi docekuje prve u grupi. Mislim da Beogradjani nemaju snage suprotstaviti se grcima. Jedina opreznost kod ovog para je trener Partizana Dusko Vujosevic i kod ovog para jedino me on moze iznenaditi postavkom igre. Ali mislim da ni to danas nece biti dovoljno. Marusi pobedom bi dosao na isto bodova kao i Partizan i u zavrsnici mogao da ucestvuje ravnopravno za final four. Partizan bez Aleksa Marica koji je fantasticnom igrom u poslednjim utakmicama gotovo donosio tu prevagu. Marousi ako dobija bice i preko hendikepa a to je moj danasnji tip.

perolozac

#2
br.02
skor:1/1  +90
vreme:18:45
Par:Marousi-Partizan
Tip:  1.četvrtina Hendikep    Maroussi       -1,5          
kvota:1.9
kladionica: UNIBET

   
Ja cu ovde uzeti domacina, iako se ne ocekujem vruca atmosvera na tribinama, iako se ne moze se ocekivati nekakva sistemacka-totalna, organizovana kosarka od Marusija kao od Panate i Barse iako mada ne mora da znaci da oni oni nisu bez glave i repa, grci nisu apsolutni favoriti..to su neke stvari koje ocigledno ne leze Partizanu ove sezone. Sjetite se samo otpisanog Orleanaisa i partizanovog grca u drugom poluvremenu, dosta mi mireise na to.
Partizan uradio velika djela bez daljneg skinuo skalp velikima-zasluzeno, medjutim nista manja nije uradio ni Marusi i potvrdio odlicnu formu i pokazao da nisu nimalo naivna ekipe, uzeti u 4 dana dva najvece grcke ekipe nije mala stvar kao ni izgubiti u Barseloni samo -10, a koliko je to povoljan rezultat za ostrednje ekipe videcete u buduce...
Za mene cista pobjeda domacih(u pitanju fajterska, fizicki jaka ekipa ali koliko samprimjetio imaju i nekoliko sutera spremnih da izdivljaju) sudije ce vjerovatno dozvoliti cvrstu domacinsku igru , smatram da ovu ekipu Partizan bez pionirskog sudjenja ne mozemo pobediti na tucu. Drugo, dobio je Parti. dve tjesne zavrsnice uzastopno i nisu bas toliko jaki da startujeu sa 3-0 u Top 16 Evrolige.


Tip odbijen jer igra na cetvrtine se smatra specijalnim tipom a to nije dozvoljeno pravilima/Admin

Hare88

#3
br. 1
skor: 0/0
vreme: 19:30
Par: Bursaspor - Fenerbahçe    FT 3:1
Tip: X
kvota: 3,30
kladionica: UNIBET

Analiza: PoÅ¡teni Turci će večeras odigrati posljednju utakmicu četvrtfinala nacionalnog Kupa sa već poznatim polufinalistom jer je Fenerbahce prvu utakmicu rijeÅ¡io u svoju korist rezultatom 3:0 i mislim da neće prokockati veliku prednost stečenu u prvom meču. Ide im u korist Å¡to su njihovi najveći rivali Galatasaray sinoć ispali od Antalyspora zbog viÅ¡e primljenih golova na domaćem terenu te im je sada otvoren put do Kupa a možda i do duple krune. VečeraÅ¡nji meč i tip je čisti osjećaj ali takoÄ'er mislim da neće biti čistog posla Å¡to se tiče ove tekme jer su Turci poznati po čudnim rezultatima i prelazima. Najavljeno je da će Fener igrati u izmjenjenom sastavu odmarajući nekolicinu glavnih igrača jer sezona je duga a kreće i EL te dueli sa francuskim Lilleom. Kvota je veoma primamljiva pa kontam da bi obje ekipe i ljudi koji stoje iza njih bili zadovoljni sa nerijeÅ¡enim rezultatom.

the_kladionicar

#4
br. 4
skor: 1/3
vreme: 20:30
Par:  Caja Laboral Baskonia-Khimki BC(+6)    FT 71:82
Tip: 1H
kvota: 1.7
kladionica: UNIBET

Analiza:

Trece kolo grupe H top 16 faze evrolige, Caha Laboral, docekuje ruski Himki, koji imaju po jednu pobedi, i jedan poraz u top 16 fazi, i ova utakmica donekle odlucuje ko ce od ova dva tima u cetvrtfinale, jer mislim da je Olimpijakosu zagarantovano mesto, posle sinosnje pobede, nad Cibonom, a Cibona je po meni vec otpisana, tako da Caha Laboral ako misli da prodje dalje, ne bi smela da kiksni kod kuce od direkntnog rivala za prolaz. Obe ekipe su izgubile od olimpijakosa i pobedile cibonu. Mislim da ce veceras presuditi domaca dvorana, a mislima i da je kvalitet na strani domacina, koji su na fantasticnom drugom mestu najjace evropske lige, iza Barse.