News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 12:22:12 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 12.02.2010.

Started by El Fenomeno, February 12, 2010, 12:48:31 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.02.2010. a zavrsava se 28.02.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mikica

#1
br. 6
skor: 3/5
vreme: 20:45 h
Par: Empoli - Ankona   FT 3:0
tip: 1
kvota: 1.95
kladionica: UNIBET

Analiza: U prvoj utakmici 25. kola Serije B sastaju se 8. plasirana ekipa Empolija sa osvojenih 34 bodova i ekipa Ankone, koja se nalazi na 4. mestu sa osvojenih 40 bodova. Empoli dosta dobro igra na svom stadionu i u dosadašnjem utakmicama u prvenstvu nije doživeo poraz, ostvario je skor od 8 3 0 uz gol tazliku 22:8, što ukazuje na to da igrači imaju neki poseban motiv kada igraju pred svojim navijačima, dok je ekipa Ankona dosta loša na gostovanjima i do sada su ostvarili skor 3 1 8 uz gol razliku 12:19 i spadaju u grupu od sedam najlošijih gostujučih timova u ligi.
Njihovi dosadaÅ¡nji rezlutati su dosta izjednačeni. Gledajući rezultate od sezone 2000/2001 godine, odigrali su 10 utakmica, računajući i kup, i skor je 5 0 5 uz povoljniju gol tazliku za ekipu Empolija od 18:13, ali ono Å¡to posebno privlači pažnju je da su pobeÄ'ivaala ekipa koja je domaćin, sem u proÅ¡loj sezoni, gde su obe pobede ostvarile ekipe koje su gostovale, tako da mi se čini da igraju 3 za 3, a poÅ¡to je u prvom delu prvenstva pobedila ekipa Ankona kao domaćin, mislim da je sada na redu pobeda Empolija, kao domaćina.

Neshone

#2
br. 7
skor: 3/6
vreme: 20:30
Par:  Borussia Mönchengladbach-Nürnberg   FT 2:1
Tip: 1
kvota: 1.95
kladionica: UNIBET

Analiza:

Veceras Borusija iz Mönchengladbacha ceka kod kuce prezadnji tim sa tabele, a i svi znamo kako su i najjaci prolazili u Mönchengladbachu Werder je proslo kolo izgubio a i salke je ostavio sve bodove ... Danas Nurnberg gostuje i mislim da nema apsolutno nikakve sanse za ijednim bodom. Borusia ima skor kuci 5 2 3 dok gosti imaju skor 2 2 7 mada su prilimili 22 pogotka u 11 Meceva sto puno. i posle herte najvise su vadili loptu iz sopstvene mreze... A Mislim da danas nema od postizanja pogotka nista jer Borusia ima dobru odbranu ...

Borsia igra dobro kuci i samo je gostovanja zezaju pa je sada na 13 poziciji. A cvrsto igraju kuci sto se vidi da je postignuti broj golova mali za njemacku ligu...
Danas i igraju utakmicu koja bi im mogla doneti dobar napredak na tabeli sto bi bio dobro jer je blizu crte za ispadanje ... A samo je pitanje kad ce Herta poceti da igra i ko ce pasti na njeno mesto u dnu...

Borusia danas mora do pobede !!!!!!


Srecno svima ...

djoleftn

#3
br.2
skor: 1/1
vreme: 20:00
Par: FC Volendam - AGOVV Apeldoorn   FT 0:1
Tip: 1
kvota: 2.00
kladionica: UNIBET

Analiza:  

U prvom delu sezone ova dva tima su odigrali nereseno 2:2, a mislim da je realno Volendam bolja ekipa iako je na tabeli 5 bodova iza AGOVV-a,kod kuce igraju relativno dobro i imaju skor 5-4-4..

Timovi iz sredine tabele druge holandske lige mogu svakoga da dobiju ali i da izgube od losijih ekipa! AGOVV je izgubio 2 od tri poslednja gostovanja, i to od Ajndhovena i Mastrihta koji su losije dosta plasirani na tabeli,pa mislim da ce i ovu! Ako veceras dobije Volendam ce se prikljuciti grupi timova u gornjem delu tabele gde im je i mesto! Timovi su dosta izjednaceni ali mislim da ce presuditi prednost domaceg terena...
Volendam je u poslednjim kolima kuci ispratio Telstar-a i Haarlem-a sa 5 i 6 golova u mrezama!

Ocekujem utakmicu sa dosta golova i sigurnu pobedu Volendama!

Srecno!




perolozac

#4
br.2
skor:1/1
vreme:20-15h
Par: Bosna-Helios   FT 66:55
Tip: Bosna
kvota:1.54
kladionica: UNIBET


Ovde je sve jasno, radi se o dva tima sa samog dna NLB lige.
Slovenci imaju 2 pobjede vise, pobjedili su u prvom mecu +6 i ovde jednostavno dolaze da se brane, tj da odbrane tih +6 , kako bih bili u prednosti kod izjednacenog br bodova , do kojeg bih moiglo doci. I nima je bitno da ne izgube sa dvocifrenom razlikom, dok Bosni igra samo pobjeda, ovo im je neka vrsta poslednje mec lopte.

Gledao sam par puta ove sezone Bosna mi u ovom trenutku izgleda bolja ili manje losija, uz domaci teren to mora biti presudno, iako ni slovenci nizu za podcjenu!
Bosna je nedavno smenilu trenera , doveli par kvalitetnih igraca ali tezak raspored i novi sistem je ucinio da ne izvuku povoljan rez, dolazi im sada idealan protivnik koji takodje kuburi sa izdanjima, ma idealna prilika da se prekine post Sarajlija.
U domaćem taboru nema povrijeÄ'enih igrača!

Josip_17

#5
br.3
skor: 1/2
vreme:03:05
Par: Colorado - Phoenix   FT 2:1
Tip: 1
kvota: 2.15
Kladionica: UNIBET

Analiza:
Kao sto sam i prije rekao Colorado je jedna od najjacih ekipa ove sezone u nhl-u i ja misli da ce oni daleko dogurati u playoffu. U zadnjih 10 susreta Colorado ima 6 pobjeda i 4 poraza dok Phoenix ima 8 pobjeda i 2 poraza. Po formi su i jedni i drugi dobri ali Colorado je povezao 3 pobjede i ja mislim da ce nastaviti tu seriju jer oni imaju motiva u ovome susretu . U diviziji zauzimaju trenutno 6 mjestu s tuim da je phoenix 4 ali razlika je samo 5 bodova s tim da Phoenix ima dvije utakmice vise i ja misli da ce Colorado uci u playoff sa 4 pozicije. Ove sezone su odigrali 1 susret u kojem je Colorado pobjedio s 4:1 na domacem terenu tako da mislim da ce ovo biti jedna neizvjesna utakmica ali ja ipak dajem malu prednost domacinu i zbog toga ce moj tip za ovaj susret biti 1 .

Sretno svima!!!!!!!

Milicaja

#6
br.5
skor: 2/4 -35
vreme: 18h
Par:  Rot-Weiß Ahlen - Arminia Bielefeld    FT 0:1
Tip:X
kvota:3.45
kladionica: UNIBET

Analiza:

Prošli put me je Ahlen koštao poena ali po svemu sudeći nije bilo slučajno, u ovoj polusezoni su zaista bolji i rešeni da opstanu u Cvajti, tri kola su neporaženi, uzeli su bod protiv Kajzeslauterna i sva tri u Minhenu a izmedju toga pobeda protiv Oberhausena na svom terenu. Arminia igra promenjivo, uglavnom bodove osvajaju na svom terenu. Mislim da je bi u ovom momentu bilo nerealno da Ahlen veže tri pobede ali ne mislim ni da će da izgube, tradicija kaže da su svi njihovi mečevi na ovom terenu završeni nerešeno, miriše mi da će i danas da bude tako a kvota je više nego dobra da se ne proba.

pirlo

#7
br. 3
skor: 1/2
vreme: 20:45 h
Par: AC Milan    -    Udinese   FT 3:2

tip: 1
kvota: 1.55
kladionica: UNIBET

Kakav Milan-Strasan Milan!Moze svakoga da pobedi(Real),a moze i od svakog da izgubi(Cirih)!Ume da razocara kada se najmanje nadas,a da bljesne  prakticno kad svi dignu ruke od njega!U goste mu dolazi jedna od najmilijih ekipa kada je u pitanju upisivanje tri boda na svoj konto!Domacin se nalazi u krizi koja ga je mucila i na pocetku prvenstva,mada mu je igra na daleko visem nivou nego jesenas!Sto je pokazao i na prosloj utakmici protiv Bolonje kada je diktirao igrom i redjao sanse,ali nije imao srece da zatrese mrezu(dvaput precka pogodjena)!Udineze ne pleni nekom igrom,i tipicna je osrednja ekipa u "Serie A",jedini igrac koji se izdvaja je Tota di Natalea!Gost je u poslednje dve godine primio 9 golova!Pobedom bi domacin napravio sjajnu uvertiru pred utakmicu lige sampiona sa Mancesterom,a i da bi zadrazao kolike-tolike sanse za osvajanje "skudeta"!

Krdzolini

#8
br.2
skor:1/0
vreme:21:15
Par: Paços Ferreira-Sporting Lisbon   FT 0:0
Tip: over 2,5
kvota:2,30
kladionica: UNIBET

Analiza: Portugalska liga uh tradicionalno nezgodna za prognozu i kladjenje al evo ja cu danas bas njih izabrati za svoj drugi tip.
Paços Ferreira-Sporting Lisbon domacini imaju niz od 4 utakmice bet poraza dok je Sporting usao u malu krizu jer su uspjeli nanizati dva vezana poraza nakon serije pobjeda. Ovdje ce gosti ici na pobjedu to je sasvim sigurno al dali ce im to Fereira dopustiti pitanje je. Predvidjam otvorenu utakmicu sa puno golova pa cu ovaj put izbjeci prognozu pobjednika nego cu tipovati na over 2,5 kvota nije ni malo losa vrijedlio bi to iskorisiti. Do sada ove dvije ekipe nisu bile nesto bog zna golgeterski raspolozene al eto ja bas u ovoj utakmici predvidjam da ce napadaci biti na visini svog zadatka.

Pozdrav svima i sretno.

Hare88

#9
br. 2
skor: 0/1 (-100)
vreme: 20:30
Par: Nîmes - Le Havre    FT 1:1
Tip: X
kvota: 2,95
kladionica: UNIBET

Analiza: Duel dvije podjednake ekipe francuske Druge lige, Nimesa koji se nalazi na četvrtom mjestu sa 35 bodova i Le Havre koji se nalazi stepenicu niže, na petom mjestu, sa 33 boda. Treći Metz ima 37 bodova a to je mjesto za koje će se boriti ove dvije ekipe jer ono nosi ulazak u Prvu ligu. MeÄ'utim, trenutno su ove dvije ekipe u dijametralno suprotnim formama, Nimes u zadnjih 5 mečeva ima 4 pobjede dok Le Havre ima samo jednu pobjedu uz 2 poraza i 2 remija. Posljednji poraz je dosta udaljio Nimes od trećeg mjesta jer su izgubili od direktnog rivala, od ekipe Metza. Možda je to znak da je njihovoj seriji doÅ¡ao kraj te da sad slijedi mali pad u formi. Å to se tiče gostiju, vrijeme je da se njihova forma polahko podigne te će večeraÅ¡nji meč predstavljati dobar uvod za to. Å ta će se tačno desiti saznaćemo u narednim kolima pa zato večeras tipujem nerijeÅ¡en rezultat jer mi se nameće kao najlogičnije rjeÅ¡enje.

makadeba

#10
br.5
skor:1/4
vreme:01.00
Par:Arsenal Sarandi - Tigre   FT 0:2
Tip:1
kvota:1.95
kladionica: UNIBET

Analiza:

Jos jedan susret iz Argentinske premier lige. Posle 2 uzastopna poraza i to vrlo uverljiva domacin je izvojevao vrednu pobedu  u gostima nad timom Rasinga  sa cak 4:2. Ova pobeda pridonela je svakako za vracanje samopouzdanje domacina pred danasnjem susretu sa Tigreom koji isto tako ima vrlo nestabilnu formu i puno poraza. Domacin je u prednosti i zato sto kada su  do sada  igrali megusebno od 10 zadnjih skor je 8 pobeda izvojevao domacin od kojih svih 5/5 kod kuce i samo 2 poraza. Ti susreti isto tako imaju 50% zavrsetak sa 3+ i zato iz svega ovoga mislim da ce domaci izvojevati pobedu i polako time i pobeci iz opasne zone jer sada se nalazi na samom dnu ( 18 mesto ).