News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 30, 2024, 04:25:14 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 09.02.2010.

Started by El Fenomeno, February 09, 2010, 12:20:02 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.02.2010. a zavrsava se 28.02.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#1
br 4
skor 3/3 (+255)
vreme 18:15
par:Turk Telekom - Crvena Zvezda   FT 67:89
tip: 1
kvota: 1.60
kladionica: UNIBET



    turke samo pobeda ostavlja u igri kada je u pitanju plasman u četvrtfinale. Turk Telekom je finansijski jaka ekipa, popunjena na svim pozicijama u
timu. imaju 4 amerikanaca, meÄ'u kojima su glavne zvezde Dejmond Malet i Vilson Lamejn, a tu su i dva proslavljena veterana Serkan Erdogan i Husein Besok.
sve u svemu kompaktan tim sposoban da pobedi svakog protivnika a sada su pod imperativom jer su u prva dva kola izgubili oba meca. protivnik im je zvezda
koja igra po sistemu toplo-hladno jer su posle ubedljive pobede nad gran kanarijom porazeni od sirokog brijega. po mom misljenju zvezda nema neku ekipu
za velika dela a u ovom mecu pod znakom pitanja je nastup Kešelja i Videnova koji dosta znace ekipi a mislim da je i vreme da proradi balkanski sindrom
stoga tipujem na pobedu domacina

djordjem

#2
br 3
skor 0/2
vreme 16:30
par:Kladno - Sparta Prague   FT 2:4
tip: 2
kvota: 2.25
kladionica: UNIBET
Analiza: obe ekipe su u slaboj formi. Kladno u zadnjih 6 utakmica ima skor 0-3-0-3-0-0 a Sparta prag ima skor 0-3-3-0-3-3 sto cini Spartu prag favoritom u danasnjoj utakmici. Sparta prag zauzima 5 mesto sa 11 bodova i gol razlikom 2 dok je Kladno na 12 mestu sa 5 bodova i gol razlikom -5. Tako da sve ovo cini Sparu prag danasnjim favoritom.

perolozac

#3
br 1
skor 0/0
vreme  20:00
par:ALBA vs ARIS    FT 61:65
tip: UNDER 144.0
kvota: 1.9
kladionica: UNIBET



Alba ima dve pobede u drugoj rundi, digli su gas. Preciznije spustili ga, igraju daleko ozbiljnije u odnosu na prvu fazu kada su redali debele overe na ovo. Kako mi se cini da su se vratili svojim starim navikama, dve beton utakmice, obe ispod 140 , veceras ocekujem slicno, dolazi im Aris koji je lose usao u drugu fazu, sa dva poraza, takodje dve utakmice sa manjim br poena u domacem sampionatu takodje, pogotovo na strani slabija izdanja..konbinuju 68, malo.
Us avkom slucaju ocekujem jednu dosta tvrdu utakmicu, ALBA resava ovom pobjedom prolaz(najvjerovatnijer) dok gosti traze slamku spasa, ulog veliki, ne ocekujem srljanje.

Olja

#4
br. 3
skor: 0/2 (-200)
vreme: 20:45
Par: Man.City-Bolton    FT 2:0
Tip: H1
kvota: 2.14
kladionica: UNIBET

Analiza: Ovde očekujem pobedu domaćina sa bar dva gola razlike.
U ovom susretu kvalitet je na strani Gradjana kojima je ova pobeda neophodna da bi se održali u borbi za pozicije koje vode u Evropu, dok gosti vode borbu za opstanak. Bolton je u poslednjih 5 kola uspeo da zabeleži samo jednu pobedu i to protiv Barnlija 1:0. Pre tog susreta su izgubili od Arsenala 0:2 i remizirali sa Halom 2:2, a nakon te pobede su poraženi od Liverpula 0:2 i remizirali sa Fulamom 0:0 što govori o ne tako sjajnoj formi Wonderersa.
Ekipa trenera Manćinija je u prošlom kolu poražena na gostovanju Halu 1:2, pa zato verujem da će na ovoj utakmici pred svojim navijačima ići na iskupljenje. Man.City je prilično ubedljiv kao domaćin sa 8 pobeda, 3 remija i bez poraza u dosadašnjem delu šampionata. Od tih 8 pobeda kao domaćin, Man.City je 5 dobio u hendikepu: 2:0 Portsmouth, 4:1 Blackburn, 2;0 Stoke, 3:1 West Ham i 4:2 Arsenal. Realno bi bilo da se to dogodi i na ovom susretu.

Neshone

#5
br. 6
skor: 2/5
vreme: 15:00
Par: Fulham - Barnley(+1)    FT 3:0
Tip: H1
kvota: 3.00
kladionica: UNIBET
Analiza:

Danas se igra kolo premijer lige u kome Fulham docekuje Barnley. Svima je poznato kako Barnley igra u gostima i ida ima jedva jedan zaradjen bod. U poslednjih 5 meceva u gostima kada je igrao nije postigao niti jedan jedini pogodak a mislim da nece ni danas poznavajuci kakvu ekipu ima Fulham i da je odbrana jaka i da tek na 12 utakmica su primili tek 8 a Barnley je toliko dao na 12 utakmica. Odbrana Fulhama vazi za najbolju odbranu u ligi i uspeli su da prime malo poput celzija koji ima tako jaku ekipu.. .

Fulam se nalazi na 8 poziciji a najvise za to je zasluzan domaci teren na kom igra dobro uz skor 7 2 3 sto je odlizno.. . Kao sto sam rekao Barnley igra ocajno u gostima i ima skor 0 1 11 i najgora su gostujuca ekipa u ligi.. .


Mislim da danas moze Fulam da dobije sa vise od jednog gola razlike .. . Koeficient mi je jako dobar i vredi pokusati jer mislim da imaju sigurnu pobedu i da to je siguran prolaz.. . Fulam je bio u krizi sto je dokazao protiv porsmuta kog je savladao pre dva kola a proslo kolo je igrao nereseno u gostima protiv Boltona.. . Danas moraju do pobede jer su ovo sigurni bodovi.. .


Srecno svima .. ..

krko

#6
br.8
skor: 2/7(-365)
vreme: 20:45
Par: Portsmouth - Sunderland   FT 1:1
Tip: over 3.5
kvota: 3.90
kladionica: UNIBET

Analiza: Portsmouth ubjedljivo zadnji sa svega 15 bodova, skor 4-3-17 katastrofalan, Portsmouth trese velika finansijska kriza, klub je u dubiozi, igraci svakodnevno napustaju klub, a para nema. Gol razlika katastrofalna -22, 3 najgora u Premijer ligi, znaci da propuha ima na sve strane. Sa druge strane ekipa daje otprilike 1.5 golova na domacem terenu(ali i prima isto toliko), s obzirom da ovoga puta igraju protiv slabasnog Sunderlanda moglo bi se to i popraviti. Sunderland sa druge strane u opasnoj zoni samo 4 boda iznad zone ispadanja, ali i odlicnom prilikom da danasnjom pobjedom nad vec skoro otpisanim Portsmoutom dodju do 3 vazna boda. Odbrana Sunderlanda je takodje katastrofalna sa 41 primljenim golom, dakle ekipa u gostima prima vise od 2 gola po utakmici. No s obzirom da ce u ovom mecu sigurno ici na pobjedu, isto tako vjerujem da su sposobni i zabiti koji gol(statistika kaze u gostima daju 1), narocito ovako kriznoj ekipi kao sto je trenutno Portsmout, upravo to je i razlog zasto sam izabrao golove upravo na ovoj utakmici.

djoleftn

#7
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par:Coventry C.- Nottingham F.  FT 1:0
Tip:under 1.5
kvota:2.95
kladionica: UNIBET

Analiza:
Poznato je da je Nottingham F. na poslednjem ligaskom gostovanju doziveo tek prvi poraz u gostima ove sezone, od Derby-ja,bilo 0:1, (uz 9 remija), sto ih cini blagim favoritom i pred ovu utakmicu...ali u gostima daju malo golova,a jos manje primaju(9 primljenih na 14 utakmica)... Ocekujem i veceras tvrdu utakmicu sa eventualno jednim golom u mrezi...

Josip_17

#8
Br. 2
Skor 1/1
Vrijeme : 20:45
Par : Stevenage - Mansfield   FT 3:1
Tip : 2
Kvota : 4,30

Analiza:
Ovaj susret mi je prezanimljiv za odigrati prije svega privlaci me kvota koja je po meni postavljena nerealno jer nije tolika raszlika izmeÄ'u ovih ekipa tj. sastaju se drugoplasirana i cetveroplasiran ekipa na tablica i moglo bi se reci da se radi o derbiju kola ove konfederacijske lige u engleskoj .Razlika izmeču ova dva tima je 10 bodova u korist domacina koji je ove sezone na svom terenu iznimno uspjesan ima, ima 10 pobjeda i 5 remija uz niti jedan poraz uz dva uzastopna slavlja na domacem terenu, dok Massfield na gostujucim terenima ima 7 pobjeda, 1 remi i 8 poraza i trenutno je 9 po uspjesnosti na gostujucum terenima i forma mu je ocajno sto se tice posljedna 4 gostovanja samo 1 pobjeda. Ali ja smatram da ce se u ovome susretu dogoditi iznenaÄ'enje jer je vrijeme da i ekipa Stevenagea upise jedan poraz na svom terenu pa ja zbog toga moj tip u ovome susretu 2 .


Sretno svima

Futura

#9
br. 4
skor: 3/3 300
vreme: 20:45
Par: Alloa - Cowdenbeath   FT 2:1
Tip:1
kvota: 2.00
kladionica: UNIBET

Analiza:

Skotska druga liga, domaca Alloa trenutno u vrlo dobroj formi, cetiri utakmica bez poraza od toga tri pobede i gol razlika 6:3. Gosti u dragacijoj situaciji, 3 utakmica nisu pobedili, od cega poraza. Domaci su po meni favorit ne samo po trenutnoj formi i rezultatima nego i po kvalitetnijem sastavu. Isti rivali su igrali u Kupu pocetkom decembra prosle godine i domacin je pobedio sa minimalcem 1:0
Tradicija je takodje na strani Alloa-e, u 7 medjusobnih susreta imaju 5 pobeda i samo dva remija, valjda ce biti dovoljno za jedan minimalac veceras.

Milicaja

#10
br.3
skor: 1/2 -45
vreme:20:45
Par:Southampton - Milton Keynes   FT 3:1
Tip:1
kvota: 2.10
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sautempton nije izgubio na svom terenu od Miltona K jos od 1998. Od tada ima četiri pobede uglavnom sa viÅ¡e od gola ( tj samo je jedna bila manje 4:3 2006. ). Poslednji meč nije odigran tako davno, pre 20-ak dana i tada je Sauthempton pobedio kao gost 0:1.  u prvom meču polufinala  Johnstone´s Paints Trophy-ja, Å¡to daje Sauthemptonu dodatnu prednost. Retko gube kao domaćini i trebalo bi sve da urade da se večeras plasiraju u finale, verujem da neće čuvati prednost nego da će nastojati da je povećaju i otklone sve dileme koje bi recimo nereÅ¡en rezultat doneo.

pirlo

#11
br 1
skor 0/0
vreme 20:30
par:Bremen    -    Hoffenheim   FT 2:1
tip: 1
kvota: 1.62
kladionica: UNIBET

Sta reci o ovoj utakmici nego da je i za jednu i drugu ekipu spasavanje sezone!Sudar dveju ekipa trenutno sa sredine tabele,sa jedne strane Verder koji je u poslednjih par godina  bio non-stop pri  vrhu u Bundes ligi,a sa druge Hofenhajm koji je prosle sezone usao u prvu ligu i napravio veliki "bum" svojim igrama i rezultatima!Ipak prednost je na strani Bremena zbog svog statusa u Nemackom fudbalu i kvaliteta koji poseduje ekipa,naspram gosta koji sve vise poprima status osrednje ekipe-i pored najave Vlasnika kluba da ce umesati u sam vrh Bundes lige!Domacin je na prosloj utakmici u prvenstvu protiv Berlinske Herte najavio da polako izlazi iz krize,i pobedom u ovoj utakmici bi trebao da potvrdi da su teski dani iza njega ostali!Tradicija ide u prilog Verderu kad je u pitanju Hofenhajm!

mikica

#12
br. 5
skor: 2/4
vreme: 20:30 h
par: Erbas - Lianeli   FT 0:1
tip: 2
kvota: 1.67
lčadionica: UNIBET

Analiza: Ekipa Lianelija se trenutno nalazi na 1. mestu velÅ¡ke I lige, sa bodom viÅ¡e i utakmicom manje od drugoplasiranog TNS-a i najozbiljniji je kandidat za osvajanje Å¡ampionske titule. Nalaze se u dobroj formi, igraju sigurno u odbrani, efikasni su u napadu, nalaze se u seriji od 8 uzastopnih pobeda. Kao gosti imaju skor 6 2 1 uz gol razliku 15:6. Protiv ekipe Erbasa je apsolutni favorit i očekujem njihovu sigurnu pobedu, samo je pitanje sa koliko golova razlike.  
Domaćin, ekipa Erbasa se nalazi na 10. mestu sa osvojenih 28, a kod kuće imaju skor 4 3 2 uz gol razliku 17:9. Već duže vreme se nalaze u sredini tabeli, igraju dosta promenljivo, izgleda da im je cilj opstanak u ligi, bez neke posebne želje ka vrhu tabele. U poslednjih 6 utakmica, ostvarili su 1 pobedu i to u proÅ¡lom kolu protiv Ejberistvit Tauna, 3 nereÅ¡ene i 2 poraza uz gol razliku 5:5.  
U meÄ'usobnim utakmicama, prednost je ubedljivo na strani gostiju, od poslednjih 8 odgiranih, 7 su pobedili, a 1 igrali nereÅ¡eno uz gol razliku 22:5.

BokiZr

#13
br.002
skor:1/1
vreme:20:45
Par: Sheffield Wed vs Blackpool  FT 2:0
Tip:1
kvota:2.2
kladionica: UNIBET

Analiza: Danas veliku podrsku dajem domacoj ekipi za pobedu. Blackpool forma u silaznoj putanji posle dva poraza dolaze ekipi koja igra dobro na domacem terenu i samo pobedama kuci lagano mogu zadrzati championchip status. Domaci trener Irvini nema problema oko sastava dok kod gostiju vezni igraci Bannan i C Adam uz napadaca Ormerod nece biti u konkurenciji za najboljih jedanaest.
Bez velikog razmisljanja pratim i na kladionici za vecu uplatu jer sada je Sheffield-u bitno. Pobeda sad ili nikad.

cobE

#14
br.001
skor: 0/0
vrijeme: 20:45
Par: Portsmouth - Sunderland   FT 1:1
Tip: 1
Kvota: 2.35
Kladionica: UNIBET

Analiza: Domacinu su potrebni bodovi za opstanak, strucnjaci im predvidjaju da moraju uzeti 7 bodova u naredna 3 kola da bi imali sansu za opstanak. Sunderlan je ocajan u gostima zadnje 3 utakmice je izgubio, a u medjusobnim susretima zadnja 4 Portsmouth je kod kuce dobio Sunderlanda. Sama gol razlika kod Sunderland-a u gostima koja glasi 12/27 i skor 1-2-9 govori da su losi u gostima i da ce domacin lagano da ih dobije.