News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 03:32:38 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tiketi za februar 2010.

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 11:51:05 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Evo nove teme za ovaj mesec pa kacite svoje tikete.
Omasio sam tip sto sam igrao za takmicenje i to samo zahvaljujuci Kamenom koji je odbranio bar 3-4 cista gola i na kraju samo 3:0. Igrao sam nesto sitno na live kladjenju pa sam bar sto se toga tice zadovoljan.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

E ovo se zove dobar osecaj  ;D
Upravo sam gledao uzivo Birmingem-Volvs gde je Volvs vodio 0:1 a domaci je stalno napadao bez nekih izglednijih prilika. Kad je kvota skocila na 3.05 onda sam resio da gurnem na Birmingem. Kad je uplata prosla usledio je centarsut i pao je gol.
Sve u svemu, za nekoliko sekundi sam lepo zaradio  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Malo sam se zaleteo na Milan mada je bilo realno da daju gol u odnosu na sanse i procenat poseda lopte ali...  :(

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Ja sam juče pukao na 2 tiketa samo na Anderleht, a danas na 2 tiketa samo na Fenerbahce, inače isprobavam sistem "rulet" kladjenje (postoji tema o ovome).

El Fenomeno

Evo mali singl da bude jos zanimljivije dok ne pocne utakmica!  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands


El Fenomeno

Prvo poluvreme 22:18 . Pa ovo da mi je neko prica rekao bi mu da je lud. Ja skoro nikad ne igram under jer mi se skoro uvek desavalo da ga preskoce jos u 3 cetvrtini ali ovako nesto mi se jos nije desilo.
Tesko je ocekivati po ovoj igri da ce do kraja pasti preko 100 koseva, skoro nemoguce.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

proćićemo obojica sigurno.  ;D ;D lepo je rekao komentator, da se neko uključio u prenos na poluvremenu pomislio bi da je 1. cetvrtina. Ovako neÅ¡to nikad nisam video.

El Fenomeno

FT 57:49
Zao mi je sto je Partizan izgubio ali kako smo igrali dobro smo i prosli. Jedina dobra stvar sto smo prosli tikete, bar nesto!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Cestitam na dobitku  :D, htio sam i ja da to ispratim ali nazalost zakasnio sam.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Ovo je bilo jace od mene i morao sam da odigram. LASK je ekipa koja ima ubedljivo najbolji procenat utakmica gde je padalo 2+ I pol. Od 19 utakmica na cak 15 je doslo a to je neverovatnih 78,9% sto je ubedljivo najbolje.
Iako im je ovo prvo kolo u prolecnom delu odigrao sam i doslo je.  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Evo ga singl od pre par minuta, imao sam puno srece jer od momenta kad sam odigrao Fiorentina je napravila nekoliko sansi i pravo je cudo sto nisu dali gol. Kazna je stigla a i meni tiket  ;)

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Evo jedan od jucer moj dobitni ;D

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Jeste da sam proveo skoro ceo dan uz gledanje utakmica i gruvanje uzivo ali se na kraju isplatilo!





A odigrao sam i sad jedan da pratim malo veceras, navijacki na Partizan i tradicionalno golove na Barsu i Atletiko.

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Dobro je krenulo veceras ali se lose zavrsilo.



A onda sam deo dobitka grunuo na mrtvi Real, da ce dati taj gol ali nista od toga, nisu napravili 1 normalnu akciju, sramota od takve ekipe. Lionu svaka cast, odigrali su extra i trebali su ovo da rese ubedljivije.



Na kraju sam umesto u plusu 60 eura zavrsio sa +5 ali bitno je da je plus.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana