News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 07:03:32 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Sure bet tipovi!

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 01:13:27 PM

Previous topic - Next topic

dragands

sve se može proveriti pre uplate na sajtu kladionice, ja se nikad ne bih zaleteo sa uplatom bez neke provere, tako i kad budem krenuo sa ovim proveriću i kolika je gde provizija ako je bude bilo, jer ako ja krenem sa 100 dolara (to je malo, pa su mali i  dobici) i malu zaradu koju dobijem mi ode na proviziju onda sam bez zarade. takoÄ'e mi je važno da uspem da odigram bar 2 puta dnevno, ali  mislim da moneybookers kao posrednik novca nije toliko brz.
Ranije sam napisao da bih krenuo sa 60 dolara, e pa pogreÅ¡io  sam, treba bar 100$.

Shuster92

pa da....bar 100...ja jos nisam upoznat sa brzinom moneybookersa...ali ima ovakvih meceva i vise od 2 dnevno...najvise sam nasao u tenisu ali su zarade do 6%

El Fenomeno

Kad vrsis depozit sa MB u neku kladionicu to je trenutno. Moze da ti bude problem kad povlacis novac na MB jer ipak treba da prodje neko vreme, u zavisnosti od kladionice do kladionice, moneybookers ne utice na to.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

na to sam mislio, bilo bi dobro da uspem bar 2 dogaÄ'aja da odigram dnevno, na kojima je isplativost iznad 5% i da ne mi ne otpadnu pare na proviziju.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Evo jednog dobrog primera koji pokazuje da i u poznatim i pouzdanim kaldionicama može postojati sure bet i to sa velikoooom isplativošću.

El Fenomeno

Bas zato sam ga i izabrao, cisto da vidimo da moze i u dobrim kladionicama da se uhvati ovakav sure bet jer je utakmica postavljena 5 min. pred pocetak.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

pronasao sam na nekom sajtu upozorenja da neke kladionice provale kad igrate surebet po vasim opkladama i onda vam ogranicavaju ulog ili vam nedaju da odigrate single. Sta raditi po tom pitanju? Takodje pronasao sam da se moze desiti da negde vec uplatite na 1 npr. i posle vidite da u kladionici u  kojoj je kvota na 2 najveca, ne moze da si igra single na taj mec. Sta onda uraditi? Moze li se nekako prvo videti da li je tekma slobodna za single i koliki je max. ulog?

El Fenomeno

Mogu da provale ako igras stalno u istim kladionicama sto bas i nije moguce. Da bi igrao sure bet moras imati otvorene racune u bar 7-8 online kladionica i po potrebi koristiti i obicne kladionice.
Vrlo lako moze da se desi da posle igranja npr. 1 ne moze da se igra 2 u drugoj kladionici gde je kvota najveca. U tom slucaju igra se tamo gde je prva manja od najvece i resava se problem. U principu su sve utakmice slobodne za singl sve dok ih ne blokiraju. Max. ulog ne moze da se vidi u svakoj kladionici ali on je relativno visok sem u slucaju da dodje do smanjenja max. uloga.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dragands

Nemam vremena, pa nisam mogao bolje da uradim.
Al Wahda Aden-Ahli Taz
FBYEM Yemeni League-09

1 :  3   bet365
X : 3.4  bet-at-home
2: 4.2  bet-at-home

profit: 15.53 %     
Example for your TOTAL bet 1000 USD:

bet 385.11 USD  Home (Al Wahda Aden) with Bet 365 (3)
you win 385.11 x 3 = 1155.34 --> your profit is 1155.34 - 1000 = 155.34

bet 339.81 USD  Draw  with bet-at-home (3.4)
you win 339.81 x 3.4 = 1155.34 --> your profit is 1155.34 - 1000 = 155.34

bet 275.08 USD  Away (Ahli Taz) with bet-at-home (4.2)
you win 275.08 x 4.2 = 1155.34 --> your profit is 1155.34 - 1000 = 155.34

A correctly staked investment of 1000 USD guarantees a return of 1155.34 USD whatever the outcome of the match Al Wahda Aden - Ahli Taz.