News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 08:32:28 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Sure bet tipovi!

Started by El Fenomeno, February 06, 2010, 01:13:27 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

ovo je dobra stvar ali zanima me da li je moguce poceti sa 100 eura :D
nema veze sto su dobitci mali...vremenom ce se uvecavati...i posto je u pitanju 100eura na koje kladionice je najbolje otvoriti racun onda da bi se moglo kladiti na ove sigurne opklade? Takodje, da li kladionice postavljaju uslove na uplatu-isplatu jer bi posle svakog meca sa svake kladionice morao da povucem pare i uplacujem ih opet kako mi odgovara? Da li uzimaju neke provizije?

El Fenomeno

* Mozes poceti i sa 100 eura, nije nikakav problem.
* Sto vise kladionica to je bolje, ali u svakom slucaju gledaj da to budu kladinice sa dobrim rejtingom (npr. sve koje se reklamiraju kod nas su dobre a pregovaramo sa jos nekoliko takodje odlicnih i proverenih).
* Limiti kladionica su mnogo veci od sume koju ti ovim sistemom mozes napraviti sa pocetnih 100 eura tako da ne treba da razmisljas o tome.
* Zavisi kojim nacinom povlacis novac (Visa, Moneybookers) a i ti procenti su mali ili cak nista ne uzimaju...ovde mislim samo na kladioncie koje sam nabrojao i kladinice koje imaju visok rejting.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

QuoteTakodje, da li kladionice postavljaju uslove na uplatu-isplatu jer bi posle svakog meca sa svake kladionice morao da povucem pare i uplacujem ih opet kako mi odgovara?

ovime sam mislio da li je u kladionicama ograniceno koliko puta mozes da uplatis i isplatis pare u roku od 30 dana npr....i da li ti mogu zatvoriti racun ako vide da igras ovako jer to je bukvalno bez rizika 100%....pa recimo da otvorim moneybookers racun na netu...i preko njega sve da ide...da li uzimaju oni proviziju?? ja imam racun vec na bwin, bet-at-home i bet365..

El Fenomeno

Pa nije to bas bez rizika jer ti ces u nekim kladionicama gubiti a u nekima ces dobijati. Nije moguce odraditi ovu i istoj kladionici, znaci moraju da se kombinuju min. 2 sto znaci da ces u jednoj da izgubis novac. E zbog toga nece biti problema kad je uplata i isplata u pitanju.
Sto se tice moneybookersa imas temu o njemu pa je procitaj, tu ces saznati bukvalno sve o ovom sistemu http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,268.0.html
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

ok...hvala na odgovoru...mozes li mi samo reci da li postoji neki sajt koji nalazi za tebe te surebet tipove ili sam trazim?

El Fenomeno

Nista odredjeno, guglaj pa ce ti izaci par dobrih sajtova. Ja ovde izdvajam iz ponude one utakmice gde je procenat zarade preko 5%.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Shuster92

a nije mi jasno sto 90% kladionicara pokusava da zaradi igrajuci tikete i singlove kad postoji ovo...ovo je bukvalno zarada bez rizika(sem ako je losa kladza)...jeste da zarada nije velika...ali sa 1000eura realno...moze se imati bar jos 1000 za mesec dana...

dragands

a koliko ti kladioničara znaÅ¡ koji se klade na internetu? a koliko ljudi znaÅ¡ koji se klade na "staromodan" (ne mogu da smislim drugu reč, pa moram to ovako da napiÅ¡em) način?  To je razlog. kada se joÅ¡ budu promenila vremena, možda neće biti ovakvog načina zarade, a do tada treba iskoristiiti ovu mogućnost. Ja kad budem imao na računu viÅ¡e od 70â,¬ počeću sa ovim najverovatnije.

Shuster92

pa realno znam bar njih 300 jer sam sa dosta njih povezan na fb...pricam o online kladionicarima naravno...verovatno vecina nije ni cula za ovo ili misli da je nemoguce...ali meni se cini stvarno ok, mislim to je matematika, a matematika ne laze...tako da cu i ja kad sakupim 100 eura krenuti...

pedja_cfc

Iako meni nije postavljeno pitanje pokusacu da ti objasnim... vecina se kladi i dalje iz zabave pa i nemaju neku veliku teznju za zaradom (konstantnom) ili zele da dodju sa uplatom od 10 eura do 2 000 eura... naravno da je za njih uvecanje od 130% pocetnog novca (banke) sa kojim igraju malo, jer je i ulog mali a i ocekivanja drugacija...

e sad, postoji "vrsta" kladionicara koja na ovo gleda kao na zaradu, posao, ulaganje... tako da na mesecnom nivou zarada od 130% (znaci cisti profit 30%) za njih nije malo a i znam puno njih koji zive od kladionice i ovo im je jedini izvor primanja... ulozi su mali procenat banke (do 3%) a na kraju kada se sve sabere dobra je zarada a recimo sa ovim bi zaradili manje zbog malog procenta ali i problemi se javljaju - LIMITI. Retko kad su surebetovi kod jakih kladionica, pa im je cesto ogranicena uplata na mali iznos (Bwin, IW, bet$3.65....) te ne mogu lepo ni odigrati surebet. Ali opet ponekad igraju takozvane buduce surebetove gde ulazu danas na domacina po kvoti 2.20 jer imaju info da ce kvota dosta pasti pa u buducnosti na dan susreta (sto je recimo za 5 dana) oni imaju kvotu na X2 2.10 sto znaci da je pobeda domacina pala na oko 1.90
S R B I J A

GROBARI 1970

dragands

Shuster92, u pravu si da je ovaj način klaÄ'enja dobar, sa time se slažem, ali većina ljudi se ne kladi u online kladionicama (mislim da si ti jedan od retkih koji zna 300 ljudi izsrbije koji s kalde na netu, ali i taj broj je mali) i kao Å¡to je Pedja rekao neki samo odigraju tiket iz zabave i oni ne spadaju u grupu onih koji bi se potrudili da se klade na internetu (to im čak na početku izgleda komplikovano), a kamolii da se trude oko Sure bet - a. Pedja je naveo loÅ¡e strane Sure Bet - a, koje ne smemo zanemariti, pa treba paziti gde se igra tiket. ovaj drugi način je joÅ¡ nepristupačniji i nesigurniji i znam o čemu se radi i ja ne planiram, a i novčano ne mogu to uspeÅ¡no da obavim.

pedja_cfc

i jos jedna losa strana - sigurnost... imaju kladionice koje ce napraviti gresku u kvoti pa ces naci surebet ali te kladionice su neke nesigurne i ne bih da se zezam sa jakom parom koju moram uplatiti kako bih imao neku zaradu...

Mozes ti u sbo-u i jos nekim jakim kladionicama staviti i oko 1000, 2000 eura na slabije lige gde ce biti greska ali fora je sto kada stavis to pa onda moras na neku slabiju a ono - prc... limit je 40 e... i onda si najebao
S R B I J A

GROBARI 1970

Shuster92

razumem....hvala na odgovorima...a kako saznati limite kod tih kladionica? da li ti limiti vaze za sve meceve ili kako oni to gledaju?