News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 08:06:21 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 01.02.2010. (pocinje takmicenje)

Started by El Fenomeno, January 31, 2010, 11:59:19 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.02.2010. a zavrsava se 28.02.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

#1
br.1
skor:
vreme:21:00
Par: Sunderland-Stoke   FT 0:0
Tip:2
kvota: 3.45
kladionica: UNIBET

Analiza: Pa krenimo prvim danom u novu sezonu :). Sudar dvije osrednje ekipe koje zauzimaju 12 odnosno 13 mjesto na tabeli Premier Lige. Sunderland na 13 mjestu, 23 boda iz 22 utakmice, skor 6-5-11, dakle dosta lose, u zadnjih cak 5 prvenstvenih utakmica nemaju pobjede, da ne spominjem tek blamazu protiv Celzija od 7-2. Po meni ekipa koja ce tesko zadrzati status premierligasa, jer jednostavno ne vidim tu kvalitetu, osim toga imaju problema i sa povrijedjenim igracima kao sto su Ferdinand, Zenden, Richardson. Iako njihov trener najavljuje pobjedu, mislim da sama ta cinjenica nagovjestava napad Sunderlanda, a time i dosta prostora za odlicne kontre Stoka. Stoke sa druge strane 2 boda vise od Sunderlanda i utakmicom manje, omjer 6-7-8, dakle dosta solidno, u dosta boljoj formi u zadnjih 5 utakmica, jednu pobjedu i jedan nerijesen, ali ako tu dodamo sjajan nastup protiv Arsenala u FAcupu i pobjedom od 3-1, zatim nerijeseno sa Liverpulom i Sitijem i pobjedom nad Fulhamom, onda ova ekipa sigurno ima kvalitet za Premiership. Vecih problema sa povredama nema, a u ovom prelaznom roku dobili su jos jedno pojacanje u vidu Pennanta koji je nekada igrao i za Liverpul. Tim koji izgubi ovu utakmicu vjerovatno ce se grcevito boriti za opstanak u ligi, a u ovom srazu ja prednost dajem Stoku.

dava

#2
br.1
skor:
vrijeme: 21:00
par: Sunderland-Stoke   FT 0:0
tip: X
kvota: 3.15
kladionica: unibet
Analiza: Sunderland je u loÅ¡oj situaciji i imaju razloga za zabrinutost poÅ¡to se nakon vrlo dobrog starta u novoj sezoni naÅ¡ao čak pri zoni ispadanja, teÅ¡ko ja povjerovati da će ovaj klub ispasti meÄ'utim loÅ¡e igre u posljednjih dva mjeseca zabrinjavaju trenera S.Brucea koji i dalje ima velikih problema oko sastavljanja najboljih 11, prvenstveno u odbrani puÅ¡e na sve strane, protiv Evertona povrijedili su se joÅ¡ neki bitni igrači i teÅ¡ko će danas do tri boda iako im se nameće imperativ pobjede i bijeg  u sredinu tablice. Sunderland je na 13.mjestu s 23 osvojena boda dok je Stoke na 12.mjestu s 25 osvojenih bodova. Domaći su u zadnjem kolu izgubili sa 2:0 u gostima kod Evertona dok su gosti Roberta Hutha doÅ¡li do boda protiv Liverpoola i zavrÅ¡ilo je 1:1. Dok Sunderland bilježi devet utakmica bez pobjede Stoke igraju toplo-hladno i u zadnje vrijeme protiv boljih momčadi bilježe solidne rezultate, podsjećam Stoke je 24.01. u FA kupu izbacio londonskog Arsenala pobjedom od 3:1. Domaćima je večeras jako bitna pobjeda da preskoče Stoke na tablici i da se odlijepe od zone ispadanja je su samo tri boda od kritične točke. MeÄ'utim Stoke iako puno loÅ¡ije stoje na  gostovanjima u ovu utakmicu ulaze s puno samopouzdanja i bez velikih promjena u timu idu pokazati Å¡to znaju na stadionu Svjetlosti. Stoke će igrati na bod zatvoreno i na kontre isto kao i do sada gdje se nisu baÅ¡ proslavili u posljednjih 5 gostovanja Stoke su izgubile 4 puta i igrale nerijeÅ¡eno protiv Blackburna i to tvrdo 0:0. Sunderland je igrao samo jednom na svom stadionu u zadnjih 5 susreta i navijači su željni pobjede, u FA kupu doma pobijedili su Barrow s 3:0 bilo je to početkom godine točnije 02.01.2010. Potom je Sunderland igrao tri u gostima i to izgubio u Londonu 7:2 od trenutačnog lidera prvenstva momčadi Chelsea, potom izgubili od zadnjeg Portsmoutha 2:1 u FA kupu i u Liverpoolu od Evertona 2:0 poraz u zadnjem kolu Premier Shipa. Prvi meÄ'usoban susret 29.08.2009. pripao je Stokema koji su bili bolji na svom stadionu i s minimalnih 1:0 doÅ¡li do bodova. Za večeras moj odabir je X jer gosti su u formu iako loÅ¡e stoje na strani u stanju su uzeti bod Sunderlandu koji može biti sretan ako ostane s bodom u džepu i odvoji se 4 boda od zone ispadanja.

petrovo

#3
br.1
skor:
vrijeme: 17:45
par: Bolelli.S (Itl) - Marchenko.I (Ukr)    FT 2:6, 4:6
tip: 1
kvota: 1.84
kladionica: UNIBET
analiza:Sudar 109 igraca i 102 igraca na ATP listi. Pratio sam par zadnjih turnira na kojima je igrao Bolelli i momak igra odlicno. Iako mi je velika nepoznanica kako igra Marchenko,ja mislim da je veliki favorit Bolelli. Ove godine Bolelli je ispao od Nadala u Dohi gdje nije imao srece sa zrijebom.A na Australian Open-u je nesretno ispao od Marc Gisquel (59). Pokazao je bolju igru ali nije uspio da pobijedi.Na pocetku prosle godine je igrao odlicno i zauzimao je 36 poziciju ali je pred kraj godine pao sa formom. Ocekujem da ponovo dobro igra na pocetku ove godine. Marchenko je odigrao odlicno na Australian Open-u gdje ga je zaustavio Davidenko. Mislim da je Bolelli kvalitetniji igrac i samo iz tog razloga prognoziram njegovu pobjedu!

noja

#4
br.01
skor:
vreme:21.00
Par: Sunderland-Stoke City   FT 0:0
Tip: Under 2.5
kvota:1.70
kladionica: UNIBET

Analiza:
Domaćin je posle izvanrednog starta u seriji loših rezultata i za čas je spao na 13 poziciju i već sada mora misli na grčevitu borbu za opstanak. Već 9 mečeva ne znaju za trijumf. Zbog povreda duel sa Stoukom propustiće Cattermole i l Bardsley. Nosworthy, McCarthy i Mensah bi trebalo da budu u ekipi. Najverovatniji sastav domaćinaje :Gordon - Mensah, McCartney, Nosworthy, Kilgallon - Henderson, Zenden, Cana, Ried - Bent, Jones.

Gosti imaju u nekoliko zadnjih utakmica solidan učinak. Naime, oni su u zadnja 4 meča što u kupu što prvenstvena pobedili čak 3 puta uz jedan remi. Na gostovanjima su mnogo slabiji i u 10 susreta su postigli samo 4 pogotka. Gosti će na ovom meču nastupiti sa sastavom koji će se pravashodno braniti. Najverovatniji sastav gostujuce ekipe je :Bent - Huth, Collins, Diagne-Faye, Shawcross - Delap, Shawcross, Whitehead, Whelan - Whitehead, Sidibe.

Domaćin će forsirati napad u pokušaju da prekine niz neuspeha a gosti će s orijentisati na odbranu pa se može očekivati mminimalni broj pogodaka.

previcious

#5
Sunderland    - Stoke  1  2.15 Unibet

Pa evo i moji prvi par od ovog natjecanje, vidim ima previse tipovanja oko ovaj par, ali cudim se zasto nitko nije postavio info za 1, ako se uzme u obzir statistika od 2004 godina kad je Sunderland dobio dva a igrao dva nereseni utakmica kod domaci teren. Na 29.08.2009 Stouk je dobio Suderland na domaci teren sa minimalna pobjeda od 1-0, tada i sreca i sudija bio na stranu domacina. Ali ako uzmimo formu od zadnih par utakmica na obe tima zakljucemo da igraju vrlo stabilno i nepredvidljivo, Sanderland gubi vec tri utakmica za redom, sve je pocelo sa katastrofalni poraz od Chelzi sa 7-2, mislim da su od tada totalno izgubili samopouzdanje, Poraz od Portsmouth sa 2-1 i zadni mec kad su izgubili od Everton sa 2-0 mislim da je vreme da se vratu samopouzdanje i da se prekini crna niza od porazi. Na drugu stranu Stoke se nalazi u daleku bolju formu dobili su 3 i igrali su jedan put nereseno protiv Liverpool u zadnji 4 utakmica. Sunderland jos se muci sa povredima Cattermole i Richardson se nadvor od terena while Nosworthy, Mensah and McCarthy while Turner and Ferdinand are still both out. I kod Stoke se vracaju Captain Diagne â€" Faye back for this match and Diao also back. Ali mislim da domaci teren i motivacije za pobjede su na strani Sunderland, i mislim da ce iskoristiti to, medium stakes, gl!

Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pre pocetka meca. Ovde mozes procitati pravila/Admin