News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 10:16:45 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BND] Legendz 10$ free bet

Started by El Fenomeno, January 05, 2010, 05:47:13 PM

Previous topic - Next topic

Neshone

Jel moze neko pomci u ocim kvotama ... Imam sada 8 $ ali kada ne znam ni sta je kec ni sta je dvojka ... kakve su ovo kvote jbt

El Fenomeno

Kvote su americke, o tome sam vec pricao. Ne znam kako tacno da ti pomognem sem da postavis sta hoces da odigras a ja cu te uputit gde i sta treba da uradis.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

705. Hawks (Atlanta)    +160    +4 -110    ov 191½ -110
706. Celtics (Boston)    -180    -4 -110    un 191½ -110


Hocu da odigram na boston ... Ali kako :S

El Fenomeno

#18
Zavisi sta na Boston. Ako igras bez hendikepa onda klikni na ovo -180 ali to je mnogo mala kvota pa ti je moj savet da ako vec igras na njih, onda igras u hendikepu a to bi bilo ovo -4 -110 .

Na kraju bi to sve trebalo da izgleda ovako:
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Neshone

Sta je ovo sada nece me isplate traze da im posaljem neki ID

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dava

Molio bih odgovor... ;)
Uspio sam i ja kontaktirati, odigrao sam na LA Clipperse +8 -110, dali to znači sad ako Clippersi ne izgube viÅ¡e od 8 koÅ¡eva da će mi tek odna pridodati 9$ s obzirom da je trenutni  saldo nula. ::)

dava


El Fenomeno

Quote from: dava on January 17, 2010, 12:52:15 AM
Molio bih odgovor... ;)
Uspio sam i ja kontaktirati, odigrao sam na LA Clipperse +8 -110, dali to znači sad ako Clippersi ne izgube viÅ¡e od 8 koÅ¡eva da će mi tek odna pridodati 9$ s obzirom da je trenutni  saldo nula. ::)

Sam si postavio pitanje i dao odgovor. Upravo tako, ako ne izgube vise od 8 razlike dobijas 9$.   ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dava

Koliko puta treba pogoditi da bih povukao novac (10$ free bet ), joÅ¡ neÅ¡to da li treba posebno otvoriti račun u $ ili se može preko viza kartice kod njih vrÅ¡iti transakcije - uplata - isplata, s vizom sam vrÅ¡io isplate kod bet-at-home-a (kod njih je minimalno 100 eura za podizanje) pa me zanima kako to ide kod Legendz ima li odreÄ'ena minimalna svota u dolarima koja se može dizati 20,30, 50$?

dava

Molim odgovor...

Pogodio sam LA Clipperse +8 -110, zašto mi je i dalje 0 na računu. Pitali su me koji par želim igrati i odabrao sam Clipperse, dali su oni to registrovali s obzirom da nisam pravio tiket jer mi je 0 na računu već sam samo u Live Chatu napisao koji par igram i račun + password, dali ih treba ponovo kontaktirati ili će mi staviti na račun 9$???

Unaprijed hvala! :-\

El Fenomeno

Kao prvo nemoj slati pp bez razloga, ovde ces dobiti svaki odgovor koji ti treba.

Sto se tice uslova minimum koji moze da se podigne je 50$ a rollover je 3x. Sve to mozes da povuces na karticu, moneybookers, western union, moneygram...Najnormalnije mozes svoju visu koristiti za isplatu.

Ovo poslednje pitanje pokazuje da nisi detaljno procitao prvi post ove teme gde je do detalja objasnjena procedura. Znaci, u slucaju da se tip pogodi sto si ti i uradio, mora se ponovo kontaktirati live chat kako bi dobitak prebacili na racun, u tvom slucaju 9$.

I ne zaboravite jos jednu stvar, ovo se odnosi na sve koji su lovili ovaj bonus, rejting ove kladionice je A+  ;)!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher


El Fenomeno

Nemam informaciju da je zavrsen tako da mozes slobodno da probas i da nam javis da li si uspeo ili ne.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

gledam prvo sta da odigram pa cu se onda registrovati, sada me interesuje koja je kvota na valensiju
8137 Villarreal +305   ov 2½-140 
8138 Valancia -135   un 2½ Even 
8139 Draw +245   un 2½ Even 
i sta znaci un 2½ Even
a koja je kvota na napoli
8037 Palermo +265   ov 2½+105 
8038 Napoli -105   un 2½ -145 
8039 Draw +225   un 2½ -145