News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 02:14:20 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 07.11.2007.

Started by Petar, November 07, 2007, 02:08:56 PM

Previous topic - Next topic

Petar

20:30 Selby M.-Hawkins B.
tip 1
1,65  10/10
Supersport


Prema imenima igra?a i njihovoj trenutnoj poziciji i formi ovo izgleda kao jedan dosta izjedna?en me? , ali ja mislim da ne?e biti tako.Selby je prema mom mišljenju puno bolji i kvalitetniji igra? od Hawkinsa koji ?e kazniti svaki loši potez protivnika i kada uzme takvu priliku teško je propušta i gubi taj frame.Hawkins je igra? koji u igri ima dosta uspona i padova i tu je šansa za Selbyja da kazni te njegove pogreške kojih ?e sigurno dosta biti.Za primjer tih padova u igri može se navesti prošli me? protiv Burnetta u kojem he vodio 3:0 , a na kraju morao pobjedu spašavati u 9. frameu.Mislim da pobjeda Selbyja ve?eras ne bi trebala biti upitna jer je velika razlika u kvaliteti i mislim da je ovo prili?an value bet.O?ekujem pobjedu Selbyja 5:1 ili 5:2.

________________________________________________________________________________________

20:45 Manchester Utd-Dynamo Kyiv
h 0 : 1 tip 1
@1,50  10/10
Supersport


Manchester do?ekuje na Old Traffordu Kijevljanje u 4. kolu skupine F Lige prvaka.U prošlom kolu Manchester je gostovao u Kijevu i lagano pobijedio 4:2.Utakmica je bila riješena ve? prije kraja prvog poluvremena kada je Manchester imao dva gola prednosti.Nakon tri kola u skupini F Mancha ima svih 9 bodova i sa pobjedom ve?eras ?e i teoretski osigurati drugi krug dok Kijevljani nemaju ni boda , a na tome ?e ostati i nakon ve?erašnje utakmice.Mislim da ?e gosti puknuti pod pritiskom Old Trafforda i nogometnih veli?ina poput C. Ronalda , Rooneya , Teveza , Giggsa i ostalih zvijezda Sir Alexa Fergusona.Kijevljani nisu ona tvrda mom?ad kao nekad , imaju problema i u doma?em prvenstvu , a u Ligi prvaka ove sezone nisu uzeli ni bod.Velika je razlika u kvaliteti ove dvije mom?adi i mislim da ?e se to vidjeti i u ve?erašnjoj utakmici gdje o?ekujem laganu pobjedu Vragova.

duledu

#1
FC Barcelona v Rangers
Tip: under 2,5              FT 2:0   :D
kvota: 2.15    7/10
Gamebookers



U proslom kolu ove dve ekipe su podelile bodove i odigrale bez golova 0:0.Trenutno su i jedna i druga ekipa na vrhu tabele i najvise bi im odgovarao remi.Naravno,nece se Barselona prepustiti bodove gostima ali gosti sigurno ovde dolaze da pokusaju da uzmu bod tako da ce igrati zatvorenije.Mislim da ce se Barsa namuciti da probije bedem ispred gola i sve mi mirise na under.Naravno,veliki je rizik igrati to kada u timu Barse imate imena kao sto su Anri,Mesi,Ronaldinjo koji u svakom momentu mogu da rese mec i da daju i nekoliko golova ali ipak mislim da nece preterivati a i kvota je odlicna tako da ovde idem na under 2,5 golova.


6W 2L profit:+27,60 units

sailor1

#2
man utd - dinamo kijev p2+ @ 2.3 5/10
                                    3+ @1.5 9/10  FT 4:0   :D


m.utd. je trenutno po formi medju vodecim ekipama u evropi, na njihovim mecevima golovi prste na sve strane, ne vidim razloga zasto tako ne bi bilo i veceras.
dinamo je i u kijevu stradao 2-4, a na poluvremenu je bilo 1-3, ocekujem da ce i nocas mancester krenuti silovito i da ce kijevljani opet otici pune mreze.

3+ ne bi trebao doci u pitanje, a mislim da se isplati i probati p2+


2W 0L profit: +11,00 units

P.S. Svaka cast za prvi post! ;D