News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 09:28:39 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 29.12.2009.

Started by El Fenomeno, December 29, 2009, 12:04:03 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12. a zavrsava se 31.12.2009. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

okizoki

#1
br.10
skor:5/9
vreme:19:00
Par:AlingsÃ¥s HK-IFK Kristianstad    FT 29:24
Tip:X2
kvota:3.50
kladionica: UNIBET

Analiza:Sta reci za ovo danas. Ovo je najgori dio ovog takmicenja ne samo kod mene sigurno nego i kod ostalih kolega koji su dosli u situaciju kao i ja zbog malo lose srece moram se vaditi sa ovim tipom. Naravno kad sam nesretno padao za neki gol ili kos poslije toga sam cekao i trazio vecu kvotu a da bi nesto moglo da dodje a ne onako bez veze pa sta bude. Istina mislio sam cekati i sutra da vidim ali ovaj par me je privukao iz nekoliko razloga.
Dobro Alingsas je zaista favorit i jedan od glavnih za titulu i sve to ali malo sam gledao njihovu formu i necini mi se bas najbolja. Neki dan su jedva se provukli protiv Hammarbiya kod kuce 24:23 i sve se to desavalo na kraju a do par minuta prije kraja bili su u zaostatku jedan gol ili nerjeseno. Inace Alingsas je prvi sa 22 boda ali ima nekoliko ekipa koje su uz vrat sa istim brojem bodova ili bodom manje, tako da ni to nije bas sjajno za njih. imaju omjer 10 pobjeda 2 nerjesena i 4 poraza i u seriji su od jedne dobijene , one vec pomenute nakon velikih muka. Inace jos treba reci da u zadnjih 8 tekmi imaju omjer od 3 pobjede 1 nerjesenog i 4 poraza sto me dovodi u sumnju u njihovu laku pobjedu.
Sa druge strane raspolozena ekipa Kristianstadta je na 10 mjestu tabele , to je mjesto koje obezbjedjuje opstanak bez play outa ali i imaju isti broj bodova samo slabiju gol razliku za mjesto koje vodi u play off. Oni imaju omjer od 7 pobjeda 1 nerjesenog i 8 poraza a i oni su takodje u seriji od jedne pobjede.U zadnjoj utakmici koju su igrali nadigrali su H 43 koja je i evidentno slabija ekipa.Medjutim recimo njihovih zadnjih 8 utakmica kaze da imaju 5 pobjeda i 3 poraza sto je po mom misljenju jako dobro za njih.i recimo da napomenem da su pobjedili Ystad kod kuce koja je 2 ekipa trenutno u prvenstvu.
Dakle uz ovo moje razmisljanje i stisku sa poenima ja tipujem dakle na pobjedu ili nerjeseno ekipe Kristianstada (X2).

Hare88

#2
br. 8
skor: 1/7 (-515)
vreme: 21:00
Par: Bolton - Hull   FT 2:2
Tip: 1
kvota: 1,78
kladionica: UNIBET

Analiza: Duel ekipa koje se nalaze u opasnoj zoni. Bolton se nalazi na 18. mjestu sa 17 bodova a Hull na 19. sa istim brojem bodova. Ekipa Hulla važi za domaćinsku ekipu pošto je od svojih ukupnih bodova čak 15 osvojila kući a na strani samo 2. S druge strane, Bolton je na domaćem terenu osvojio 9 a u gostima 8 bodova. U posljednje vrijeme, Bolton ima za nijansu bolje rezultate zahvaljući pobjedi protiv West Hama na svom terenu 3:1. Prošlo kolo su remizirali sa Burnleyem, dok je Hull izgubio od Man Utd-a na svom terenu sjajnom partijom Rooneya. Mislim da je ovo velika prilika za Bolton da se izvuče iz ove opasne zone, a s obzirom da će nakon večerašnje utakmice imati i 2 meča manje od većine ekipa, očekujem njihovu pobjedu jer su bolja ekipa od Hulla. Samo još da napomenem da su se ove ekipe sastajale 3 puta, obje ekipe imaju po jednu pobjedu i remi.

the_kladionicar

#3
br.9
skor:5/8
vreme:18:45
Par: Estudiantes-Real Madrid    FT 69:69
Tip:2H(+6 razlike za real)
kvota: 1.7
kladionica: Unibet

Analiza:
Real je bez sumnje apsoltni favorit u ovom mecu, bez obzira na nedavni ubedljivi poraz od Barselone, Real ove sezone ima sjajnu ekipu koja ima velike ambicije kako ACB ligi, tako i Evroligi. Estore Mesina bi trebalo na racuna na novajliju Mraka Jarica. Real je u proslo kolu evrolige, demolirao panatenikos, tako da ocekujem glatku pobedu veceras na gostovanju. Rael je drugi na tabeli sa skorom 11:2, dok je Estudiantes deveti na tabeli sa skorom 6:7.

Milicaja

#4
br.9
skor:6/8
vreme:20:45
Par:  Aston Villa - Liverpool   FT 0:1
Tip: 1X
kvota:1.56
kladionica: UNIBET

Analiza:

Mislim da će Villa večeras ostati neporažena na svom terenu, zbog toga dvoznak. Igraju jako dobro u zadnje vreme, prošlu su izgubili na gostovanju od Arsenala po mom mišljenju nerealno velikim rezultatom i zato će večeras dati sve od sebe da osvoje bar bod u borbi za mesto koje sledeće sezone vodi u Ligu Šampiona.
Liverpool, velika ekipa ali ove sezone igraju promenljivo, vrlo često su se znali vratiti sa gostovanja bez bodova od tkz slabijih timova kao pre deset dana od Portsmauta, ma da ne sumnjam da će dati sve od sebe večeras da pobede. Ipak najrealniji mi je nerešen rezultat, tako je završen i njihov poslednji susret na ovom stadionu.