News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 03:19:23 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 02.12.2009.

Started by El Fenomeno, December 02, 2009, 12:05:11 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 01.12. a zavrsava se 31.12.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

#1
br.1
skor:
vreme:19.00
Par:Bate Borisov - SL Benfica   FT 1:2
Tip:1X
kvota: 1.90
kladionica: UNIBET

Analiza:
Gosti su već obezbedili plasman u sledeću rundu tako da im je cilj da evenualno osvoje 1 bod kako bi zadržali prvu poziciju u grupi i time dobili lakšeg rivala bar na papiru. U Belorusiji je sezona gotova i ekipa Bate Borisov-a igra poslednju utakmicu na svom stadionu za ovu sezonu. Šanse za dalji plasman postoje i u slučaju dobrog rezultata protiv benfike išli bi u zadnje kolo kod Evertona i verovatno rešili pitanje druge ekipe koja bi pored bbenfike išla dalje. U ekipi neće biti njihovog najboljeg odbrambenog igraca Igor Shitov-a koji je van ekipe . ostali igrači su na okupu i sa nestrpljenjem očekuju današnji meč.

Gosti su najavili već da neće doci u najačem sastavu , jer je njihova sezona u punom jeku a ovde u Ligi Europe je plasman već obezbedjen. Očekuje se da trener Jorge Jesus ubaci nekoliko omladinaca kao i igrača koji su imali manju minutažu u dosadašnjim utakmicama.

Gosti su kvalitetniji tim ali mislim da je meč mnogo značajniji za domaćina i da on neće tako lako prepustiti pobedu gostima. Očekujem jedan zanimljiv meč koji će se verovatno završiti remijem.

ivan-dzo

#2
br. :-[2
skor: :-[0-1-100
vreme:20.45
Par:Mančester Siti - Arsenal +1    FT 3:0
Tip:1 EH
kvota:3.35
kladionica: UNIBET

Analiza:Posle jučerašnjeg promašaja, kada nema trećeg gola ceo sat, uzimam danas da Man. Siti pobedi sa dva ili više golova razlike.
Posle viÅ¡e i neznam koliko nereÅ¡enih utakmica, graÄ'anima treba pobeda kao ozeblom sunce  ;D Mislim da će oni izvesti večeras solidan sastav, uostalom, oni i nemaju mnogo igrača koji nisu basnoslovno plaćeni, i probati da pobede rezervni, a možda i treći sastav Arsenala koji je rasturen od ÄŒelsija u nedelju. Pogledajmo pozvane igrače:

Man City (from): Given, Taylor, Richards, Zabaleta, Toure, Lescott, Onuoha,
Bridge, Garrido, Wright-Phillips, De Jong, Kompany, Johnson, Ireland, Barry,
Robinho, Bellamy, Adebayor, Tevez, Santa Cruz, Benjani.

Arsenal (from): Fabianski, Gilbert, Senderos, Silvestre, Coquelin, Eastmond,
Ramsey, Merida, Wilshere, Watt, Vela, Szczesny, Randall, Frimpong, Bartley,
Sunu, Cruise, Emmanuel-Thomas.

Mislim da je ovde  sve jasno. Ipak, malo opreznosti sa ulogom, jer ovi klinci mogu biti opasni...

Za mene ipak pobeda Sitija sa dva i više razlike, ulog 4/10.

Srećno !!!

delpjero

#3
br 1
skor 0/0
vreme 19:00
par : Boulogne - PSZ    FT 2:5
tip :  2
kvota:  1.70
kladionica  unibet


        Domaća ekipa utakmicu dočekuje u loÅ¡oj atmosveri posle niza losih  rezultata a takoÄ'e im nedostaje i nekoliko vrlo bitnih igrača. PSŽ, sa druge strane, nastupa u skoro najjačem sastavu a od njih se očekuje da nastave sa dobrim igrama posle pobede nad liderom prvenstva. naime proslo kolo su dobili oksera i zele da se vrate u vrh tabele. a cinjenica da za
vikend putuju na gostovanje bordou  jednostavno danas stvara imperativ pobede ako se zele veci rezultati, a ja mislim da zele. psz ima kvalitet za izlazak u evropu dok domaci po mom misljenju na kraju sezone idu u drugu ligu jer ekipa koja izgubi 5 utakmica zaredom na domacem terenu i ne zasluzuje vise.
psz bi danasnjom pobedom napravio skok od 5 mesta i verujem da nece propustiti priliku da to i ucine.

    zato hrabro na parizane,,,

joxong

#4
br. 2
skor: 1/1 , +120
vreme: 21:05
Par: Anderlecht - Dinamo Zagreb   FT 0:1
Tip: x2
kvota:2.35
kladionica: UNIBET

Analiza:


Iako je longshot ipak ću pokušati.Dinamo nakon cijele ove zbrke sa oduzimanjem pa vraćenjem bodova i uvjetnom kaznom ipak ima šanse plasirati se dalje i mislim da će motiv igračima biti jako velik.Po meni Anderlecht ni po čemu nije puno jača ekipa od Dinama što se vidjelo i u prvoj utakmici iako je ona završila pobjedom Anderlechta(svi znamo na koji način Dinamo gubi u Europi).Još jedan plus je što igraju u gostima(!!! 21.gif ) gdje očito imaju puno manji pritisak nego kad igraju na Maksimiru.I jedine bodove u grupi su osvojili na gostovanju kod Timisoare pobjedom 3:0.Ako večeras krenu muški u utakmicu umjesto Jurčićevog "kontroliranog rizika" mislim da mogu osvojiti barem bod iako vjerujem da uz malo sreće mogu i pobjediti.