News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 09:25:46 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

VISA Virtuon

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:19:57 PM

Previous topic - Next topic

nando

1.A obrnuto,da li moze isplata sa 2-3 klad.racuna na isti racun u banci.Npr. ti sa tvog racuna das nalog za isplatu na moj racun u banci?Ili na Moneybookers?
2.Da li moras na Virtuon kartici uvek da imas min 20eura?
3.Nadam se da minus nije dozvoljen tj. da ne moze neko da kupuje tvojom karticom ukoliko nemas novac na kartici?
4.Sta ovo tacno znaci-Ovde imate za mogućnost kupiti doznake (bonuse). Vrednost doznake (bonusa) odbija se od Vašega kladioničkog računa i može se knjižiti na bilo koji drugi kladionički račun. http://helpcms.bet-at-home.com/HelpCMSwebLive/Gutschein_kaufen_SR_.help?ActiveID=3941
Hvala. :)

El Fenomeno

1. To nije moguce. Ti mozes da das nalog samo na racun koji se vodi na tvoje ime sto isto vazi i za moneybookers.
2. To zavisi od banke do banke. Konkretno, Rajfajzen banka trazi 20 eura dok npr. Intesa ne.
3. Minus nije dozvoljen, moguce je kupovati samo sredstvima koja se nalaze na kartici.
4. To znaci da ti mozes da kupis vaucher npr. 15 eura sto ce se skinuti sa tvog kladionicarskog racuna. Taj vaucer mozes ponovo da iskoristis za sebe a takodje mozes i da ga prosledis nekom drugom korisniku kladionice bet-at-home.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nando

Znaci,tacka 4 omogucava tacku 1. ;D

El Fenomeno

Moglo bi tako da se kaze.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nando

OK,nije ni cudo sto nas nema na spiskovima. ;D

laki22

da li radi virtuon od intese...neka odgovori samo onaj k koristi bas intesinu karticu...

El Fenomeno

Ne koristim njihovu karticu ali pouzdano znam da radi!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

ja imam intesinu visa internet karticu, kada vrsim uplatu u banci na karticu oni mi traze broj deviznog racuna a uopste netraze visa internet karticu.
E sada kada na primer hocu da povucem pare sa neke kladionice, da li trebam da upisem broj visa internet kartice ili deviznog racuna, i na koji racun onda pare legnu da znam kada budem podizao u banci

El Fenomeno

Ne traze ti karticu jer ne mozes na nju da uplatis vec na devizni racun. Ona se samo veze za njega i preko nje placas na netu. Kad povlacis pare iz kladonice pises broj Visa internet kartice a novac ti leze na devizni racun.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

laki22

Quote from: Admin on October 22, 2008, 09:18:51 AM
Ne koristim njihovu karticu ali pouzdano znam da radi!

znaci sigurno radi na bet-at-home????

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana


izida

a jel moze sa njom da se uplati na bwin?

El Fenomeno

Moze ako nisi iz Srbije!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

milosss

pozdrav
jel moze neko da mi objasni kako da uplatim sa internet karticom banke intesa na neku online kladionicu probao sam na bet 365 pa nisam uspeo

hvala unapred