News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 19, 2024, 01:52:11 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 03.11.2009. - pocinje takmicenje!

Started by El Fenomeno, November 02, 2009, 11:41:19 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 03.11. a zavrsava se 30.11.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

#1
br. 01
skor:0/0
vreme: 20.45
Par:Besiktas - Volfsburg
Tip:Under 2.5
kvota: 2.05
kladionica: UNIBET

Analiza:Na ovom susretu se gotovo po pravilu ocekuje puno golova ,medjutim ja mislim da ce se i ovaj susret zavrsiti sa min brojem pogodaka ,odnosno underom.Besiktas je vise nego ocajno zapoceo sezonu kako u domacem prvenstvu ,tako i u Ligi sampiona.U poslednjih mesec dana je popravio formu i sada u poslednjih 5 meceva ima samo jedan remi (u Wolsburgu 0-0) i 4 pobede.napad im je ocito je ,slabiji deo tima je ru celoj sezoni sem Kasimpase nikome nisu dali 2 ili vise pogodaka.Odbrana im je veoma cvrsta i stabilna ,pa su samo zahvaljujuci njoj uzeli jeda bod u prvom mecu.ukoliko zele da idu dalje ,Turci moraju biti efikasniji i danas ostvariti pobedu.Svaki drugi rezultat ih udaljava od zeljenog cilja.

Wolsburg nije u proslogodisnjoj formi sto pokazuju i zadnji rezultati. naime vezao je tri remija .Nakon 0-0 sa Besiktasom nije uspeo da pobedi najslabiju ekipu u sampionatu (Hertu) i odigrao 0-0,da bi u nedeklju sa Majncom odigrao pravi triler 3-3.Milsim da ce oni danas biti zadovoljni jos jednim remijem i da ce uz pojacanu odbranu ici na kontranapade.

Mislim da ce ovaj mec liciti  na onaj prvi i da ce i na ovome odbrane biti jaci deo tima.

FT 0:3

BokiZr

#2
br.001
skor:0/0
vreme: 17:30
Par: FC Lustenau 1907-First Vienna FC 1894
Tip: 2
kvota: 3.4
kladionica: UNIBET

Analiza: Austriska Erste liga,ove godine totalno nepredvidiva. Ekipa domacih vec sest kola nezna za pobedu. Forma ocajna 0-1-5 a u prvenstvu nisu pobedeli od 28.08 pa je to i dovoljni pokazatelj. Prosle nedelje porazena od najlosije ekipe Dornbir sa 2:0 i pokazali da od najlosije ima losije. Zauzimaju 8 mesto te se jos i dobro drze u Ersti.
           First Vienna FC 1894 totalno nepredvidiva ekipa. Mogu da dobiju svakog ali mogu i da izgube te pitanje protivnika im uopste nije bitno. Ne respektuju nikog i napadaju svakog. Izgubili su od favorita lige ali zato ravnopravno sudeluju sa svim ostalim u borbi za opstanak. Forma u poslednjih sest utakmica 2-0-4 nije pravi pokazatelj jer su igrali sa tri prvoplasirane ekipe. U borbi za opstanak danas se odlucujem za goste jer po mom misljenju su kvalitetniji,bolje igraju na strani i nadam se da ce danas upisati vazne bodove za opstanak. Tip 2

FT 3:1

Josip_17

#3

br.1
skor:0/0
vreme:19:00
Par: FC Wacker Inssbruck-Altach
Tip:1
kvota:2,10
kladionica: UNIBET

Analiza:
Evo da i ja postavim prvi tip za ovaj mjesec.Radi se o paru austrijske druge lige.Ovo je susret timova koji ce se boriti za ulazak u prvu ligu sljedece sezone.I jedna i druga ekipa je iznimno efikasna i na njihovim utakmicama pada dosta golova ali ja sam ipak odlucio ne igrati na golove vec na pobjedu domacina jer oni ove sezone na svome terenu u 7 odigranih utaklmica imaju 5 pobjeda 1 remi i 1 poraz uz fantasticnu gol razliku 22:2(znaci +20),dok je atlach najbolji gost lige za istim ucinkom na gostujucim terenima uz gol razliku 12:6 ali ja mislim da ce u ovom susretu presuditi prednost domaceg terena i da ce domacin slaviti ali ocekujem jednu tvrdu utakmicu.

FT 2:1

Krdzolini

#4
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par: Bayern - Bordeaux
Tip:1
kvota:1,90
kladionica: UNIBET

Analiza: Minhenski Bayern na svom terenu docekuje sasvim solidnu ekipu iz Francuske Bordeaux. Iako u ovom susretu nece moci racunati na svoj najjaci tim jer ce izostati nekoliko njihovih ponajboljih igraca, pored tog hendikepa koji ih je zadesio mislim da imaju kvalitetan tim da ovu utakmicu odigraju onako kako to oni najbolje znaju i puno veci protivnici su padali na Minhenskom stationu pa zasto nebi i francuzi veceras. Dosta je Bayern prosuo bodova u ligi prvaka prvo Juventus kuci pa zatim i Bordo u gostima. Ako misle sebi dobro a misle pobjeda nebi smjela doci u pitanje. Stoga moja prognoza ovdje je pobjeda Bavaraca.

Nadam se da cu ovaj mjesec imati vishe srece. Hvala puno organizatorima na takmicenju i puno srece svim takmicarima.

FT 0:2

nikpanbg

#5
Tip broj 1
skor 0/0
Meč:Ponte Preta-Brasiliense
Vreme odigravanja meča: 00-00
tip:over 2.5 golova
kvota:1,6
kladionica:Unibet


Meč 34. kola Brazilera-a,Serije B.Meč će se odigrati,na stadionu,Sao Kaetana Anacleto Campanella,zbog propusta  domaćih upravo na meču protiv Sao Kaetana.

      Popularne "makake" imaju samo joÅ¡ teoretske Å¡anse za plasman u Seriju,iako prema kvalitetu to sigurno i zaslužuju.Neke čudne sudijske odluke,ali i nedostatak sreće,će ih najverovatnije odvojiti od igranja u Seriji A u sezoni 2010/2011.Ipak radi se o veoma kvalitetnom timu,posebno u napadačkoj liniji.Odbrana je slabiji deo tima,mada ruku na srce to je rezultat napadačkog stila igre koji forsiraju,a i odlaska stuba odbrane Gum-a u Fluminense u toku sezone.

    Timovi pred ovo kolo zauzimaju 7. i 14. mesto.Kada se gleda foruma tim iz Brazilije jeu neuporedovi loÅ¡ijoj formi,imaju jednu pobedu i 4 poraza u 5 poslednjih kola.Ponće Preta, 3 pobede,1 nereÅ¡eni ishod i 1 poraz,u psolednjem kolu od Vila Nove u jednom čudnom meču.

   Tim Brazilijense-a ima samo 5 bodova viÅ¡e od timova koji se nalaze u zoni ispadanja,dok "crni most" zaostaje,čitavih 7 bodova od G4.

  Trener domaćih Reinaldo Gueldini,neće imati na raspolaganju levog spoljnog Vicente-a i vezustu Ting-u.Å ansu će dobiti Pirao na levoj strani,dok će u sredini igrati Wilian.Fabiano Gadelha koji je bio suspendovan u proÅ¡lom kolu se vraća u tim,dok je napadač Danilo Neco povredjen,Edilson suspendovan.


  Reinaldo Gueldini,trener gostiju će napraviti radikalne rezove u ekipi,imajući u vidu da je prvi tim na treningu izgubio od rezervi 2-0.Anderson Santos-a će zameniti Moacir u srcu odbrane,dok će Anderson zameniti Juli-a Cesar-a na desnom boku.Juninho i Thiaguinho će zameniti Pedro-a Ayub-a i Coquinho-a.U napadu će Somalia zameniti Fabia Juniora.

Ponte Preta(4-4-2) Gilson, Dede, Dezinho, Jean  Mush, Deda, William, Danilo Portugal  Fabiano Gadelha; Evando,Finazzi,
Brasiliense(4-5-1): Guto, César Gaúcho , Ailson  Anderson Santos, Julio Cesar, Juninho, Dida, Thiaguinho, Iranildo  Edinho; Somalia.

  Tradicija u duelima kada je Ponće Preta domaćin je takva da je u 3 meča bilo 2 nereÅ¡ena ishoda i jedna pobeda Ponće Prete.Na ta 3 meča nikad nije bilo manje od 4 pogotka.Na 5/7 mečeva bilo je viÅ¡e od 2.5 gola.Ove sezone meč je zavrÅ¡en rezultatom 3-0,za goste na ovom meču.

Rezime:Kada se pogleda način igre timova i ambicije timova,to jest da Brazilijense mora da počne da sakuplja bodove,jel vrlo lako mogu da upadnu u opasnu zonu.Ponće s druge strane hoće da odigra do kraja prvenstva pošteno,i možda da se osveti za poraz koji je sigurno boleo u prvom krugu prvenstva.Lek u borbi za opstanak su golovi i bodovi u gostima,dok ponće neće posustati dok god ima teoretske šanse za promociju.

FT 2:0




dejzik07

#6
br.1
skor:0/0
vreme:20:45
Par:Makabi-Juventus
Tip:2
kvota:1,68
kladionica: UNIBET

Analiza:
Juve pred sobom ima dosta čistu situaciju pred ovu utakmicu,ukoliko ne pobede pred njima je pakleni zadatak da bi nastavili takmičenje u Ligi šampiona. Posle ove utakmice dolazi im Bajern i gostuju Bordu i ukoliko ne pobede večeras morali bi dobiju obe utakmice. Ukoliko pobede posao će biti mnogo lakši. Kod Juvea nekoliko povreda:Hasan Salihamidžić (ankle, knee), Alessandro Del Piero (thigh), Claudio Marchisio (knee), Jonathan Zebina (thigh), Vincenzo Iaquinta (meniscus), Martín Cáceres (broken nose), Mohamed Sissoko (thigh). Ali ipak mislim da imaju dovolno dugačak tim da nadoknade odsustvo gore spomenutih. Za vikend su izgubili od Napoli kod kuće i mislim da bi dva poraza za redom bilo mnogo. Makabi do sada nije dao nijedan gol ,dve utakmice u gostima izgubili po 1:0 kod kuće izgubili od Bajerna 3;0. Nadam se da će večeras malo otvorenijom igrom da omomguće Juventusu lakši prilaz do gola. sve u svemu mislim da dolazi dvojka,kvota i nije neka ali vredi probati.

FT 0:1