News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 09:49:16 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, September 28, 2009, 11:44:08 AM

Previous topic - Next topic

nemsy

Ja ovog Neshone-a ne poznajem  :o  ;D

FILIP123

Pozz svima , evo da se i ja po 1. put obratim ...  ;D Takmicenje je bilo super , puno dobrih  tipstera , ovog puta sam imao dosta srece ;) .. cestitam svima koji su osvojili nagrade,pozdravljam sve ucesnike. Nadam se da ce nastaviti UNIBET  da pomaze ovo takmicenje .. Toliko od mene !

delpjero


delpjero


delpjero

Quote from: Ernests_Gulbis on March 31, 2010, 10:58:36 PM
http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=2954.msg15868#msg15868

Kvote moraju biti u rasponu od 1,50 do 4,00.

Cestitke dobitnicima.Potrosite pare na pametnim betovima.  8)

kec iz rukava  8)

krko

Pitanje za Adm./Mod, je li mozete malo da pocistite ovaj topic od prethodnih takmicenja, tabele, ponude i to, dakle da ostane samo za ovaj mjesec da bude preglednije?

El Fenomeno

Otvoricemo novu temu jos koliko sutra samo da ovde resimo neke stvari.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

Quote from: Admin on March 31, 2010, 11:07:38 PM
Au...pa ovo niko od nas nije video do sada. Moracemo da vidimo kako da resimo ovu situaciju.  :-\

dve opcije
1. priznati par
2. ponistiti ga zbog male kvote ali onda nebi imao 10 parova pa bi ostao bez nagrade

nezgodna situacija

FILIP123

Brzopletost.. Pocetnicka 'nesreca' , izgleda da nisam detaljno proucio pravila..Na vama je da odlucite.

El Fenomeno

Sutra donosimo konacnu odluku pa ne bih sada nista iznosio. Naravno, svi ostali mogu da kazu svoje misljenje o ovoj situaciji.

P.S. Novo takmicenje je pocelo. Srecno svima!!! ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Ernests_Gulbis

ja bih momku ipak dao nagradu,jer se vidi da zaista nije namjerno napravio ovu pogresku.0.05 je razlika o kojoj govorimo ovdje(1.45->1.50).
ovo je moje posljednje takmicenje,necu imati vremena vise da pisem analize,te je lijepo je znati da odlazite sa stilom  ;)
pozz svima...

dragands

Quote from: delpjero on April 01, 2010, 12:46:53 AM
Quote from: Admin on March 31, 2010, 11:07:38 PM
Au...pa ovo niko od nas nije video do sada. Moracemo da vidimo kako da resimo ovu situaciju.  :-\

dve opcije
1. priznati par
2. ponistiti ga zbog male kvote ali onda nebi imao 10 parova pa bi ostao bez nagrade

nezgodna situacija

Ja sam to primetio, kao i joÅ¡ neke greÅ¡ke koje sam prijavio, ali ovo nisam (mrzelo me  ;D ;D). Treba mu priznati i taj par i nagradu, jer se ne može ispravljati odluka posle ne znam koliko dana. nije fer prema njemu, jer da mu je neko skrenuo pažnju na to, on bi to ispravio. Uporedite ovo sa Anrijevim igranjem rukom protiv Republike Irske. nije na vreme kažnjeno i to je to, nema nazad.

delpjero

i ja se slazem sa prethodnicima. priznati par

joxong

pozdrav ljudi,evo i ja se vraćam natjecanju nakon pauze od 12. mjeseca
sretno svima

El Fenomeno

Moram priznati da smo zaista bili u nezgodnoj situaciji, svi mi koji organizujemo ovo takmicenje ali smo na kraju doneli odluku za koju licno smatram da je veoma ispravna.

23.03. je takmicaru Filip123 priznati tip gde je kvota bila manja od dozvoljene i to je bilo protiv pravila, tu nema sumnje. Medjutim, veoma bitna stvar je ta sto taj tip nije prosao i sto mu je zbog tog tipa oduzeto 100 bodova. Da je ostalo jos dana za takmicenje ne bi bio nakakv problem ali ovako ako bi mu oduzeli taj tip on ne bi mogao da postavi 10. tip i samim tim ispao iz konkurencije. Da je kojim slucajem taj tip prosao i on na njemu dobio poene to bi se sigurno i desilo. Ali posto je on na tom tipu dobio -100 poena mislim da je njegov skor vise nego cist i da bi bila steta i nepravda poslednjeg dana oduzeti mu pravo na nagradu.

Zato je nasa odluka u ovom slucaju da se tip prizna pa molim direktora foruma da postavi konacnu tabelu i proglasi pobednika i one koji su osvojili novcane nagrade.

I jedan apel svima takmicarima da prijave svako krsenje pravila jer koliko vidim neki su to primetili i ranije a nisu nam skrenuli paznju. Ovu temu ostavljam jos do veceras i onda je zakljucavamo i ide u arhivu. Za novo takmicenje sa novim spnzorom otvaramo potpuno novu temu sa istim nazivom.

Pobednicima u ovom takmicenju cestitam a takodje zelim puno srece svim takmicarima u novom takmicenju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana