News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 01:59:36 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, September 28, 2009, 11:44:08 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Nema na cemu, puno srece!  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: EviYan on October 15, 2009, 11:50:43 PM
Drugi put piÅ¡em na ovoj stranici i ne objavljuje se,a pitam  ODAKLE SE UZIMAJU PAROVI...i

Nisi pisao drugi put jer bi se pojavilo da jesi. Isao si verovatno da report to moderator jer mi je stiglo tvoje pitanje na mail i to cesto radis. Kao sto sam vec odgovorio na mail sve parove kao i kvote uzimas iz kladionice Unibet.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Auu kakva 2 kiksa zaredom.  :-[ >:(

krko

Samo da dodam ovdje za novi par sto sam tipovao u UNIBETU pise vrijeme 14:00h, a u novinama 15:00h, mislim da je tacno vrijeme 15:00h, pa eto da se zna.

Angell

Quote from: varan7 on October 18, 2009, 04:35:36 AM
izgleda da je prijedlog prihvacen, jer stoji nije skinut , a admin nista ne komentarise. sad sam tamo na poker sekciji predlozio da se uvede detaljna analiza svakog izostanka svakog igraca. pa cemo prema analizi odrediti kvotu opravdanosti izostanka. to prvenstveno vazi za angelza, jer mi puno izostaje, pa zelim  da navede detaljno razloge da bi mogli zakljuciti kolika je kvota opravdanosti.pozdrav.

Vjerovatno ces i veceras morati sam u borbu protiv vodeceg, jer neznam da li cu moci nastupiti na vecerasnjem turniru, probat cu stici, al nemogu nista obecati :(

A sto se tice BTF takmicenja, ispričavam se sto nisam azurirao tabelu zadnja dva dana, takodjer sam malo bio u guzvi, pa vas molim sve koji se takmicite da vodite racuna o svom profitu i da me obavijestite ako sam negdje, nekome pogresno obracuno.

Tablica je updejtana, hvala svima :)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

par: Will Safetycar be used anytime during the race
tip: DA


Sta je ovo?

Hocemo li se kladiti i koje boje gaca nosi sudija.  ::)

Hajde uozbiljite se malo.

El Fenomeno

Quote from: krko on October 18, 2009, 04:31:03 PM
par: Will Safetycar be used anytime during the race
tip: DA


Sta je ovo?

Hocemo li se kladiti i koje boje gaca nosi sudija.  ::)

Hajde uozbiljite se malo.


Taj tip je naravno odbijen  jer nije dozvoljen pravilima takmicenja.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nando

Quote from: krko on October 18, 2009, 04:31:03 PM
par: Will Safetycar be used anytime during the race
tip: DA


Sta je ovo?

Hocemo li se kladiti i koje boje gaca nosi sudija.  ::)

Hajde uozbiljite se malo.
Opklada da li ce bar jednom u toku trke izaci onaj Mercedes sa rotacionim svetlima.

Gde u pravilima pise da nije dozvoljen?Na svim forumima je ovo normalan tip.

El Fenomeno

Prvo procitaj pravila pa onda postavljaj takva pitanja!

QuoteDozvoljeni su samo ovi tipovi: 1X2 tip,Dupla sansa ,Moneyline tip, handicap tip (Asian and European handicaps) and Over/Under tip i tacan rezultat na teniske meceve.!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

nando

Citao sam pravila vise puta ali su neprecizna.

* Sportovi koji se mogu igrati su: fudbal, kosarka, hokej, tenis, vaterpolo, rukomet i ostali sportovi koji se nadju u ponudi online kladionica. Nije dozvoljeno tipovanje npr. ko ce pobediti na Eurosongu ili koji politicar ce pobediti na izborima itd...

* Dozvoljeni su samo ovi tipovi: 1X2 tip,Dupla sansa ,Moneyline tip, handicap tip (Asian and European handicaps) and Over/Under tip i tacan rezultat na teniske meceve.!

U F1 nemam golove,duplu sansu i hendikep.Tip je odbijen tek kada je prosao,tacnije posle trke i nisam imao vremena da igram bilo sta drugo.

El Fenomeno

Jedino mozes da se zalis na to sto nismo na vreme odbili tip jer prosto niko od moderator a ni ja nismo bili na forumu. Za ostalo nemas ama bas nikakvo pravo da se zalis.

P.S. Mozda tebi pravila deluju neprecizno ali zamisli da u njima stoji sta sve ne moze da se igra, bio bi spisak pola kilometra. Ovako je navedeno sta moze i tu se prica zavrsava.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

Da se malo pophvalim:

br.005
skor:002/004
vreme:20.45
Par:Ipswich - Watford
Tip:Under 2.5
kvota:1.86
kladionica: UNIBET

Analiza: Domacin je i posle 12 odigranih kola bez pobede. jedina je ekipa u 2 ligi koja jos nije osetila ukus pobede. Cvrsto su prikovani za poslednju poziciju sa 6 osvojenih bodova (toliko i remija). Na domacem terenu su odigrali 4 remija i dva poraza . Najtezi je svakako od Njukastrla sa 0-4. Zadnji mec su na svom terenu odigrasli 1-1 sa Svonsijem.

Za razliku od Ipswich-a gostujuca ekipa Watforda je vise nego solidna na strani, gde imaju 3 pobede uz 2 remija ni samo jednog poraza uz gola razliku 8-6. Kod kuce mnogo slabije igraju i imaju samo 6 bodova. Zadnjih 5 meceva na strani su odigrali u underu i najcesci rezultat je 1-1. Zadnji trijumf na strani su ostvarili u proslom kolu kod Middlesborough-a kada su dobili mec sa 1-0.

Posto i domacin kuburi sa efikasnoscu i postizanjem golova prognoziram UNDER 2. 5 ali i ocekujem rezultat 1-1


El Fenomeno

Svaka cast i tebi a i Krdzolinu koji je pogodio X u glavu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

Pitanje u vezi pravila :
Posto je na mec Partizan- Unikaha odigran i Ki 2 i H2 da li je to ispravno. Ako nije upozorite kolegu  da moze da odigra nesto drugo.Ako je sve u redu onda Ok.
Ionako ce Partizan  pobediti (ima seriju  od 8-0 sa Spancima)