News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 18, 2024, 03:10:25 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 01.10.2009. - pocinje takmicenje!

Started by El Fenomeno, October 01, 2009, 12:55:02 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura


Takmicenje pocinje 01.10. a zavrsava se 31.10.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Josip_17

#1
br.1
skor:(0/0)
vreme:19:00
Par:Red Bull Salzburg - Villarreal
Tip:2
kvota:2,20
kladionica: UNIBET

Analiza:Villarreal je 1 kolo kući pobijedio Levski iz sofije ali nije odigrao baÅ¡ neku utakmicu dok je Red Bull Salzburg u gostima odnio sva 3 boda u Rimu pobjedivÅ¡i Lazio 1:2.Gledao sam Villarreala u susretu sa Real Madridom i iako su imali igrača manje 60 minuta bili su podjednaki.Mislim da je Å¡panjolska liga puno jača od austrijske i da će to doći do izražaja u ovom susretu.TakoÄ'er danas bi za Villarreal trebao zaigrati njihov najbolji igrač i kapetan Senna koji im znači jako puno i na početku prvanstva se vidjelo koliko on znači.Mislim da će Villarreal dati sve od sebe u ovoj utakmici kako bi se Å¡to prije mogao prebaciti na Å¡panjolsko prvenstvo jer pobjedom u ovom susretu on bi već imao 6 bodova i s joÅ¡ jednom domaćom pobjedom on bi se približio prolasku u daljne natjecanje.Salzburg je u usponu forme ali u ovom susretu igraju protiv momčadi koja je definitivno kvalitetnija i mislim da će Villarreal opravdati ulogu favorita u ovom duelu

FT 2-0   :-[

igac81

#2
br.1
Početak:21:00
Par:Fulham - Basel    FT 1:0 
Tip:1
kvota:1,75
kladionica: UNIBET

Analiza:
Odmah na početku moram naglasiti da je po meni veliko iznenaÄ'enje Å¡to je Basel uopće i u jednome takmičenju jer ruku na srce ekipa je toliko loÅ¡a, ali uvijek na neku foru uÄ'u u jedno od eurospkih takmičenja.
Gledao sam Basela par puta u zadnje dvije sezone i nemam riječi kojom bi opisao kako je ova ekipa loša i kako uopće može nekoga uopće da dobije.
U prvoj utakmici su dobili Romu kod kuće, ali mislim da kod čvrstih Engleza nemaju šta da traže iz dva
konkretna razloga.

Prvi razlog je taj što je Fulham za klasu bolja ekipa,a a drugi razlog je taj što na saldu imaju samo 1 poen i sigurno će ovdje sve karte baciti na pobjedu.

Fulham je  solidna ekipa i jako dobro igraju, ali dosada u Premier ligi i nisu baÅ¡ imali previÅ¡e sreće. Nemaju nekih ozbiljnijih problema Å¡to se tiče sastava za večeras. Napadači Fulhama, Zamora i Johnson su u sjajnoj formi i očekujem ovdje pobjedu sa 2 razlike za domaće.

dava

#3
br.1
Početak21:05h
Par: FC Timisoara - NK Dinamo Zagreb     FT  0:3
Tip: 1
Kvota: 2,00
Kladionica: Unibet

O Dinamu gotovo sve znamo, loÅ¡i nastupi u Europi dok u prvenstvu gazi sitnu ribu, Lokomotivu bjednih i blijedih 0-1 i to na svom Maksimiru. Ipak porazom u startu lige Europe naru??ila se atmosfera i te??ko Ã,,?e biti na gostovanju kod rumunja. Definitivno zavladao je nemir u svlačionici nakon poraza od Anderlechta, ManÄ'ukić novčano kažnjen s lijepih 100.000 E, ko mu je kriv ne zna zabit zicer s pet metara kod 0-0. Sammir krivac utakmice, Butina rezervni golman. Dinamo je solidna momčad (HNL-a) ali moram naglasiti da je Dinamo limitirana momčad, imaju mentalnu blokadu i definitvno je tim koji ne zna igrati utakmice u Europi a u to smo se uvjerili nekoliko puta u zadnjih par godina. Bolje rečeno tu se radi o natjecanju u skupini A gdje se nalaze 4 momčadi i gdje svaki bod znači gotovo prolaz dalje a Dinamo nije baÅ¡ turnirska momčad, previÅ¡e po meni igraju naivno, previÅ¡e otvoreno protiv europskih momčadi koje su daleko kvalitetnije od Lokomotive, Istre i.t.d. Hm, ipak u ovakoj situaciji ponekad je krivac i sam trener, Kruno Jurčić opet naglaÅ¡avam po meni ne može voditi Bekiju iz Gruda a kamoli zagrebačke modre (da je npr. "zeko" trener modri bi imali makar bod). Prvu utakmicu protiv Anderlechta kod kuće naivno su izgubili i sad im je kriv sudac, ne-ne osim igrača kriv je i trener Jurčić, kad vidiÅ¡ da ne ide, da se nebo otvorilo, prolom oblaka, kiÅ¡a, loÅ¡ teren pa zatvori utakmicu uzmi bod i imaÅ¡ mirnije gostovanje protiv rumunja ovako s porazom u startu i gubitkom 3 boda kod kuće odlaze u Rumunjsku da se vade i nadoknade izgubljeno u Maksimiru i naravno na kraju će opet izgubiti a nije čudo jer TemiÅ¡var je opasna domaćinska ekipa koja je pokazala zube u prvom kolu protiv Ajaxa u Amsterdamu gdje su neutralizirali i umrtvili igru na 0-0 i tako je zavrÅ¡ilo, iako je Ajax imao nekoliko prilika treba naglasiti da su rumunji imali opasnu kontru i naravno odličnog čuvara mreže. Inače ova utakmica nije obilovala ljepotom, nije se moglo u toj utakmici uživati i vidjeti pravu kvalitetu rumunja koji će biti daleko opasniji na svom stadionu protiv puno lakÅ¡eg i manje poznatog protivnika od Ajaxa. Da kažem da je TemiÅ¡var povjesno mlad klub, osnovan 2002.godine, proÅ¡lu sezonu zavrÅ¡ili su na drugom mjestu i dva puta su bili sudionici finala kupa rumunjske, u proÅ¡loj i 2007.godini bez osvojenog su trofeja dakle viceprvaci svoje države. Ovo im je veliki iskorak u bolje sutra kako za igrače tako i za sam klub sa malom povijesti od samo 7 godina. TemiÅ¡var je izbacio ove sezone Srninog  Sahtara 2-2,0-0 zbog golova na strani. Ispali su od Stuttgarta 2-0,0-0 u četvrtom pretkolu lige prvaka i sad s bodom u džepu dočekuju zagrebačke modre u ligi Europe. Moj prijedlog je tip 1 i glatka pobjeda TemiÅ¡vara.

noja

#4
br. 01
skor:/0
vreme:21.05
Par: FC TimiÅŸoara-Dinamo Zagreb    FT  0:3
Tip: UNDER 2.5
kvota:1.67
kladionica: UNIBET

Analiza:

FC Timisoara je postigao lep uspeh izbacivsi prvaka Kupa UEFA Sahtjor-a da bi na sledecem koraku kiksnuo od nemackog Stutgatrta, izgubivsi kod kuce dok  je na strani remizirao. U prvom kolu ove faze je remizirao , 0-0, sa Ajaxom na strani. Sada ima lepu priliku da pobedi zadrmani Dinamo , koji je nesrecno izgubio od Anderlehta na svom terenu. Domacin ima dobru odbranu i uzdaje se na kontranapad i brze napadace.

Dinamo je , kako sam  vec rekao  nesrecno izgubio od Anderlehta i pored mnostvo sansi koje nazalost modri nisu iskoristili. Ovaj mec u Rumuniji je za njih biti ili ne biti. U slucaju poraza bi se nasli u vreoma losoj situaciji tako da bi im sanse za dalji prolazak bile minimalne. Za Dinamo nece igrati  kapiten Biscan koga ce zameniti Lovren.

Mislim da ce obe ekipe kalkulisati i da nece sve dati na napad vec ce vise ici na kontranapade. Znaci malo golova sa obe strane.