News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 01:29:44 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BND/CND) $50 Don Carbone bonus bez depozita

Started by El Fenomeno, May 14, 2009, 02:38:37 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Provereno sa live supportom:

Potrebno je uloziti 1250$ bez obzira na visinu uloga. Znaci prihvata se sistem 25x50$ ili manji ulozi ali ukupan zbir mora biti 1250$.

Proverena informacija!

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

zilla_

Quote from: Admin on May 15, 2009, 06:51:08 PM
Provereno sa live supportom:

Potrebno je uloziti 1250$ bez obzira na visinu uloga. Znaci prihvata se sistem 25x50$ ili manji ulozi ali ukupan zbir mora biti 1250$.

Proverena informacija!

pozz

A jel se to odnosi i na rulet??? Jel mogu na ruletu okrenuti taj iznos ili samo na kladionici?

El Fenomeno

Procitaj prvi post pa ce ti biti jasnije.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Jeste da mozda tek za mesec dana ce se moci traziti isplata ali cisto da znam,jer neko gledo nacine ispacivanje.Jer moze na moneybookers? Ili moze na karticu (ali bez prethodne neke uplate)?

El Fenomeno

Imaju opciju za karticu i direktno na bank account. Mislim da trenutno ne postoji opcija za moneybookers ali nisam siguran 100%.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kevuljica258

jel netko zna kako se moze kladiti na vise parova a da budu na istom listicu

KapetanKuka

Jbga! U Country/Region nigde nema Srbije!!!Ima svih bivsih republika osim C.G iSrbije...Da se registrujem na nepostojecu republiku Jugoslaviju?U cemu je fora?

El Fenomeno

Samo se ti registruj na Jugoslaviju i nista ne brini  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

rocky

Molim vas dajte objasnjenja u vezi opklada jer npr ja sam juce odigrao hokej Boston under 5 (rezultat 2-2) i pise mi canceled i kao vracen mi je ulog dok mi je neki over na MLb priznat.
odgovor za onog ko je pitao kako uci u Evropske lige Udje se u wagering meni i u straights pa u soccer european friendlies ali dajte ko ima iskustva da detaljno opise sta znaci sta da ne gubimo novac bezveze na probe ima puno opcija i npr nije mi jasno neke opcije za golove over/under 2,1/2 3???pa ono if win or push ?

krko

Ne znam za vas, ali meni je ovo dno od kladionice, dno dna.  ::)

KapetanKuka

Quote from: Admin on May 16, 2009, 01:27:00 AM
Samo se ti registruj na Jugoslaviju i nista ne brini  ;)
Registrovao sam se,dobio e-mail da je reg.uspesno obavljena i da su moji podaci ti i ti...Sve ok,nocas sam se cak i logovao...lova bi trebalo da mi legne nocas posle ponoci...ali...Danas kad sam pokusao(sad)da se logujem cisto da vidim sta ima u ponudi dobijem "Wagering has been suspended. Please contact us for more information".Sta sad da radim?Bitno je da sam im dao svoje podatke da mogu da me j...Koga da kontaktiram sad,sta da radim?Snalazim se nesto malo sa engleskim ali ne toliko da bih mogao da resim ovaj problem. 

El Fenomeno

Kontaktiraj slobodno live support, imas ga na pocetnoj strani sajta. Ne znam sta moze da bude problem!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

KapetanKuka

Proradio!Cak i lova legla pre vremena(posle nekih 15-16 sati).Jos samo da provalim kako da se kladim...Imam racune u nekim kladionicama ali u svima je normalno kladjenje(ulozim neku sumu,prikaze mi se eventualni dobitak,prosledim i gotovo)a ovde pojma nemam ni koliko para treba da ulozim ni koliko cu da dobijem(ako dobijem)...
Zeleo sam,cisto kao probu,da vidim kako to ide na Liverpul da stavim 5$(to sam ukucao u belo polje) na koef 1,416 sto znaci da bi dobitak trebao da bude 7,08$.Kad predjem na sledeci nivo on mi prikaze nekakav rizik 12,02 za dobitak 5$...Ali ja necu da dobijem 5$,ja zelim da ulozim 5$.Kako to da uradim?I sta znaci ona opcija(kod fudbala tj.soccera) pk,+1/2 ili pk,-1/2?Znam da imaju hendikep ili spread ali sta znaci pk?

nesaso


BoGi

Jel mogu nekako da ponistim tiket hitno mi je !!!  :'(