News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 01:15:20 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BND/CND) $50 Don Carbone bonus bez depozita

Started by El Fenomeno, May 14, 2009, 02:38:37 AM

Previous topic - Next topic

Pink Floyd

Quote from: masic on May 14, 2009, 11:12:01 PM
jel moze 25 tiketa po 2.00 evra hvala
Ne, ali moze 625 x 2e.
Dakle nije poenta u 25 tiketa, poenta je u 1250e "prometa", sto bi u teoriji znacilo da ako uplatis tiket od 1250e, ovih 50 mozes odma da podignes (tj.posle 30 dana, kako stoji u info-u)... ;D

A da, legao je novac. ;)
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

rocky

Pozdrav i hvala za informaciju ja sam se registrovao i zasad sve ide u redu jos da legnu pare,nmolio bih clanove koji se bolje razumeju da daju malo objasnjenja oko kladjenja jer su pomalo cudni za moj ukus t.j nije mi jos jasno kako se plasira opklada (prebacio sam na decimalu i kvote su mi jasne ali kako ide dalje ako hocu tiket da napravim)U vezi ovoga da mora 25 puta da se obrnu pare ja imam ideju da igram Mlb i to Boston i L.A Dodzerse i to neku vrstu progresije ako ih ne pogodim iz prvog  recimo 5 usD pa 10 usD(malo objasnjenje ko ne prati mlb Boston i Dodzersi su medju najacim timovima i otp prosek im je 65-70% pobeda a kvote su solidne od 1.5 do 1.8 i nema X) dakle retko se dogodi da izgube dve zaredom ako promasim prvi put drugi put otp vracam pare ili mali plus a kad ih pogodim iz prve u plusu sam za kvotu koju sam pogodio tako da je jako tesko uci u minus ako nista drugo mogu se obrnuti te pare i da se izvade ako neko ima bolju ideju?...

rocky

 5/14/2009 06:27:00PM       $50 BONUS - 25 X ROLLER       50.00       50.00
Jel to potvrda da asu mi ubacili pare na racun?

El Fenomeno

#18
25 tiketa sigurno da ne moze, a ni 625 tiketa po 2 dolara mislim da nece prihvatiti. Neke kladionice prihvataju, onima kojima je bitan ukupan zbir ali ovde mislim da ces morati da ulozis po min. 50$ da bi ti se racunao wager.
Pink Floyd misli da moze da se wageruje na sitno, ja nisam bas tako siguran pa cu kontaktirati support u vezi toga.

pozz i srecno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

rocky

Ja sam sad uplatio jedan tiket sa Nhl Boston i Mlb Kanzas za 2 dolara ali mi jos uvek nisu jasne kvote i uslovi

rocky

Molim vas ko se razume sta znace te silne opcije za kladjenje da nam malo pojasni posto mi nije jasno jedan tiket sam odigrao If win or push a dva singla straights a ima jos opcija iako sam  mislio da razumem Engleski nista mi nije jasno xe xe uglavnom odigrao sam 3 tiketa po 2 dolara i prihvatio je bez problema (a pare su legle na racun posle manje od pola sata)

Montenegro88

Ja pogodih Pachuku sa 25$ , koliko treba da se okrene ovo,ccc...
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

kevuljica258

leglo i meni,vec sam 30 eura na blackjack stresla,ono je krada

Montenegro88

Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

Pink Floyd

Quote from: Admin on May 15, 2009, 01:31:58 AM
25 tiketa sigurno da ne moze, a ni 625 tiketa po 2 dolara mislim da nece prihvatiti. Neke kladionice prihvataju, onima kojima je bitan ukupan zbir ali ovde mislim da ces morati da ulozis po min. 50$ da bi ti se racunao wager.
Pink Floyd misli da moze da se wageruje na sitno, ja nisam bas tako siguran pa cu kontaktirati support u vezi toga.

pozz i srecno


Ja svakako igram po 50, sto je sigurno sigurno, a da li moze sitno, probajte pa cete videti... ;)
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

igac81

Meni uopce nije jasno na koju se foru okladiti. Mislim d aje lova legla pise pending 0 i raspolozivo 50.00 ali gdje god idem ne pojavi se nijedna liga niti par za kladiti se pa mi malo to predstavlja problem :)

kevuljica258

da to je i meni problem,kako doci do kladionice da se mogu kladit na utakmice iz nekih europskih liga

El Fenomeno

Rulet mi je pojeo bonus. Krenulo je lepo ali se velikom brzinom sve izgubilo.  :-\
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88


zilla_

Ja za 10 minuta od 50â,¬ na ruletu napravio 100â,¬ ;D E sad me zanima, ako neko zna, dali se može zarada podići prije nego se okrene bonus ili to važi za cjelokupan iznos (zarada+bonus)...

Nigdje nisam mogao vidjeti opciju za isplatu?