News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 02:11:00 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet365 100% Bonus do 100 eura

Started by Angell, April 18, 2009, 07:02:26 PM

Previous topic - Next topic

kockar_ns

ako sam koristio vec jednom bonus da li se moze opet ueti pa opet obrtati 3 puta

El Fenomeno

Bonus mozes koristiti samo jednom na prvi depozit sem u slucaju kad te sama kladionica iznenadi mailom u kome te saopsti da imas ponovo pravo na 100% depozit bonus. Do tada nista!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Tebra

Au koliko pravila za ovaj bonus ko da daju BMW-a a ne bonus od 100 evra,jos samo da su smislili pravil da moram grati na pobedu cukarickog svakog vikenda.

-Ulozim 100 evra i cekam na 100 evra bonusa.
-Moram da ulozim tih 100 evra depozita da bi dobio bonus.
-Ne smem se kladiti na under/over.Znaci niti jedan u svim sportovima?
-Mora biti na listicu bar jedan par sa kvotm 1.50? - Ovo je sranje zivo.Sta ih kurac boli kolika ce biti kvota jednog para(granica listica je u redu),kad i 1.10 kvote padaju a oni traze 1.50 na svakom listicu.
-Kad ulozim ceo depozit dobijam bonus i onda moram uloziti 600 evra da bih dizao???

Pa kad ce bilo ko od nas moci igrati na parove od 1.5 i da budu u stanju da uloze svih 600 evra i budu u plusu?
Ovo je srljanje u propast izgleda.

Nek0 misljenje???Da li sam dobro shvatio sve uslove?

legend88

Ovo ti je najpovoljniji bonus koji ima ili koji je uopšte bio igde, tako da ako ocekujes nesto vise to je prosto nemoguce. Ne znam šta bi ti, da ti daju odmah u džep 100 evra?! Pod broj jedan ne moras odmah uložiti svih 100, možeš npr 5 puta po 20 ili kako već hoćeš...

Tebra

Znam da ne moram i ne ocekujem da mi stave 100 evra u dzep.Cak nisam ni pomisljao na te bonuse nego da igram sa svojim parama.E sad mnogi hvale ovaj bonus pa reko da vidim sta je.Zar nije dovoljan uslov da moras 3x uloziti sve to nego jos seruckaju sta ,kako ,koliko i zasto moramo igrati.Da li imaju mozda period za koje vreme moram uloziti tih 600 evra??

HVALA unapred!!!

El Fenomeno

Upravo tako kao sto kaze legend88.

Sto se tice igre under/over prihvataju za 2.5 a to se najcesce i igra tako da taj podatak koji si ti napisao uopste nije tacan.
Slazem se jedino za to pravilo da na tiketu mora biti bar jedna kvota 1.5 i to je mozda i jedina stvar koja mi se ne svidja.
Sve ostalo sto si napisao ne stoji niti pije vodu. Meni nikad nisu bili jasni igraci koji samo vijaju male kvote. Ja licno ne igram nista ispod 1.6-1.7 i ovo pravilo gde je granica 1.5 mi veoma odgovara.
Ovaj bonus je odlican i tu nema dileme samo ga treba pametno iskoristiti i naravno pogadjati.

I ovo je ubedljivo najbolja ponuda na trzistu u ovom trenutku i bar poslednjih godinu dana ako ne i vise.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Tebra on April 03, 2011, 06:40:42 PM
Znam da ne moram i ne ocekujem da mi stave 100 evra u dzep.Cak nisam ni pomisljao na te bonuse nego da igram sa svojim parama.E sad mnogi hvale ovaj bonus pa reko da vidim sta je.Zar nije dovoljan uslov da moras 3x uloziti sve to nego jos seruckaju sta ,kako ,koliko i zasto moramo igrati.Da li imaju mozda period za koje vreme moram uloziti tih 600 evra??

HVALA unapred!!!

Pa nije im dovoljno samo 3x jer druge kladionice nece ni 100% bonus da daju vec daju ili 50% ili neke glupe freebetove.
90 dana je vreme za koje moras ispuniti rollover.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

Vjerujem da je neko vec to radio.
Jednom sam uzimao vec bonus. Sada otvorim novi racun, sa novom email adresom, koju narano dodam na moj stari MB racun...pa sa nje vrsim uplati na taj novi nalog. Da li postoji sansa da me sahvataju
Naravno sve to radim sa drugog konpa.

El Fenomeno

Postoji naravno....bez rizika bi bilo da sve to odradis na drugom kompu i da koristis drugi mb nalog. Ovako sa tvojim mb nalogom je veliki rizik.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

Smatrao sam da MB stiti privatnost svojih korisnika .[Oo].

nesaso

jel bet365 daje bonus za srbiju ili smo izbaceni kolko vidim u njihovim pravilima?

bozicso

opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Kontaktiracu ih ja pa cu videti o cemu se radi!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

zoranz

Bet365 ne daje više bonus od 100 EUR za Srbiju, čak su i postojeći članovi iz Srbije uskraćeni za mnoge free bet-ove i bonuse koji se daju članovima iz ostalih zemalja (najčešće od 25 EUR).

Å to se tiče bonusa kod BET365 već su drugi napisali on je najlakÅ¡i za ispunjenje u odnosu na bonuse drugih kladionica, a daju i 100% bonusa do 100 EUR, Å¡to je takoÄ'e raritet.

Cilj kladionica nije da bilo kome pokloni 20, 50, 100... EUR već da se pridobije novi član. TakoÄ'e, kada se ispunjava uslov za bonus, kladionica ima za cilj da statistički igrač treba da bude na gubitku ako igra normalno.
Primer za BET365: treba okrenuti 600 EUR da bi se dobio bonus od 100 EUR (tj. da može da se podigne). Ako se igraju npr. parovi sa ujednačenim kvotama kod BET365 (igre sa 2 znaka) je to npr. za pobedu domaćina: 1,85 za pobedu gosta: 1,85, ako se sve podeli na 30 opklada po 20 EUR, od kojih proÄ'e polovina, ostaće 155 EUR (tj. 55 EUR bonusa). To je jako dobro, jer kod ostalih kladionica, taj statistički odnos negativan.

Bonuse je najbolje ostvarivati (ali za to treba viÅ¡e para) kroz strategiju da se u kladionici u kojoj treba da se ostvari bonus pokuÅ¡a da se izgube pare Å¡to pre, a u drugoj da se dobiju. Primer: koÅ¡arka: BET365 ima za tim A kvotu: 3,00, a u Pinnaclu za tim B je 1,50 (treba potraziti takav odnos kvota), u BET365 se odigra za 200 EUR, a u Pinnaclu za 400 EUR. Ako proÄ'e par u Pinnaclu, bonus je odmah ostvaren :). Ako proÄ'e u BET365, taj postupak ponoviti do ostvarenja bonusa.

Kod free bet-a, u kladionici gde je free bet treba igrati Å¡to veću kvotu koja može da se upari sa odgovarajućom malom u drugoj kladionici, npr. kladionica gde nije free bet: kvota 1,10, gde je free bet npr. 10-11 (free bet npr. 25 EUR)- odigra se na kvotu 10 tih 25 EUR, ako proÄ'e- tu ostaje 225 (poÅ¡to se oduzima free bet iznos), a u drugoj se odigra za npr. 200-205 EUR po kvoti 1,10 i time ostaje sigurnih 20-tak EUR koji obično odmah mogu i da podignu.