News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 04:44:21 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet365 100% Bonus do 100 eura

Started by Angell, April 18, 2009, 07:02:26 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Procedura ide ovako:

1. registrujes se preko banera
2. uplatis novac
3. dobijes bonus
4. odigras depozit (jer nije moguce odigrati i bonus i depozit)
5. kad jednom ulozis depozit posle toga mozes da igras sve ukupno koliko imas na racunu sa sve bonusom
5. obrnes 3x bonus + depozit
6. povlacis dobitak  .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

Jel propada ovaj bonus kod Bet365 ako se depozit kojim je stečen prokocka bez okretanja tj da li se može okretati naknadnim uplaćivanjem?
Npr. uplatiš depozit 50 i dobiješ 50 bonusa. Pukneš ovih 50 depozita na neki tiket kojim nisi hteo aktivirati bonus. Bonus je još uvek tu i sledećom uplatom depozita od 50eur ga možeš aktivirati ili si ga izgubio?

El Fenomeno

Taj bonus ce biti aktivan i mozes sa njim nastaviti igru, nema potrebe da uplacujes ponovo niti ima bilo kakvog dejstva po bonus ta ponovna uplata.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

Nije reč o meni pa ne znam baš tačno u čemu je problem, valjda stoji da ima 50 EUR bonus ali ne može ga okrenuti, kada pokuša zahteva mu novu uplatu u visini uloga.

El Fenomeno

Ne znam o kakvom se tu bonusu radi ali je sigurno da nije u pitanju 100% na prvu uplatu. Najbolje bi bilo da kontaktira podrsku i da vidi o cemu se radi jer ja ne mogu da znam sta je u pitanju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88


El Fenomeno

Vrlo dobro znam kako funkcionise taj bonus jer sam ga koristio nekoliko puta i stvarno mi nije jasno o cemu se ovde radi. Jedino da se kontaktira podrska jer ovo nema nikakve logike.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Da se nadovežem na @krkin .[::]. post sa teme BET365 kladionice...

Quote from: krko on March 11, 2011, 04:29:12 PM
Znaci svaki bonus na bet365:

1x ulozen deposit, dakle 50eura jedan ulog    +

3x ulog 100eura, tj bonus+deposit.

Sve vam pise u emailu koji dobijete za bonus. Kvota nije vazna.
Važna je kvota, a to je 1,50. Pored toga ima još uslova a to su:

QuoteBets placed on asian handicap, goal line and Baseball money line markets, both pre-game and In-Play do not count towards any rollover requirement.
Ovih dana obrćem bonus i imam dosta problema. Naprimjer, prihvataju igru ispod/preko 2,5 a ne prihvataju ispod/preko 3,5. Danas sam sastavio jedan rukometni tiket sa ukupnom kvotom 1,8 ni to mi nije prošlo u iznosu koji ulazi kao obrtanje. Poslao sam im mail i stavrno mi nije jasno šta je problem.

El Fenomeno

Da da, kvota je veoma vazna i nista ispod 1.50 se ne priznaje.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Admine, da li pod azijskim hendikepom podrazumijevaju i hendikep na rukometni meč?

El Fenomeno

Vrlo moguce da ti zbog toga nije priznat taj tiket u wager ali ne mogu 100% da tvrdim.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Nisam još hendikep igrao, tek sam namjeravao. Znači, onaj tiket je bio sam na pobjednike mečeva. Hendikep sam neki dan igrao na Barcelonu protiv Arsenala i jasno mi je zašto on nije priznat ali ovo ostalo i ne baš. Poslao sam im mail, pa ću da javim šta kažu.

Hare88

Odgovorili su mi. Kažu da na tiketima (multiple bets) treba biti najmanje jedan par sa kvotom 1,50. .[_].

Vala, razočarali su me sa ovim uslovima. .[-].

El Fenomeno

Moram priznati da ni ja nisam znao za to pravilo.  .[:-/].

Medjutim, i pored tog uslova takodje moram da priznam da je ovo i dalje ubedljivo najbolja promocija koja postoji na online kladionicama tako da ipak moramo biti prezadovoljni sto uopste postoji.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

#44
Da li je neko iskoristio 100% Initial Mobile Bonus na Bet365? Pošto sam posećivao njihov sajt preko mobilnog dobio sam poruku da ukoliko želim bonus do 50 eur moram taj iznos uplatiti na kvotu 1.5 ili veću preko njihovog wap sajta na mobilnom. Potrebno je ukucati offer code koji je stigao na mail. Uslovi su koliko vidim otprilike isti kao i za depozit bonus.

-Edit
Evo uzeo sam bonus, max je 50eur.