News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 12:13:25 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 28.02.2009. kraj takmicenja

Started by El Fenomeno, February 28, 2009, 12:18:35 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: Gamebookers

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica Gamebookers.
I mesto - 30 eura,  II mesto - 15 eura,  III mesto - 5 eura


Takmicenje pocinje 01.02. a zavrsava se 28.02.2009. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

#1
br. 10
skor:5/9
vreme:16.00
Par:Middlesbrough v Liverpool
Tip:X /X  HTFT
kvota:4.00
kladionica: Gamebookers

Analiza: Vec 15- tak utakmica domacin nije slavio u prvenstvu i sve je sigurniji kandidat sa nizi rang.naime nalazi se na 19 mestu sa dva boda manje od Stouka.Tim ima problema sa realizacijom, dok se odbrana pokazala sasvim solidno. Pocinju odlucujuci mecevi za opstanak, tako da sacuvati svoju mrezu u ovakvim utakmicama je primarni zadatak.Ocekuje se da trener Southgate izvede sledecu postavu: Jones - Hoyte, Wheater, Huth, Pogatetz - O'Neil, Arca, Bates, Downing - Tuncay, Aliadiere. Posto za sastav nece moci da racuna na Digard-a ,Riggott-a, Taylor-a.

U ovom predstojećem duelu, Liverpul će sigurno krenuti dosta ofanzivnije jer im bodovi trebaju kako bi ostali u trci sa Man Unitedom. Posle povrede, Steve Gerrard se vratio na teren ali je daleko od željene forme tako da će opet verovatno početi na klupi.Proslonedeljni remi protiv Manchester City-a udalji je crvene od titule, ali je iskupljenje doslo u vidu pobede i odlicne igre u Madridu. Kriza u igri je nastupili povredom kapitena Gerrard-a, koji najverovatnije nece biti u prvih jedanaest, ali se ocekuje njegov ulazak sa klupe. Ekipa ce biti najverovatnije ista kao i protiv Reala: Reina - Arbeloa, Carragher, Skrtel, Aurelio - Benayoun, Alonso, Mascherano, Riera - Kuyt, Torres.

Domaćini će biti oprezni u ovom meču i pokuÅ¡ati da idu na bod dok će se Liverpool pomučiti posle teÅ¡kog meča u Madridu i bez Gerrarda. Stoga ja smatram da je UNDER nekako najrealniji tip na ovoj utakmici.A posto mi je potrebno jaca kvota odlucio sam  se iz X u X


Tip odbijen jer prelazi nisu dozvoljeni pravilima takmicenja/Admin

nando

#2
br.10
skor:5/9
vreme:15:30h
Par:Borussia Dortmund v Hoffenheim    FT 0:0
Tip:1
kvota:2.45
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Dortmund jedna od tri ekipe koje jos uvek nemaju poraz na domacem terenu.U goste im dolazi Hoffenhajm koji polako ali sigurno pada u formi.Nije ni blizu onoga sa pocetka prvenstva.Domacin vise nego solidan u odbrani na 11 utakmica primili su samo 10 golova sto spada u bolje odbrane.Sto se tice napada,kod kuce samo na jednoj utakmici nisu postigli gol.Dolazi im ekipa koja je u poslednje dve utakmice primila 7 golova.
Prosle godine su odigrali dva susreta,kod kuce je Dortmund slavio 3:1 dok je u gostima porazen 1:4.Posle nekoliko kikseva i neresenih rezultata,vreme je da Dortmund dobije a dolazi im ekipa koja igra otvoreno sa dosta supljina u odbrani.

Sami

#3
br.10
skor:3/9 +80
vreme:20:15
Par:Vojvodina - Partizan    FT 73:77
Tip:1
kvota:2.80
kladionica: Gamebookers

Analiza:Ocekujem da Partizan "pusti" Vojvodinu koja je trenutno zakucana za dno adriatick lige iz prostog razloga sto Partizanu pobjeda ne treba za ama bas nista a i Dule bi mogao odmarat svoje igrace te dati sansu onima koji ne igraju cesto.Sa druge straen Vojvodina je dovela par odlicnih pojacanja iskusnog centra Stanojevica i pojacanje iz NBA Hasan Adams.U toku sezone su dosli i bivsi igrac Partizana Kamings,Fiser i Ljubotina a tu je i treci trener ove sezone Vlade Djurovic.Vojvodina ima samo jednu opciju i to pobjedu,e sada ja ocekujem da do nje dodju na ovaj ili onaj nacin.



balulec

#4
br.8
skor:1/7
vreme:20:00
Par: Charleroi - Mons  FT 3:0
Tip:1
kvota:1.95
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Charleroi je jedna od ekipe koje jos uvek nemaju mnogo pobeda na domacem terenu.U goste im dolazi Mons koji polako ali sigurno pada u formi.Nije ni blizu onoga sa pocetka prvenstva.Domacin vise nego solidan u odbrani na 11 utakmica primili su samo 10 golova sto spada u bolje odbrane.Sto se tice napada,kod kuce samo na jednoj utakmici nisu postigli gol.Dolazi im ekipa koja je u poslednje dve utakmice primila 7 golova. Vreme je da Charleroi dobije a dolazi im ekipa koja igra otvoreno sa dosta supljina u odbrani.

Hare88

#5
br. 10
skor: 5/9
vreme: 1:35
Par:Miami - New York   FT 120:115
Tip: under 213,5
kvota: 1,91
kladionica: Gamebookers

Analiza: Evo ga i moj posljednji tip. Kao većina prethodnih i ovaj je tip under iz NBA lige. Sada sam se odlučio za manji zbroj koÅ¡eva od 213,5 iz utakmice Miami - New York. Miami se nalazi na petoj poziciji Istoka sa skorom 30-27, dok se New York nalazi na jedanaestoj sa skorom 24-34. New York ove sezone daje ali i prima dosta koÅ¡eva. Ovaj put mislim da neće moći dati viÅ¡e od 100 koÅ¡eva dobroj odbrani Miamiija, ali takoÄ'er mislim da ni Miami ne može dati viÅ¡e od 110-111. Obje ekipe su doživjele poraze u proÅ¡lim utakmicama Å¡to je znak da će ova utakmica nekome pomoći da krene ka pozitivnoj seriji. Koja će ekipa to biti, ostaje nam da vidimo. ;) TakoÄ'er treba dodati da je ovo prvi dvoboj ovih ekipa u veoma čudnom NBA rasporedu.

Gl. :)