News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 05:41:12 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 09.02.2009.

Started by dignja, February 09, 2009, 01:04:41 PM

Previous topic - Next topic

dignja

Quote from: Admin on February 06, 2009, 12:24:41 AM
Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: Gamebookers

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica Gamebookers.
I mesto - 30 eura,  II mesto - 15 eura,  III mesto - 5 eura


Takmicenje pocinje 01.02. a zavrsava se 28.02.2009. Srecno!

dignja

#1
br. 3
skor:-200
vreme:15:30
par:Youzhny M. v Recouderc L.   FT 6:4, 6:4
tip: 2:0
kvota:2.35
Analiza:

Mislim da je vreme da Michael Youzni pbedi nekog.Youzni na pocetku ove sezone jako lose igra.Igro je 3 turnira do sad i na jednom turniru je uspeo sam da pordje prvo kolo,to je bilo u Dohi,dok je na asutralijan openu i zagreb indorsu ispado u prvom kolu.Youzni nastavlja sa losim igrama koje zapoceo sredinom prosle sezone.Jednostavno se desio neki veliki pad i njegovj igri i od top ten igraca doso je do 62 mesta na atp-u.Ovo mu je sad prilika da se iskupi.Igra sa francuzem  Laurent Recouderc koji je 189 igrac na svetu koji naravno nije igro ni jedan turnir iz 250 serije nego uglavnom celenzere ove god i na kojima nije stizao dalje od 1/8finala. Uspeo je da se kvalifikuje za ovaj turnir i sigruno da je sad veoma raspolosen i motivisan da odigra sto bolje.Kao sto reko Yuzni definitvno ako zele da vrati staru formu i bilju poziciju na atp-u ovaj mec mora da dobije i ovaj turnir mora sto bolje da odigra.Yzni je 2007  osvojio ovaj turnir a 2008 ispo u prvom kolu.Siggurno da je ova vrsta podloge i ambijent nije nepoznat rusu jer je vec osvajo ovaj tunrnir i sad ima priliku da se iskupi za porslogodisnji poraza u prvom kolu i ovde bar da dogura dalje.Velika je ovo sansa za rusa posto u prvom kolu igra sa dosta losije rangiranim teniserom.Mislim da ce ovde touzni dobiti mec u 2 seta,mozda je moguce da izgubi jedan ali pobeda je neminovna.

Futura

#2
br. 5
skor: 2/4
vreme:09 Feb 09 20:15 CET
Par:1. FC Nürnberg v Kaiserslautern   FT 3:0
Tip: 1
kvota:2.05
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Ukoliko zeli da zadrzi sanse da za povratak u prvu Bundes ligu Nirnberg mora veceras da pobedi. U proslom kolu su igrali solidno i bili bolji rival protiv Augsburga ali su odneli samo bod i tako ostali na sredini tabele. Nisu mnogo menjali ekipu u zimskom prelaznom roku i nemaju problem sa uigravanjem kakav ima Kajzeslautern koje je doveo dosta novih igraca. Na premijeri su igrali nereseno kao domacini a u prvom delu sezone im nije islo na gostovanjima ali i pored toga zauzimaju sam vrh cvajte i ne kriju da zele kao i Nirnberg povratak u elitu. Dajem prednost Nirnbergu zato sto igraju dobro kao domacini, bitno im je, dobro su igrali na kraju jesenjeg dela, dobro su igrali proslo kolo ali im je falilo malo srece pa ocekujem da to veceras kapitalizuju u derbiju.

ivan-dzo

#3
br.2
skor:0/1
vreme:20.45
Par:Leeds - Milwall    FT 2:0
Tip:over 3,5
kvota:3.50
kladionica: Gamebookers

Analiza: Derbi večeras. Kvota za jedinicu mala, samo 1.85. Milvol opasan kao gost, do sada imaju 6-2-4, i nisam siguran da će Lids da dobije. Izgleda mi bolja varijanta da bude 3+, a verovatno i 4+. Poslednju utakmicu izmeÄ'u ova dva tima dobio Milvol 3-1, i verovatno će Lids tražiti revanÅ¡ i krenuti silovito od početka, a tu negde iza ugla će ih čekati ubojita kontra.

Leeds United manager Simon Grayson has a near fully fit squad to pick from.
Only long-term absentees captain Fraser Richardson (thigh) and central defender Paul Huntington (groin) are out as Richard Naylor skippers the side.

Millwall will be without captain Paul Robinson (foot) and Lewis Grabban (hamstring) for the game.
Zak Whitbread could replace Robinson in central defence, while Chris Hackett is expected to start on the wing as he comes in for Grabban.

Za mene 4+ ulog 5/10.

Srećno

Pittsburgh

#4
Br. 4
Skor: 2/3
Vreme: 21:00
Par: De Bakker- a. Seppi    FT 7:6, 2:6, 6:7
Tip: 0:2
Kvota: 1,8
Kladionica: Gamebookers
Analiza:Seppi nije imao srece sad zrebom na Australian openu I u prvom kolu je naleteo na Federera,Ali u ovom mecu me bi trebao da ima ikakav problem.Popravio je Servis,uvek be imao dobar return,pa zato ovde prognoziram laganih 2:0 za Seppija