News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 06:38:59 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 07.02.2009.

Started by krko, February 07, 2009, 01:33:09 AM

Previous topic - Next topic

krko

Quote from: Admin on February 01, 2009, 09:22:40 AM
Svim takmicarima zelimo puno srece i neka najbolji pobedi!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: Gamebookers

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica Gamebookers.
I mesto - 30 eura,  II mesto - 15 eura,  III mesto - 5 eura


Takmicenje pocinje 01.02. a zavrsava se 28.02.2009. Srecno!


br.2
skor: 0/1
vreme: 18:88
Par: Lecce-Inter   FT 0:3
Tip: Over 3,5
kvota: 3,50
kladionica: Gamebookers
analiza: Sudar 16 i 1 ekipe u italijanskom prvenstvu, da se razumijemo prednost u pobjedi ima Inter, sve ide u korist Intera, znaci imena igraca, tabela, kvalitet, itd. Medjutim ovaj put odlucio sam se za puno golova, zasto, zato sto je Lecce prvo trenutno u dobroj formi ako se to moze reci da ekipu koja je na 16 mjestu u prvenstvu, znaci proslu sedmicu su dobili Sienu, a Inter se mozemo reci mucio sa Sampdoriom. Svi kriticari i novinar u Italiji govore da je Inter u padu forme, da igraju katastrofalno lose, uglavnom nalaze im brojne mane. Ne kazem da ih i nema, ali daleko od toga koliko se prica. Takodje nakon Leccea Inter ocekuju 2 prejake utakmice Milan i Manchester. Inter dakle nema pravo na kiks, narocito sada kada mu se Milan priblizio na 6 bodova, a sljedece kolo derbi. Dakle Inter mora u napad, acak i ako Lecce postigne gol-dva, siguran sam da ce Inter itekako ganjat da ih stigne. Ocekujem kisu golova. Lecce je bez povredjenih:Gianni Munaria i Giuseppe Vivesa dok je Guillermo Giacomazzi suspendovan.
Inter je bez povredjenih:Marca Materazzia,Patricka Vieire,Walter Samuela i Cristian Chivua dok je Adriano suspendovan.
Vjerovatni sastav: Julio Cesar, Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell, Zanetti, Cambiasso, Muntari, Stankovic, Ibrahimovic, Cruz.
Lecce: Benussi, Polenghi, Stendardo, Fabiano, Esposito, Ardito, Edinho, Ariatti, Papa Waigo, Castillo, Tiribocchi.

markos85

#1
br.4
skor:1/2 -105
vreme:15:30
Par:Borussia M'gladbach v Hoffenheim     FT 1:1
Tip:1
kvota:3.40
kladionica: Gamebookers

Analiza:Borussiiji je svaka sledeca utakmica pochev od ove presudna za opstanak u ligi.Koliko sam primetio iz analize njihovih tekmi,znaju da  dobro odigraju protiv timova iz vrha tabele( Batern 2-2,Bremen 3-2).Primaju puno golova kao domacini,ali i daju golove,ovo bi trebala da bude i efikasna utkamica.Hoffenhaim je oslabljen ne igranjem ibishevica,kao shto svi znamo,i mislim da ce od ove utkakmice pa nadalje krenuti da posrcu.Jesu oni dobili glatko prvu tekmu u nastavku shampionata,ali mislim da ce se Boriisjijin igrachi naloziti da pobede Hoffenhaim i da tako krenu u borrbu za osptanak.Kvota uopste nije mala,i jako je primamljiva i vredi odigrati.Inache tekma u prvom delu shampionata je zavrshena 1-0 za hoffenhajm.Ko na ovoj utakmici bude dao vishe od 2 gola,on ce pobediti,to je neko moje mishljenje.Kvota + malo i navijachki = moje tip 1 .

tuninho

#2
br.2
skor:0/1
vreme:13.45
Par:Manchester City v Middlesbrough       FT 1:0
Tip: ower 2,5
kvota:1,85
kladionica: Gamebookers

Analiza:

   
Očekujem da manchester city ovdje izaÄ'u nakon Å¡oka i poraza protiv stoke city u posljednjem kolu .. novi igrači želite da pokažeju pravo lice i sad imaju mogučnost da to ostvare kod kuče,protiv ne baÅ¡ dobrog suparnika,middlesbrough koji se bore u dolnjem djelu tablice.Manchester city su sposobni igrati dobro,i očekujem dosta golova,konačni rezultat 3-1 ..
Kladim se na ower 2,5 golova.lp

31/01-09     Premier liga     Stoke City vs. Manchester City       1:0      
28/01-09    Premier liga    Manchester City vs. Newcastle United    2:1    
17/01-09    Premier liga    Manchester City vs. Wigan    1:0    
03/01-09    FA pokal            Manchester City vs. Nottingham Forest    0:3    
28/12-08    Premier liga    Blackburn Rovers vs. Manchester City    2:2    
26/12-08    Premier liga    Manchester City vs. Hull City    5:1


31/01-09     Premier liga         Middlesbrough vs. Blackburn Rovers      0:0      
28/01-09    Premier liga    Chelsea vs. Middlesbrough    2:0    
24/01-09    FA pokal            Wolverhampton vs. Middlesbrough    1:2    
17/01-09    Premier liga    West Bromwich Albion vs. Middlesbrough    3:0    
10/01-09    Premier liga    Middlesbrough vs. Sunderland    1:1    
03/01-09    FA pokal            Middlesbrough vs. Barrow                    2:1


29/10-08     Premier liga     Middlesbrough vs. Manchester City       2:0      
11/05-08    Premier liga    Middlesbrough vs. Manchester City             8:1    
07/10-07    Premier liga    Manchester City vs. Middlesbrough             3:1    
17/03-07    Premier liga    Middlesbrough vs. Manchester City        0:2

macak007

#3
br. 05
skor: 2/4 +60
vreme: 20:00
Par:Real M.-Santander      FT 1:0
Tip: over 3.5
kvota:2.5
kladionica: Gamebookers

Analiza: Real je nanizao sest uzastopnih pobeda, a Santander je ekipa koja mnogo bolje igra u gostima nego kod kuce. Raspucani Zigic bi ponovo mogao da bude strelac. Real samo pobedom ostaje u trci za mozda vec izgubljenim sampionatom. Ali oni su svakako u obavezi prema svojim navijacima, i pobeda ne bi smela da dodje u pitanje. Ocekuje se prava fudbalska predstava na Santiago Bernabeu. Raul juri gol za istoriju, i verovatno ce ga postici danas. Medjusobni skor govori da se dosta golova vidja kada je real domacin, sto ne sumnjam da ce i sada biti slucaj!

redondo88

#4
br. 3
skor:2/2 +245
vreme:19.45
Par:Heerenveen v NAC Breda     FT 3:1
Tip:H1
kvota:1.95
kladionica: Gamebookers

Analiza:
    Razocaran sam kvotom za hendikep na Herenven, posto sam recimo u mozzartu nasao da je kvota 2.45. Mislim da je Herenven kvalitetnija ekipa od Brede, forma je takodje na njihovoj strani. U zadnjih 10 utakmica imaju 6 1 3, a sva tri poraza su pretrpeli na strani. Uspeli su i da pobede Ajaks na strani a to nikom nije uspelo ove sezone. Breda zadnjih 10 skor: 1 4 5 a poslednja utakmica poraz 4-1 od Twente-a. Lista povredjenih igraca za Bredu je podugacka : Amoah (15 games-12 goals), Lurling (14 games-3 goals), middelfield De Graaf (12 games), Leegte (14 games) ,Gilissen and defender Penders (16 games-1 goal) and Elshot (10 games), Feher will also miss the game due to suspension. Mnogo sigurnija opklada je cisti kec jer cisto sumnjam da se Breda moze provuci bez poraza, zbog premale kvote odlucio sam ovo odigrati

noja

#5
br.   04
skor: 2/3
vreme: 15,30
Par:Schalke 04 v Werder Bremen      FT 1:0
Tip: 1
kvota: 2.05
kladionica: Gamebookers

Analiza:Domacin ima najbolju obranu u ligi ali i dosta neefikasan napad koji promasuje brojne sanse.Verovatno je da neće primiti gol ni protiv oslabljenog Verdera, dok bi svoje šanse konačno morali koristiti i postizati golove koji će im donositi i više nego potrebne bodove. Padaju puno na tabeli i ukoliko ne dobiju i ovaj meč, navijači neće imati više strpljenja.
Verder nije ista ekipa kada u njoj igraju Dijego i Pizaro ili kada ta dvojica igraju u startnih jedanaest. Obojica su kažnjeni i tu kaznu još nisu odradili. Svoju nemoć bez njih pokazali su protiv Bilefelda u prošlom kolu na svom terenu kada su poraženi rezultatom 2:1. Sada sa velikim teretom idu na gostovanje u Gelzenkirhen, gde se po običaju neproslavljaju lepo. Teško je očekivati da pred prepunom "Feltins" arenom mogu do pozivnog rezultata.
Vreme je da Šalke počne da korisiti svoje prilike. Igraju izuzetno dobre, ali imaju jako slabu koncentraciju u završnici napada. "Feltins" arena će biti popunjena, a svih 60.000 ljudi u plavom pomoći će svojoj ekipi da doće do prve prvenstvene pobede u prolećnom delu šampionata.

Ocekujem min pobedu domacina bez primljenog gola.


Futura

#6
br. 4
skor: 1/3 +25
vreme:07 Feb 09 16:00 CET
Par:West Bromwich v Newcastle    FT 2:3
Tip: 2
kvota: 3.50
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Njukasl u zadnjih 6 utakmica ne zna za pobedu, u proslom kolu su igrali nereseno na svom terenu sa Sanderlendom iako su bili bolji i mislim da im je dogorelo do nokata i da ovu utakmicu jednostavno moraju da pobede. Pobeda cem im doneti skok od nekoliko mesta na tabeli ali ce im takodje povratiti samopouzdanje, dugo ih pratim i mislim da je danas dosao red na njihovu pobedu. Ako cemo i statistika protiv West Bromwicha im ide u prilog, od tri utakmice jednu su dobili a dve remizirali na terenu WB-a.
Ako danas ne pobede... :)

Montenegro88

#7
br. 4
skor: 3/3
vreme: 15:15
Par: Podravka-Hipo - Champions league women     FT 30:31
Tip: 2
kvota:1.60
kladionica: Gamebookers

Analiza: Pocinje druga faza Lige Sampiona u rukometu za zene.... dvije grupe sa po 4 tima a po dvije najbolje iz svake grupe idu u polufinale. Prvi mec danas bas ovaj u Koprivnici Podravka-Hipo. Prvi mec,izuzetno vazan jer bi Hipo volio da pocne grupu sa pobjedom dok se Podravka nada da moze iznenaditi i uzeti makar bod.
Licno sam prisustvoao na utakmicama Hipobanke i Podravke tako da mislim da ce ova analiza biti bas kometentna. Hipo sam gledao dva puta ove godine u Podgorici (Liga Sampiona i Regionalna liga) a Podravku jednom (regionalna liga) i to sve meceve protiv Buducnosti. I zanimljivo sva tri meca dobila je Buducnost.
Hipo je odlicna ekipa, uz Viborg po meni glavni konkurent za titulu Lige Sampiona. Imaju igru,uigrane akcije,dobru odbranu,kontranapad, ma sve... U prvoj fazi samo su porazeni 1 put i to od Buducnosti , golom u poslednjoj sekundi i taj im mec nije bio od neke vaznosti.
Glavni nosioci igre Hipa su kineskinja Ohh i naravno Gorica Acimovic, ostale igracice su izuzetno kvalitetne a izdovojio bio takodje odlicnu Brazilku na krilu...
Podravkinu igru vodi Andrea Penezic i od nje ce prakticno zavisiti ovaj mec,jer ako se misli da se dobije Hipo onda apsolutno sve igracice moraju da odigraju perfektno a posebno Penezicka.
Trener Hipa to odlicno zna i zna koga treba zaustaviti. Ko odgleda ovu utakmicu nece zazaliti a obratite paznju na asistencije Ohh ,posebno asistencije za pivota.
Hipo ako odigra kako zna,ne bi trebalo da ima problema u ovom mecu.
Srecno
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

Pittsburgh

#8
br. 2
skor 1/1
vreme: 18:00
par:Crvena Zvezda- Partizan    FT 82:85
tip: h2
kvota:1.8
kladionica:gamebookers
Analiza: Partizan protiv pobede nad Lotomatikom dolazi na derbi.Zvezda je dobila Avzomah i pokrenula se posle onih poraza...Partizan ima problem sto mu centarska linija nece igrati,ali mislim da i bez njih Partizan predstavlja favorita u ovom mecu...Partizanova bekovska linija ako ne udje u problem sa licnim ce igrom spolja unistiti Zvezdinu odbranu...Misli mda ce Velickovic i Rakocevic moci da zaustave Zvizdinu igru pod kosem,jer Zvezda sem Robertsa i nema neke igrace tu...Mislim da ce ovaj mec presuditi Partizanova resenost da se osveti Zvezdi za onaj poraz,a i neiskustvo Zvezdinih igraca...

dignja

#9
br.: 2
skor: 0/1
vreme: 20:00
par: Real Madrid v Racing Santander    FT 1:0
tip : EH 1 (European handicap)
kvota: 2.2
kladionica: Gamebookers
analiza:

Mec 22 kola spanse lige.Domacin na ovom mecu,ekipa reala,je trenutno druga ekipa spanske lige sa osvojenih 44 boda iz dosadasnjih utakkmica.S druge strane ekipa rasinga je na sredini tabele,na 10-tom mestu,sa osvojenih 28 boda.Rasing santader igra odlino u gostima u poslednje vreme,u zadnja 4 gostujuca prvenstvena duela nisu porazeni od cega imaju 3 pobede.Zadnji mec su igrali kod kuce sa ekipom barselone i porazeni su tako da je moguce da je ekipa malo uzdrmana.
Real,nakon poraza od barse pre 7 kola,igra fenomenalno.zabelezili su 6 uzastopnih pobeda i cinimi se da se ekipa vraca u onaj stari sampionski ritam nakon dosta bure u prvih 15 kola.Real nema sta da izgubi ovde,jeste da je proslo tek malo vise od pola sezone,ali oni zaostaju 12 bodova za vodecom barselonom i ako zele da stignu ne zaustavljivu barsu onda sigurno moraju da idu na pobedu na svakoj preostaloj utakmici.Tako je i slucaj i sa ovom utakmicom,real sigurno da ide na pobedu i da zeli pobedu na ovoj utakmici.Real kuci ima gol razliku od 30:16 na 11 utakmica sto znaci da prosecno daju skor 3 gola kuci po mecu dok primaju malo vise od 1.Mozda i ova utakmica moze ovako da se zavrsi,nekim rezultatom 3-1.Mislim da ce real uci dosta ofanzivno u ovaj mec,da ce napasti i kidisati na gol od samog starta,pa ocekujem vodstvo na poluvremenu reala.Mozda realu i treba jedna ubedljiva pbeda sa puno golova razliike kako bi krunisali ovih zadnjih 6 sjajnih utakmica i sa tom mozda ubedljivom pobedom nad npr rasingom nagovesti svima a pre svega barsi da ne odustaju od titule i da ce se boriti za nju do samog kraja.Zato je i moj tip pobeda reala sa 2 ili vise gola razlike.


filipsrbija

#10
br.2
skor: 0/1
vreme: 22:00
Par: Sevilja-Betis     FT 1:2
Tip: 1
kvota: 1.9
kladionica: Gamebookers
Analiza:
Derbi 22. kola će se igrati na „Ramon Sanchez Pizjuanu“ i obe ekipe ga očekuju sa nestrpljenjem. Gradski rivali dočekuju ovu utakmicu posle loÅ¡ih rezultata. Sevilla je doživela dva uzastopna i neočekivana poraza koji su ih veoma udaljili od drugoplasiranog Real Madrida, dok je Betis u veoma važnojutakmici posle solidnog voÄ'stva ispustio pobedu na svom stadionu protiv ekipe Getafea.
Posle poraza u Gijonu iako je Sporting viÅ¡e od pola utakmice igrao sa igračem manje, ekipa Seville je joÅ¡ jednom dokazala da nema stabilnost ni igru. Trener Jimenez se posle te utakmice upustio u verbalnu raspravu sa trenerom Sportinga Manolom Preciadom, žaleći se na publiku u Gijonu koja je vreÄ'ala njegove igrače. Utakmica ova dva protivnika je bila očekivano „vruća“ zbog mnogih stvari koje su činili igrači Seville u njihovom jesenjem meÄ'usobnom meču kada je Sevilla pobedila 4:3. Ko gubi ima pravo da se ljuti a navijači Sportinga su negodovali svaki put kada je Diego Capel imao loptu jer je zbog njegove simulacije neopravdano i prestrogo bio isključen fudbaler Sportinga. Iako sa igračem manje, „ceveno â€" beli“ su potpuno zasluženo pobedili a treba reći da nisu iskoristili jedanaesterac na početku utakmice. Jimenez bi mogao da obuzda njegove fudbalere koji sve viÅ¡e u Å¡panskoj javnosti važe za simulatore povreda,
konfliktne ličnosti i nepouzdane igrače koji opravdavaju u njih uložena sredstva samo onda kada su oni raspoloženi. Gradski derbi je blizu i veoma je važno da Sevilla pobedi ukoliko želi da Real Madrid ne napravi preveliku prednost. Betis posle kiksa u proÅ¡lom kolu na svom stadionu sigurno će zaigrati otvoreno i napadački od samog početka. Posle dosta meÄ'usobnih utakmica u kojima je bilo malo golova, sada se očekuje otvoren derbi u kojima će navijači imati prilike da se raduju. Luis Fabiano neće nastupiti za Sevillu zbog povrede.

BoGi

#11
Br. 5
Skor: 1/4
Vreme: 22:00
Par: Sevilja - Betis
Tip: 1
Kvota: 1.90
Kladionica: Gamebookers
Analiza:

3. Sevilja 21 11 5 5 28:19 (+9) 38
16. Betis 21 6 4 11 27:29 (-2) 22

Sevilja je mnogo bolja i kvalitetnije ekipa od Betis-a koja je na dnu tabele kod Sevilja se bori za 2 mesto na tabeli tako da i danas ocekujemo od njih pobedu i nadam se da nece razocarati veceras na domacem terenu. Sevilja ce igrati u sasvim jakom sastavu tako da nemaju problema sa povredama osim Luis Fabiana. S druge strane ekipa Betis-a se ne nalazi u sasvim dobroj formi sto mozemo i videti njihovu poziciju na tabeli.

Sastavi ekipa:

Sevilja: De Sanctis, Dani Alves, Mosquera, Escudé, Dragutinovic, Navas, Poulsen, Maresca, Adriano, Kerzhakov, Kanouté

Betis: Ricardo, Ilic, Juanito, Rivas, Vega, Somoza, Arzu, Capi, Rivera, Edu, Sóbis.

Takodje uzivo mozete pratiti mec na FOX-u u 22:00 h :D


Tip odbijen jer je vec uzet od strane drugog takmicara/Admin