News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 28, 2024, 08:14:22 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 06.09.2008.

Started by El Fenomeno, September 06, 2008, 12:24:51 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Puno srece u tipovanju.

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.




Takmicenje pocinje 01.09. a zavrsava se 30.09. u 23.59h
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
tip: 1
World Cup 2010 qualifiers, Europe
06.09.2008 - 20:15
Serbia - Faroe Islands
Tip: over 4,5
kvota: 2.40             
Gamebookers



Slaba ponuda ovih dana je dovela do toga da tek posle 6 dana pocnem sa tipovanjem. Ne volim da igram reprezentacije ali ovaj par sam morao da uzmem.

Neko ce pomisliti da je tip navijacki. Mozda i jeste ali ovaj put imam osim navijackih jos nekoliko jakih razloga zasto sam se opredelio za ovaj tip.

Pre svega, Farska Ostrva su ekipa koja je amaterska, nikada nisu imali vecih uspeha i skoro u svakim kvalifikacijama su topovska hrana ostalim ekipama. Vecina igraca su amateri i bave se fudbalom uz jos jedan stalni posao tako da se ne moze reci da su preterano ozbiljna ekipa. Ali nisu oni glavni razlog!

Sa druge strane imamo reprezentaciju Srbije koja vec nekoliko godina ne zna za uspeh. Posle fenomenalnih kvalifikacija za SP u Nemackoj na samom prvenstvu su doziveli katastrofu i od tada nikako da se vrate na pravi kolosek. Posle eliminacije na OI u Pekingu doslo je i do smene selektora. Doveden je trener koji je u ovom trenutku sigurno najbolji strucnjak koja Srbija ima. Radomir Antic je veliko ime svetskog fudbala i covek koji je sedeo na klupi velikana kao sto su Real, Barsa , Atletiko... Ubedjen sam da je on pravi covek i ako neko moze da podigne ekipu koja je vec u dubokoj krizi onda je to Antara. Siguran sam da ce svojim autoritetom i harizmom uspeti da sastavi tim koji ce pronaci svoj put na SP 2010.

Kad je ekipa u pitanju nisam siguran kako ce izgledati sastav ali ovo su igraci koji su pozvani:

Golmani: Vladimir Stojković (Sporting Lisabon) i Vladimir Dišljenković (Metalurg Donjeck)

Odbrana: Branislav Ivanović (Čelsi), Nemanja Vidić (Mančester Junajted), Ivica Dragutinović (Sevilja), Mladen Krstajić (Šalke 04), Duško Tošić (Verder Bremen), Ivan Obradović (Partizan), Antonio Rukavina (Borusija Dortmund), Gojko Kačar (Herta Berlin).

Vezni red: Dejan Stanković (Inter), Ivan Ergić (Bazel), Nenad Milijaš (Crvena zvezda), Miloš Krasić (Spartak Moskva), Zdravko Kuzmanović (Fiorentina), Saša Ilić (Salcburg), Stefan Babović (Nant), Miralem Sulejmani (Ajaks), Boško Janković (Palermo), Zoran Tošić (Partizan).

Napad: Nikola Žigić (Valensija), Danko Lazović (PSV Ajndhoven), Marko Pantelić (Herta Berlin).


Trebalo bi da u samom spicu svoja mesta zauzmu Danko Lazovic i Marko Pantelic jer ipak mislim da Zigic u ovom trenutku nije spreman.

Sastajali su se  2001. godine i u dva meca reprezentacija Srbije je postigla 8 golova a nije primila niti jedan.

Sve u svemu ocekujem mec u kojem ce igraci Srbije krenuti od prvog minuta sa napadima jer su veoma motivisani i spremni da pokazu naciji da imaju kvalitet. Mislim da reprezentacija Farskih Ostrva dolazi u najgorem mogucem trentuku za njih a to ce na svojoj kozi osetiti jos koliko veceras sa bar 5 golova u mrezi.


pozz svima i puno srece


FT 2:0   :-[
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

#2
World Cup 2010 qualifiers, Europe
06.09.2008 - 22:00
Spain - Bosnia
Tip: X2
kvota: 4.57       
Gamebookers


Vjerovatno ce mnogi pomisliti da sam lud, no ovo je igra, a ko ne riskira, taj i ne profitira, pa krenimo redom.
Utakmica starih znanaca Spanije i Bosne, do sada su odigrali 4 utakmice, 2 pobjede Spanije i 2 nerijesene utakmice. Dakle iako se radi o dosta kvalitetom razlicite reprezentacije iz skora se vidi da Spanija i nema tako dobar ucinak sa Bosnom. Narocito to govorim iz razloga sto sam gledao sve utakmice i sto je u 2x Bosna zasluzila pobjedu. Ko je gledao prosle kvalifikacije moze da se sjeti da je Bosna cak vodila u Spaniji sa 0-1 do 97(!!!)minute, kada je Spanija izjednacila. Dakle ukratko ukradena pobjeda!

Sto se igraca tice, Bosna ima problema sa povrijedjenima, dakle odbrana je na ispitu, Spahic(kapiten) je povrijedjen, Papac(koliko je pomogao repki je upitno) nece da igra. Dakle 2 prva stopera ne igraju. No od kako je dosao novi trener Ciro Blazevic(strasno pojacanje), Bosna je pocela da igra sa 3 igraca u odbrani, a ne vise 2, a ispred nje cak 4 vezna(trkaca) koji im pomazu,dakle taktika je 3-4-2-1. Napad predvodi Dzeko ili Ibisevic(oba u dobroj formi u bundesligi), Misimovic i vjerovatno Pjanic(najveci talent Evrope). Najvjerovatniji sastav: Hasagic-Damjanovic-Nadarevic-Radeljic-Salihovic-Muratovic-Rahimic-Berberovic-Vladavic(Pjanic)-Misimovic-Dzeko(Ibisevic).

Spanija ima takodje dosta problema sa povredama, ne igra Torres, a najnovije informacije kazu da se povrijedio Silva i S.Ramos i da oba nece igrati protiv Bosne. Uz to, znamo da je Spanija evropski prvak i da ce sigurno uci prepotentno u utakmicu, narocito sa 'slabom Bosnom'. Takodje poznata je sta boljka Spanaca da znatno losije i teze igraju na svom terenu. Najvjerovatniji sastav: Cassilas-Puyol-Albiol-Marchena-Capdevila-Xavi-Iniesta-Senna-Krkic-Guiza-Villa

Neko ce reci navijacki, neko ce reci lud, no nesto mi govori da Bosna ovu utakmicu nece izgubiti, narocito sto znam mentalitet igraca, protiv najslabijih reprezentacija odigrace najslabije, protiv najjacih odigrace najbolje.

FT 1:0
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS: ovdje moram dodati jednu vaznu stvar(nadam se da se admin nece ljutiti), naime prvo sam mislio ici sa kvotom X2 koja je takodje veoma visoka i koliko toliko 'sigurnija', no nisam nigdje nasao na ovim kladionicama mogucnost dvoznaka, pa nisam siguran da li se moze odigrati. Ako je moguce da mi pomogne neko naci istu stavio bi kvotu X2, ali ponavljam, stavio sam 2, jer nisam mogao naci x2, dakle ako moze da se promijeni moze, ako ne moze nikom nista neka ostane ovako.


Gamebookers ima ponudu za double chance i kvota je 4,57 tako da je tip promenjen./Admin

Futura

#3
tip broj 1
World Cup 2010 qualifiers, Europe
06.09.2008 - 20:00 h Podgorica

Crna Gora - Bugarska tip 1
kvota: 3.7 kladionica Centrebet

Crna Gora igra svoju prvu zvanicnu utakmicu i vec nekoliko dana vlada euforija, stadion ce biti ispunjen do poslednjeg mesta i nema sumnje da ce svaki igrac CG dati svoj maximum.
U dosadasnjim prijateljskim utakmica CG je igra solidno na svom terenu a na poslednjoj utakmici protiv Madjarske u Budimpesti postigli su 3 gola. Napad cini trio Vucinic-Jovetic-Vukcevic, odbrana je slabija strana tima ali mislim da veceras mogu da zaustave Bugare, slicno kao sto su zauztavljeni napadaci Norveske u prijateljskoj pre 5 meseci.
Bugarska dolazi bez napadaca Petrova a posto je Berbatov bio glavna zvezda tek zavrsenog prelaznog roka ocekujem da se to oseti u njegovoj igri i da totalno podbaci.
Uostalom, Bugari se vec vise od 10 godina nisu plasirali na veliko takmicenje i siguran sam da CG moze da ih savlada.


FT 2:2   :-[

spakiley

#4
6.9.2008 u 22:00 Toronto - Chivas 2 2.35 except

razlog zasto igram dvojku je sledeci: na treningu od Toronta u utorak bilo samo 13 igraca , a razlog je taj da je cak 9 igraca otislo da igra za reprezentaciju tako da će nedostajati Greg Sutton(prvi golman),Jim Brennan,Marvell Wynne , Carl Robinson , Julius James , Amado Guevara , Carlos Ruiz,Tyrone Marshall , Jarrod Smith, tu nije kraj problemima Toronta jer su im povredjeni jos Todd Dunivant i Nana Attakora-Gyan obadvojica odbrambenih igraca, ali to ne bi bilo to da trener Toronta nema jos problema tako dasu neizvesni jos Chad Barrett ,Danny Dichio i Kevin Harmse koji ima problema sa kolenima i Tyler Hemming koji je trazio da napusti klub.Sve u svemu, na teren ce istrcati samo jedan odbrambeni igrac iz prve postave.

Chivas isto ima problema sa sastavom ali ne kao Toronto.Za chivas nece nastupiti Jesse Marsch , Carey Talley , Raphaël Wicky , Alex Zotinca neki su od pre povredjeni.Kvota polako pocinje da pada sad je cak na 2.4, pa tako pozurite,naravno sigurnije je x2,ali mislim da moze doci cista 2


FT 1:3   ;)