News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 10:59:50 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pinnacle Sports

Started by El Fenomeno, August 09, 2008, 04:06:13 PM

Previous topic - Next topic

Mr_Gospodin_Signore

Koliko je stvarno dobra ova Pinnacle. Ne mogu da povucem pare na karticu, lose uredjen sajt na americki nacin, nema bonusa... Moze li neki savjet. Hocu da se uclanim u neku novu kladionicu, gdje bih igrao tikete, jer live igram na bet365. Da moze besplatno da se deponuje i povlaci novac sa Visa electron, da ima bonus i da su odlicne kvote... Odavno nisam uporedjivao kladionice, pa vise ne zmam sto se dje moze... A nemam vremena... Svaki savjet bi bio super
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”

El Fenomeno

Pinnacle je dobra, tu nema greske samo je pitanje da li si igrac na visoke sume, velike uloge ili igras na sitnije.
Ako nisi probao Expekt, onda je to resenje http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=22.0 ! Ima bonus, dobre kvote a mozes bez problema da povlacis na karticu.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

I ja sam kod njih uplatio sa Visa electron,verifikovao je i sve je ok.
Sad imam nekih 200 eura ali ne vidim kako da ih isplatim na karticu.
Jel postoji ta opcija uopšte,i ako ne koji mi je najlakši način?

Ernests_Gulbis

Quote from: frode14 on March 19, 2010, 07:59:49 PM
I ja sam kod njih uplatio sa Visa electron,verifikovao je i sve je ok.
Sad imam nekih 200 eura ali ne vidim kako da ih isplatim na karticu.
Jel postoji ta opcija uopšte,i ako ne koji mi je najlakši način?

mislim da ne mozes preko kartice isplatiti kod pinnacle-a,vec se mora otvoriti novi devizni racun i preko njega se ide dalje.znam da su kasnije u pitanju neki swift kodovi...admin bi nam mogao to malo bolje objasnit,nadam se?

frode14

A da li mogu ako uplatim sa moneybookersa nešto na njega da isplaćujem?

El Fenomeno

Moneybookers moze da se koristi kako za uplatu tako i za isplatu.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Tap 026

Da li  Pinnacle Sports  ima u  (fudbal) ponudi  prelaze poluvreme-kraj  i sve one uobičajne igre ?
Možda ne umem da se snaÄ'em, ali ja samo vidim  konačan ishod  i  neke hendikepe ?!

Pozdrav

El Fenomeno

Oni su jako specificni i u ponudi nemaju te uobicajene igre ali zato po kvotama i limitima veoma malo kladionica moze da im parira.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Tap 026

  Hvala!

Pošto sam početnik, vratiću se ipak ovim konvecionalnim Expektu i sličnima ...

El Fenomeno

U svakom slucaju to je moj savet...igrati pre svega u kladionicama kao sto su Expekt i Bet365 a tek kasnije kad se banka poveca preci u Pini i grati na velike iznose (ako to neko zeli)!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Tap 026

Pozdrav

Imam jedan problem, kako da izvučem novac sa svog depozita na Pinakle sportu  nazad na Manibukers. Vrlo neÅ¡to komplikuju i Å¡alju mi odgovor-saopÅ¡tenje neko. Moj engleski možda nije najbolji, al' svakako to sve prevedem automatski na Gugl prevodiocu, prevod bude onako "bukvalan"  i otprilike mi navode da će mi skinuti porez-naknadu od 4% za tu transakciju...  Sve je to OK, ali kako da im sada prenesem da se ja slažem(da oni to shvate) i da se stvar zavrÅ¡i

PS. nikakav problem ne bude kada sa  MB-a novac deponujem kod njih,
      medjutim za kontrasmer ...?!

                                                                                     Unapred hvala !

El Fenomeno

Nisam bas siguran da si ti njih dobro razumeo jer koliko znam jednom mesecno moze da se povuce novac bez ikakve naknade ali dobro....ako su ti to poslali u mail-u ti im onda moras odgovoriti a to je najbolje da ti neko uradili ili mozes najjednostavnije korisiti neki online prevodilac npr. http://recnik.krstarica.com/ .

Ako ti bude potrebna jos neka pomoc slobodno se obrati.
pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Tap 026

Dear Pinnacle Sports Client,

Your withdrawal request was declined. The reason we declined your withdrawal is you made a deposit and are now requesting a withdrawal without a minimum amount in wagers.

Please see the information under the Cashier option Deposit Methods of our site. Any deposit made to an account without a minimum amount of wagers placed will incur both a deposit and withdrawal fee. Fees include those incurred by Pinnacle Sports that are normally absorbed and not charged to the client.

In accordance with our policies, if you proceed with the withdrawal, your account will be charged the standard withdrawal fee. The fee is based on the withdrawal option selected. For the amount of your fee, please review the information on the Cashier information pages of our site, www.pinnaclesports.com.

In addition, you will also be charged for the fee paid by Pinnacle Sports to accept your deposit. The Moneybookers fee is 2.8%, the Moneybookers Direct Deposit fee is 4%, NETELLER fees are 2.3%, NETELLER 1-Pay fees are 4%, Credit or Debit card fees are 4% and the INSTADEBIT fee is 4%.

If you choose to proceed, and accept the fees, please advise our Customer Service Department at csd@pinnaclesports.com.



Ovo je kompletan citat.  Ja sad ne razumem sta da im napisem i posaljem na njihov mail

El Fenomeno

Nisi napravio dovoljno uplata tj. nemas dovoljan rollover da bi povukao novac. Ako ipak hoces da povuce onda ce ti oni naplatiti i uzeti procenat kao sto je dole navedeno.

Tvoje je da odlucis, da li da nastavis da igras i dalje ili da povuces. To samo treba da im javis.  .[pozz].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

da li se mogu koristiti 2  metoda za depozit i povlacenje? konkretno MB I  entropay? koristim entropay ali kontam da bi mogao lovu sa MB preko njih dovuc sebi u ruke...
molim da  se javi samo oni koji znaju (da ne nagadjate), ne mogu njih pitati tako nesto ..
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.