News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 07:40:30 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BD][BND]-Bet365 (zatvorena)

Started by PONCHO, June 10, 2008, 01:57:43 PM

Previous topic - Next topic

slasher

#15
ako se depozit izvrsi preko moneybookera da li se dobija bonus 100% i 50$ ili ne, i da li se depozit odmah moze povuci ili mora i on da se obrce

PONCHO

dobiva se bonus od 15%  i  50$ on se mora obrnut  a vas depozit se moze  povuc u bilo kojem trenutku


  DEPOZIT NETREBA OBRCAT!!

PONCHO

PRIJE NEGO STO ZATRAZITE BONUS OBAVEZNO PROCITAJTE

Prije nego sto dobijete 50$ na vas racun morat cete imat najmanje 25 oklada u ukupnoj visini od 500$.I imat najmanju uplatu 100$ na racun -TO SVE U ROKU OD 30 DANA OD REGISTRACIJE!!

Sto  nije tako puno ako uzmete u obzir da imate live kladnje di je najmanji ulog 1 $

El Fenomeno

Po meni ovo je i dalje odlicna ponuda iako je malo teze dobijanje ovih 50$. U svakom slucaju po meni ne bi trebalo propustiti ovu promociju jer ipak je to 100% bonus koji podrzava moneybookers i gde se ne mora depozit vrteti, samo bonus.To ovu promociju razdvaja od drugih slicnih i zato probajte jer ne mozete da izgubite, mozete samo da dobijete. pozz svima
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Quote from: Admin on June 12, 2008, 12:38:25 PM
Po meni ovo je i dalje odlicna ponuda iako je malo teze dobijanje ovih 50$. U svakom slucaju po meni ne bi trebalo propustiti ovu promociju jer ipak je to 100% bonus koji podrzava moneybookers i gde se ne mora depozit vrteti, samo bonus.To ovu promociju razdvaja od drugih slicnih i zato probajte jer ne mozete da izgubite, mozete samo da dobijete. pozz svima


I jos jedan veliki plus po meni i moje osobno misljenje, kladionica je odlicna, sa veoma bogatom ponudom, tako da necete imati nikakvih problema.
Ja sam jako zadovoljan.
Iskoristite bonus dok jos mozete, hehe :D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

PONCHO

da i ova kladionica netrazi verifikovanje  racuna da morate slat osobne i putovnice ++ nemoirate wageerat ( obrcat depozit)..Ako uplatitie 20$ mozete ih odma nakon uplate podignut nitko vas  nista nece pitat ni trazit.Novci vam sjedaju 2 dan nakon podizanja u sekundu na karticu

Ja se jedino kladim kod njih i u 2 godine digo sam  preko 12000$  i svaki cent mi je sjeo na karticu .

SVE POHVALA! NAJBOLJI SU!

El Fenomeno

O kvalitetu ove kladionice nisam hteo da trosim reci, jer nemam sta puno da kazem osim da je po nekim uporednim testovima usla u 10 najboljih online kladionica na svetu. To je valjda dovoljno. puno srece sa bonusom
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

da li bonus jos uvek traje, posto nisam dobio povratni mail sa linkom

El Fenomeno

#23
Quote from: slasher on June 12, 2008, 05:39:21 PM
da li bonus jos uvek traje, posto nisam dobio povratni mail sa linkom

Bonus jos uvek traje a ukoliko si poslao mail na office@bonustipovi.com sa svojim podacima uskoro ocekuj mail sa linkom.


P.S. Posalji mi i pm sa potrebnim podacima kako bi ubrzali stvar.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

da li bonus moze da se dobije ako se uplata izvrsi nakon nekoliko dana i ako nije prva uplata,
posto sam ja pogresno uplatio prvi iznos , i trenutno nemam para na racunu posto sam depozit povukao pa kada mi legne iznos na racun ponovo bih izvrsio depozit ali me interesuje da li cu onda dobiti bonus

nesaso

#25
znaci bonus puta 25 i jos mojih 100 dolara na racun?sta se radi sa mojih 100 dolara mora da se ulaze ili sta?i da li vazi za stare korisnike posto ja vec imam racun na bet365?

PONCHO

Ne bonus puta 25 ,,nego trebas  imat najmnje 25oklada  saukuonim ulogom 500$ ili vise,,i ne vazi za stare korisnike nego samo za nove..


SLASHER ..

Samim time sto si uplatio novce kvalificiro si se za bonus,bez obziura koliko si uplatio i kad si povukao,sad samo moras imat najanje 25 oklada u visini 500$  u roku mjesec dana!


slasher


PONCHO

kad  ispunis uslove za dobivanje NACI 25 OKLADA U VISINI 500$  I DEPOZIT 100$ kroz mjesec dana!

nesaso

da i 100 $ mora da se uplati u toku mesec dana to je najbitnije a to je malo rizicno ???