News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 27, 2024, 09:15:51 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BND) Bet-at-home 5 eura free (zavrsen)

Started by El Fenomeno, June 04, 2008, 12:50:29 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

QuoteRegistrujte svoju e-mail adresu do isteka produženog roka, u nedelju, 8. juna uveče, kada ćemo svima koji su se prijavili poslati poseban e-mail sa linkom za login koji sadrži i poklon od 5.00 eur. Novcem možete slobodno da raspolažete na kladionici bet-at-home.com i da se kladite na utakmice Euro 2008.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana


grunf



El Fenomeno

Ovo je zvanicno obavestenje od juce!

QuoteEuro 2008Sportska centrala i naÅ¡ partner bet-at-home.com poklanjaju svim naÅ¡im čitaocima po 5.00 eur za klaÄ'enje na utakmice Euro 2008.

Prijave su završene - svi koji su se prijavili mogu da noćas ili sutra pre podne očekuju e-mail sa detaljnim uputstvom i linkom za registraciju i dobijanje kredita od 5.00 eur.

Zahvaljujemo svima koji su učestvovali i želimo Vam puno sreće u klaÄ'enju!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Proverite vas e-mail inbox, verovatno ste vec dobili vaucer. pozz svima
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

stigao vaucer, uplacen bez problema, 5 evra proslo i vec stavljeno na singl ;D

shakazulu

stigo bonus  ;D

da li može bonus da se koristi za promo koji daje 100% na prvu uplatu na račun ?

El Fenomeno

Quote from: shakazulu on June 09, 2008, 02:40:58 PM
stigo bonus  ;D

da li može bonus da se koristi za promo koji daje 100% na prvu uplatu na račun ?

Koliko znam to nije moguce. Mozes samo da napravis od bonusa neku sumu koju ces povuci i onda ponovo uloziti. Tek onda ces imati pravo na 100% bonus. pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana


[SiMa]

Quote from: Admin on June 09, 2008, 02:43:08 PM
Quote from: shakazulu on June 09, 2008, 02:40:58 PM
stigo bonus  ;D

da li može bonus da se koristi za promo koji daje 100% na prvu uplatu na račun ?

Koliko znam to nije moguce. Mozes samo da napravis od bonusa neku sumu koju ces povuci i onda ponovo uloziti. Tek onda ces imati pravo na 100% bonus. pozz

Ovo jeste moguce, ali samo preko banke...tj. ne daju da se isplacuje na MoneyBookers ako prethodno nisi uplatio preko istog..

QuoteNapomena:
Isplata putem moneybookers-a s Vašeg kladioničkog računa -samo za Vašu sigurnosti - može se isplatiti na samo jedan račun Moneybookers , na isti taj račun moneybookers-a preko kojeg ste već jednom izvršili uplatu na Vaš kladionički račun!

El Fenomeno

QuoteOvo jeste moguce, ali samo preko banke...tj. ne daju da se isplacuje na MoneyBookers ako prethodno nisi uplatio preko istog..

Mislim da nisi razumeo pitanje. Ono se odnosilo na to da li ovaj vaucer moze da udje u bonus 100%. Zato je odgovor da ne moze, ali moze ako nesto napravi i kao sto si sam rekao povuce na bankovni racun pa ih ponovo vrati jer za moneybookers traze prethodnu uplatu.


P.S. Ako si samo dopunio moj odgovor onda je ok.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Quote from: Admin on June 09, 2008, 03:20:27 PM
QuoteOvo jeste moguce, ali samo preko banke...tj. ne daju da se isplacuje na MoneyBookers ako prethodno nisi uplatio preko istog..

Mislim da nisi razumeo pitanje. Ono se odnosilo na to da li ovaj vaucer moze da udje u bonus 100%. Zato je odgovor da ne moze, ali moze ako nesto napravi i kao sto si sam rekao povuce na bankovni racun pa ih ponovo vrati jer za moneybookers traze prethodnu uplatu.


P.S. Ako si samo dopunio moj odgovor onda je ok.

Razumeo sam ja pitanje, nego sam samo dopunio tvoj odgovor :)

nesaso


krko

Stiglo, zahvaljujem.

Vaučer važi isključivo za sportsko klaÄ'enje i vaučer mora se najmanje tri puta obrnuti - uložiti, (da bu ukupna suma uloženog na kraju bila 15â,¬) sa min. ukupnim koeficijentom tj kvotom od 1,5, da bi mogli izvrÅ¡iti isplatu.


Znaci 3x obrnuti i na kraju uloziti najmanje 15e na kvotu 1,5min da mozes isplatiti, je li tako?

Pao singl na Francuze.  ;D