News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 01:42:00 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, October 24, 2007, 08:08:27 PM

Previous topic - Next topic

Hellboy321

#15
Quote from: Admin on April 23, 2008, 07:59:42 PM
Kako ne bi doslo do zabune pravilo o kvotama je modifikovano jer staro nije bilo bas najjasnije:

QuoteKvote moraju biti u rasponu od 1,50 do 4,00. Sve kvote preko granice bice racunate 4,00

Znaci, dozvoljene su kvote od 1,5 do 4,00 a sve preko kvote 4,00 bice racunate kao 4,00. Nadam se da je sada jasnije i da smo resili tu dilemu. Ovim putem hteo bih da se zahvalim takmicaru Hellboy321 koji mi je ukazao na lose formulisano pravilo. Puno srece svima u daljem takmicenju.

Nema na cemu ;) khm khm , hellboy321  ;D

pedja_cfc

Predlog za takmichenje:

Kada se pishe tip bilo bi dobro da se mora postawiti i wreme pochetka mecha, to nije nikakaw problem onome shto postawlja tip a ako neko odluchi da ga prati onda ce da zna kad meh pochinje i koliko ima wremena da to uplati

Mishljenje?
S R B I J A

GROBARI 1970

duledu


Angell

Quote from: pedja_cfc on April 27, 2008, 10:59:00 AM
Predlog za takmichenje:

Kada se pishe tip bilo bi dobro da se mora postawiti i wreme pochetka mecha, to nije nikakaw problem onome shto postawlja tip a ako neko odluchi da ga prati onda ce da zna kad meh pochinje i koliko ima wremena da to uplati

Mishljenje?

slazem se i mislim da se to podrazumjeva, da bi trebali navesti i pocetak utakmice, sam mi nije jasno kak to nitko prije nije skuzio  ???


 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Imam pitanje - da li je dozvoljeno prognozirati ishod poluvremena? Dakle, 1 X ili 2 prvog poluvremena..?

El Fenomeno

Quote from: [SiMa] on May 21, 2008, 03:43:56 PM
Imam pitanje - da li je dozvoljeno prognozirati ishod poluvremena? Dakle, 1 X ili 2 prvog poluvremena..?

Nije dozvoljeno. pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Okay, hvala na brzom odgovoru

p.s. moram da pohvalim forum, svidja mi se dosta, iako je ozbiljan forum, u neku je ruku "opusten"...  ;)

Pozdrav!

El Fenomeno

Quote from: [SiMa] on May 22, 2008, 12:02:12 AM
Okay, hvala na brzom odgovoru

p.s. moram da pohvalim forum, svidja mi se dosta, iako je ozbiljan forum, u neku je ruku "opusten"...  ;)

Pozdrav!

Hvala na pohvalama, trudicemo sa da budemo jos bolji u narednom periodu. U planu su neke izmene kada je sama koncepcija foruma u pitanju ali o tome nesto vise kad dodje vreme, tamo negde pred pocetak naradne sezone. pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Quote from: Admin on May 22, 2008, 12:06:20 AM
Quote from: [SiMa] on May 22, 2008, 12:02:12 AM
Okay, hvala na brzom odgovoru

p.s. moram da pohvalim forum, svidja mi se dosta, iako je ozbiljan forum, u neku je ruku "opusten"...  ;)

Pozdrav!

Hvala na pohvalama, trudicemo sa da budemo jos bolji u narednom periodu. U planu su neke izmene kada je sama koncepcija foruma u pitanju ali o tome nesto vise kad dodje vreme, tamo negde pred pocetak naradne sezone. pozz

Ako je eventualno potrebna neka pomoc, tu sam

[SiMa]

Imam jedno pitanje i jedan predlog

Pitanje - Ko osvaja nagradu (ako je uopste neko osvoji) ako npr. igrac sa najvecim profitom nema svih 10 tipova (npr. skor 8/8),a drugi tipster ima 6/10 i manji profit od prvog? Jel tada drugi osvaja nagradu ili je niko ne uzima?

Predlog - Kako bi bilo da se za sledece takmicenje uvede pravilo igranja dve ili vise utakmice za dan (da bih se time "nagurala" kvota do 1.5). Primer - hteo sam da prognoziram da LDU Quito ide dalje u Kupu Libertadores, ali je kvota bila 1.45, znaci nedovoljna za tipovanje. Taman bih dodao jos jednu utakmicu sa malom kvotom (duplu sansu) koja bi "dopunila" do zeljene kvote.. Obe analize bi se racunale kao jedna...?

El Fenomeno

QuotePitanje - Ko osvaja nagradu (ako je uopste neko osvoji) ako npr. igrac sa najvecim profitom nema svih 10 tipova (npr. skor 8/8),a drugi tipster ima 6/10 i manji profit od prvog? Jel tada drugi osvaja nagradu ili je niko ne uzima?

Nagradu osvaja tipster koji je imao svih 10 parova jer to je jedan od uslova.

QuotePredlog - Kako bi bilo da se za sledece takmicenje uvede pravilo igranja dve ili vise utakmice za dan (da bih se time "nagurala" kvota do 1.5). Primer - hteo sam da prognoziram da LDU Quito ide dalje u Kupu Libertadores, ali je kvota bila 1.45, znaci nedovoljna za tipovanje. Taman bih dodao jos jednu utakmicu sa malom kvotom (duplu sansu) koja bi "dopunila" do zeljene kvote.. Obe analize bi se racunale kao jedna...?

To bi onda bilo sasvim drugacije takmicenje i izgubilo bi svoju formu. Ovo je proveren sistem i sigurno je jedan od najboljih na svetu kada su u pitanju takmicenja tipstera!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

Ok, ovo mi se cinilo kao dobra ideja..

Ali sigurno da si ti iskusniji u tome, tako da nema problema ;)

pedja_cfc

Admine pozzzz

Evo mene opet na forumu. Jedan predlog. Bilo bi dobro da moze da igramo i igru 1T2+ ili 2T2+ jer ja sad samo te igra igram. Moze?
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Quote from: pedja_cfc on August 08, 2008, 09:52:23 PM
Admine pozzzz

Evo mene opet na forumu. Jedan predlog. Bilo bi dobro da moze da igramo i igru 1T2+ ili 2T2+ jer ja sad samo te igra igram. Moze?

Razmotricemo predlog, ima jos vremena do pocetka takmicenja. Ako sve bude po planu 01.09. pocinje a do tada cemo formulisati sva pravila. pozzz i drago mi je da si ponovo tu
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Ovo mi nije jasno:

* Ulog sa svaki tip je isti i iznosi 100. Ukoliko je kvota koju igrate 2,15 vas moguci dobitak je 115. A ukoliko promasite trenutni skor je -100.


Zasto se igra sa ulogom, na kraju je moguce da se desi da neko pogodi manje parova recimo 6/10, ali da osvoji vise ''bodova'', a neko pogodi 10/10, ali dobije manje ''bodova''. Ko je u tom slucaju pobjednik, onaj ko ima pogodjenih vise parova ili osvojenih vise bodova/''para''. Malo nelogicno, zar nije bolje da se igra samo na procenat pogodjenih parova? Takodje i jos jedna primjedba, ako se vec igra sa ''bodovima'' odnosno ulogom, kako je moguce da neko nastavi igru, a ode u minus, onda bi trebalo svima dati 100 bodova, ali ko izgubi svih 100, nema pravo da igra za taj mjesec vise, dakle otisao je u minus i izgubio. Nadam se da sam jasan.  ;)