News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 01, 2024, 01:23:02 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 14.04.2008.

Started by El Fenomeno, April 14, 2008, 10:29:59 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Puno srece svima!

Posetite naseg medijskog sponzora:
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

oskarmak

#1
br tipa 1   (0/0)
Par :Slovan Bratislava -Zilina
Tip: 2
Kvota:2.0
Kladionica: Expekt

        1          X        2
Slovan Bratislava -Zilina kv  3.50      3.15      2.00     
tradicija
27.10.2007    D1 Corgon Liga  Zilina    Slovan Bratislava             3-0
28.07.2007    D1 Corgon Liga         Slovan Bratislava    Zilina         2-3
29.04.2007    D1 Championship Group  Slovan BratislavaZilina         3-2
04.03.2007    D1 Championship Group     Zilina    Slovan Bratislava    3-2
11.11.2006    D1 Regular Season    Slovan Bratislava    Zilina   0-2
09.09.2006    D1 Regular Season    Zilina    Slovan Bratislava    3-0
Tradicija kaze da je Zilina pobedzuje sto se ocekuje i danasna svemu tome i Artmedija je pobedila i vec se odlepila... znacii jos veci motiv za Zilinu ako ima ambicije da bude prvak u slovacku a mislim da hoce  jer u kup utakmicu je izgubila od Artmediju znaci ostaje joj jos prvenstvo zato ovo ja igram. Jos na svemu tome to bi bila jedina dvojkau slovackoj sto nema veze ali dobro je da se napomene
tip:2 kv 2.00


FT 0:0   :-[

Hellboy321

#2
Tip br. 3
Par :  Å afhauzen - Belincona
Tip : 2
Skor : +40 (1/2)
Kvota : 2,25
Kladionica: Bet365
Analiza : Prvo sto sam video je da Belincona juri prvo mesto i trebaju im bodovi dok Shavhauzenu ne trebaju. Drugo cega sam se setio
je kad je ovde bila dojava (http://www.bonustipovi.com/index.php?topic=1056.0 ) Znaci imamo i korupciju...
Kad ce da prodaju ako nece sad ?

Ocigledno je da postoji saradnja izmedju ova 2 kluba :



Evo i tabele da vidite stanje :





FT 2:0    :-[

El Fenomeno

#3
br.# 3   
skor: (1/2)  +5,oo
Norwegian 1st Eliteserien  19h
Par : Brann Bergen - Stromsgodset
Tip: over 3,5
Kvota:  2.30
Kladionica: Unibet


Prosle sezone Brann je bila moja omiljena ekipa na golove i retko se desavalo da me razocaraju. Na kraju su i postali sampioni uz fenomenalnu gol razliku gde je na njihovim utakmicama padalo negde u proseku 4 gola po mecu.

Ove sezone sam hteo da sacekam i da vidim da li su i slicnoj formi kao i prethodne sezone. I naravno oni i dalje nastavljaju da igraju efikasno i za gol vise. Za prva dva kola ove sezone uspeli su da na svom terenu Fredrikstad sa 4:2 i da odu u goste prosecnoj ekipi Alesunda i da izgube istim rezulatom. Vec na pocetku prvenstva su videli da je titulu mnogo lakse osvojiti nego je odbraniti.

Trenutno stanje na tabeli izgleda ovako:



Sa druge strane gosti su poceli porazom novu sezonu od Vikinga u Stavangeru 0:1 da bi prosle nedelje slavili veliku pobedu protiv jos veceg Rozenborga od 3:2. Sigurno je da su osokoljeni pobedom nad najvecom ekipom u Norveskoj i da na noge sampionu dolaze bez bele zastave da se nadigravaju.

Bran je ipak sampionska ekipa i sve ce uraditi da se iskupe za poraz od Alesunda. Ocekujem veliki pritisak na goste od prvog minuta i gol vec na startu utakmice. Njihovu ekipu cini nekoliko odlicnih golgetera i cela ekipa je u stanju da postize golove bez obzira na mesto u timu.

A sad malo tradicija. Ovo je prikaz njihovih poslednjih 7 utakmica:



Kao sto mozemo videti tradicija je fascinantna kada su golovi na njihovim mecevima u pitanju. Na poslednjih 7 meceva svih 7 je zavrseno over 2,5 a cak 6 over 3,5. Ovo je jos fascinantnije: Na poslednjih 7 meceva ovih rivala cak 3 su zavrsena sa 7+.

I tradicija i trenutna forma ekipa na strani su mog tipa i ja ovde idem jak ulog 7/10. Jos sigurniji tip po meni je over 2,5 9/10 i obe ekipe daju gol 8/10.

Pozz svima i srecno!  ;)


FT 1:1   :-[
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

grunf

#4
Br.# 1.

18:00h Sprint/Jeløy - Stabæk2
Tip: 1
Kvota: 2.30  (Bwin)

Dosta je nezahvalno prognozirati ovu ligu. Prvo, tek je pocela, drugo, "norveska 3 liga" - sam naziv govori da svasta moze biti. :D

Malo sam gledao proslu sezonu i odlucio se da tipujem 1.

U medjusobnim susretima kada se igralo kod Sprint/Jeløy omjer je 3-1-1.

Prosle sezone Sprint/Jeløy je dosta solidno igrao kod kuce 8-1-4 GR: 25:17, dok je Stabæk 2 igrao u
gostima 4-0-9 GR: 19:35.

Jos jednom napominjem da je ovo prva utakmica, i moze biti svasta, ali ja sam se odlucio za tip 1, i preporucujem da se igra sa minimalnim ulogom. 3/10

Nadam se da ce proci. Sretno!!

FT 1:0   :D