News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 06:03:44 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

10.4.2008

Started by perolozac, April 10, 2008, 11:06:02 AM

Previous topic - Next topic

perolozac

Golden State -Denver

Utakmica od velike vaznosti, za obadvije ekipe ! U pitanju je veliki novac , slava , moc, prestiz !
Preciznije u pitanju je duel ekipa koje se bore za poslednju ulaznicu koja vodi u doigravanje, kako americki mediji navode- jedna od ove  dve ekipe umjesto u PO ici ce put golf terena !
Tako da o zelji pojedinih igrca i ne moram pricati...Allen Iverson , C. Anthony(ciji je zajednicki  prosjek preko 50 poena , ali u zadnje vrjeme kako jurcaju PO postizu daleko vise) sa jedne i . Baron Davis, Monta Ellis, Stephen Jackson(65+) sa druge strane !
Sto se tice rostera , stanjre za ovu tekmu je OK , preciznije nema izostanaka ni u jednom taboru !
Ko imalo prati NBA zna kakvu kosarku igraju ove ekipe! Dva tipicna i mogu slobodno reci dolaskom Saka u Finiks , jedina  tima koja igraju samo u jednom pravcu-napadu !
Tako da me uopste nje iznenadila margina od 139.5 poena...obe ekpe postizu u prosjeku nesto malo vise od 110 poena (nesto manje i primaju) , reklo bih se nedostaje 20 poena, no nezaboravimo da u ovaj posek ulaze i tekme sa underasima...
GSW je znao otici  u under  , pogotovo na strani , dok kuci redovno ide preko ovih 110+ a cesto i vise ...u zadnjoj tekmi pred svojom publikom , nakon 4 gostujuce tekme -    Golden State -Sacramento FT 140 : 132, pa vi prosudite da li je granica dostizna...
Denver je zaista HOT pogledajte njegove brojke koje postize u zadnjih 10 -108 ,137, 168 ,125 , 120 ,119, 126 ,115, 126 ,te u zadnjoj 117
Ove sezone su se susrli tri  puta  kada je GSW bio domacin - over
Den-GSW 119-112 promasaj
Den-GSW 105-95 promasaj
GSW-Den 120-124  pogodak
Dakle Denver ih je dobio tri puta...mozda ni H2 nije losa opcija , no ja idem u over !

Sve u svemu ulog veliki sa obadve strane, margina postavljena vioko , ali ako timovi ne budu mjenjalki taktiku - a mislim da nece , jer stvarno  nije mi logicno da citavu sezonu igrats ofganivno  , a u odlucujucoj bitci promjeniti taktiku , nekako mi nije logicno...očekujem  koÅ¡arku sa vrlo malo odbrana, naime, obadvije  ekipe imaju impresivni napadački arsenal te prebacivanje margine.
Poprilicno sam ubjedjen da oni koji veceras u 2:00 ne budu uz male ekrane OBN televize propustitaju veliki spektakl (sto se mene tice veci od All Stara) i moguce produzetke ,jer su ekipe u egalu po vecini parametara (iako sam ja ocekivao ove sezone malo vise od Denvera), a samim tim preporucujem( ako neko bude igrao i ima mogucnost za razliku od mene) da se uplati u nekoj online kladionici jer oni piznaju i produzetke!


Golden State-Denver   
tip over(239,5)
ulog 6 unita
astrasb