News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 09:24:08 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 07/04/2008

Started by pedja_cfc, April 07, 2008, 05:06:30 PM

Previous topic - Next topic

pedja_cfc

20:30 Grenoble â€" Troyes   TIP 1 kw*2.40  :D FT 2:0  :-[ TIP Over 2.5 kw*2.30 (Unibet)

Francuska druga liga,tri prwa tima prolaze u prwu ligu.Moglo bi se reci da su prwa dwa kluba wec poznata (Le Havre, Nantes) dok se treci klub josh uwek ne zna.
Grenoble je chetwrti na tabeli,za sad je sakupio 48 bodowa,a na trecem mestu je ekipa protiw koje wecheras igraju.Znachi,ako bi Grenoble sada uzeo swa tri boda,mnogo bi uwecao swoje shanse da ode u prwu ligu.Danas ce igrati bez nekoliko powredjenix igracha. To su:Flachez,Kamissoko i Dimitrijewic.Takodje su Ganga i Alphant suspendowani.Ipak to i nisu toliko znachajni igrachi.A sad forma domacina.Zadnja tri mecha dobro igraju,nemaju poraz,zabelezili su 2 pobede (kod kuce Libourne 1-0 i na stranu Guingamp 2-1).Zadnja tri mecha na swom terenu su dobili(Clermont 2-0 Bastia 1-0 i wec pomenuti Libourne 1-0).A wecheras-pun stadion!!! Nawijachi ce sigurno xteti pobedu, a i igrachi narawno.Zato ce krenuti ofanziwno od samog starta.Sa druge strane,Troa je wecheras,koliko sam uspeo da saznam,u punom sastawu. Ipak i ne igraju bash najbolje.Zadnja tri mecha su nanizali tri poraza (Brest 1-3, Liborne 0-2 i Nantes 0-2).Kao gosti owe sezone imaju skor 6-4-4.Danas dolaze po bod jer bi tako wec jednom nogom bili u Francuskoj prwoj ligi.

Igrachi koji ce wecheras biti na terenu ili na klupi:

Grenoble: Cattier, Wimbée
Paillot, Mainfroi, Regragui, Robin, Vitakic
Dja Djédjé, Feghouli, Macquet, Romao, Yanev
Akrour, El Moubarki, Glombard, Touré.

Troyes: Merville, Westberg
Berkak, Drouin, Faye, Guillaume, Hietanen, Sanz
Danic, Guidileye, Noro, Obbadi
Bangoura, Bettiol, Kébé, Meslin

Nekoliko poslednjix mechewa owix klubowa:
ES Troyes AC 2 - 2 Grenoble Foot i
ES Troyes AC 2 - 2 Grenoble Foot i
Grenoble Foot 1 - 2 ES Troyes AC i
Grenoble Foot 1 - 2 ES Troyes AC i
ES Troyes AC 3 - 2 Grenoble Foot

Moj TIP:TIP Over 2.5 kw*2.30(Unibet) i TIP 1       
Pun stadion i dobra forma,to je na strani domacina,ali tradicija na strani gostiju.Ipak probao bix 1 za osrednji ulog,ali mislim da ce u owom derbiju biti puno golowa pa zato igram i 3+.


I josh jedan mech

20:00 Elfsborg â€" AIK TIP 0-2 kw*1.65         FT 3:0    :-[

Weoma tezak mech.Drugo kolo Swedskog prwenstwa,oba tima su u prwom kolu igrali neresheno.Prwo neshto da kazem o domacinu: U prwom kolu su gostowali GAIS-u,i odigrali 1-1.Danas dochekuju AIK,a samo da kazem da na swom terenu nisu pobedili weoma dugo,zadnji put su slawili 18. awgusta 2007. godine.Danas ce imati mnogo manje problema sa powredama od gostiju.Za Elfborg najwerowatnije nece igrati J.Keene,Mathias Svensson i F.Berglund.
AIK wecheras ima dosta problema jer ce igrati bez dosta kwalitetnix fudbalera.Danas za goste nece nastupiti: K.Pavey, D.Johnson (sigurno) a pod znakom pitanja su i P.Karlsson i B.Djordjic. U tim se wracaju Mats Rubarth i M.Burgic. Inache AIK je u prwom kolu dochekao ekipu Kalmar-a i odigrali neresheno,bilo je 0-0.Tako su nastawili seriju neefikasnosti,jer su zadnji gol postigli josh protiw Djurgarden-a u septembru ili avgustu (nisam siguran).

Moj TIP:TIP 0-2
Zbog neigranja dosta igracha u oba tima,ali i zbog loshe igre u napadu AIK-a, ochekujem twrd mech i zato je moj predlog owde 0-2.
S R B I J A

GROBARI 1970