News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 08:04:17 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

{CND} 750$ FREEEEEEE

Started by PONCHO, March 19, 2008, 04:02:03 PM

Previous topic - Next topic

PONCHO

Registrirajte se i dobit cete besplatno 750$ da napravite sto vise mozete.Naravno sve sto zaradite mozete  ppovuc na karticu uz minimalnu uplatu od 100$ koje nemorate wagerat!!SRETNO!

http://www.rubyfortune.com/index.asp?s=wgs18826&a=wgsaffad0

Sylar

Posto je ovo moj prvi post ovde zeleo bih pozdraviti sve one koji su nesebicno podelili ove informacije o bonusima sa nama. Ova tema je stara vise od godinu dana ali bonusi i dalje postoje u vecini ovih kazina. Moje pitanje bi bilo da li je neko igrao sa ovim bonusom Ruby Fortune casina i da li je ostvario i naplatio dobitak. Posto sam ja danas odigrao i dobio 66 dolara i sad u roku od 7 dana bi  trebao poloziti 50 dolara da bi mogao podici taj iznos. Medjutim u uslovima kazina pise u clanu 12 : Bonus amounts credited to a Player’s bonus account are subject to 30 times play through before they may be cashed in. Pa ako sam shvatio to znaci da treba jos 30 puta odigrati pre podizanja para + uloziti i depozit od 50 dolara sto je stvarno previse...
Voleo bih cuti iskustva vas koji ste igrali ne samo u ovom kazinu vec i u drugim. Znaci da li je bezbedno polagati novac u ta kazina (i koja su po vama najpouzdanija). Video sam i post sa rejtinzima kazina ali mislim ipak da su licna iskustva jos dragocenija. Hvala unapred na odgovorima naravno ako ih bude  :)

Q-Q

Pozdrav, ja ti mogu reci o bezbednosti pojedinih, tj. vecine-jer sam ih do sada isprobao gomilu... Sto se tice ovog bonusa, tu si u pravu, tesko je naplatiti te besplatne bonuse ali jedina stvar koja je ok jeste sto ti daju priliku da se upoznas malo s nekim igrama, pravilima, omerima... A i ne realno je ocekivati da oni tek tako daju besplatne pare-pa gde bi njihov biznis bio... Nego ukoliko si zainteresovan za neku preporuku, resi koje su tu igre omiljene, koji softver... Pa cu ti preporuciti neka mesta ok za igru.