News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 09:03:58 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tip dana 01.12.2020.

Started by El Fenomeno, November 30, 2020, 11:03:58 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

PICK 1

Porto - Mancester City                                          FT 0-0 
Pick GG 1.75 BET365

Za pocetak novog meseca biram ponovo omiljenu igru i to duel dve ekipe koju su realno i resile pitanje prolaska dalje samo jos uvek nije reseno ko ide sa prvog mesta. Porto bi mogao sa pobedom da se priblizi i da se u poslednjem kolu resi pitanje. U seriji su od 21 utakmice u svim takmicenjima sa bar 1 postignutim golom....jednostavno, ova ekipa ne zna da igra zatvoreno i uvek ide na pobedu.
Mancester je naravno favorit jer su na papiru bolji ali mislim da im nece biti bas tako lako....u prvom mecu su lagano dobili 3-1 ali na strani je druga prica. Ocekujem da postignu gol ali isto tako ocekujem i da prime bar jedan.

Srecno svima u novom mesecu!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Crnjak

#1
Pick  1

Liverpul - Ajax
Pick GG3+ 1.65 BET365                                      FT 1-0


Posle toliko vremena da dam i ja jedan predlog. U prvom susretu je bilo 1:0 za Liverpul. Sada mora i Ajax da da gol..U prvoj utakmici nisu imali ni sreće, a sada ako žele da se plasiraju dalje moraju igrati mnogo bolje! Liverpul ima 2 boda prednosti ispred izjednačenih Ajaxa i Atalante (koja bi trebalo da dobije Midtjuland!) U ovom susretu kalkulacija ne može biti - i jedni i drugi će postići po gol. Smatram da je Liverpul bliži pobedi, a nije daleko ni 4+ da se dogodi.

Naravno, želim svim tipsterima puno sreće u prazničnom mesecu!

mlajimlaji

#2
B. M'Gladbach-Inter - viÅ¡e od 4,5 kartona 1.83, Bet365              Mislim da je bilo 11 kartona


Sretno svima!

Angell

#3
Atletico Madrid-Bayern
Pick X2  1.80 BET365
                    FT 1-1

Bayern sa 100% učinkom i osiguranim plasmanom u drugi krug dolazi večeras Atleticu u goste. Neopterećeni, bez dosta prvotimaca koji su poÅ¡teÄ'eni večereÅ¡njeg susreta, Å¡to je dosta kladionicama da kvota na domaćina pada te je favorit iako je proÅ¡li dvoboj Bayern dobio sa 4 gola razlike
Koliko vidim i Atletico će da izaÄ'e bez nekoliko standardnih igrača i da proba da osigura plasman u drugi krug.
Bez obzira Å¡to je gost dolazi "oslabljen" ipak je to i dalje za mene Bayern i mislim da bi prije probao sa tipom da će večeras  ostati neporažen, nego da domaćin dobija.

Sretno svima

 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana